Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hned bych ti dal high kick z otocky na bradu ty filcko, a pak hokejkou do kouli.
  • zdeeneek
    Zvlastni jak EA kazdej obvinuje, ze jsou to hajzl*ve, kteri delaji vsechno kvuli prachum. A kdyz neudelaji NHL na PC tak jsou to taky hajzl*ve :) A pritom je tu tolik lidi, kteri by si to koupili. Ale z torrentu, ze ? *1*
  • ... ale jo bruslení fakt hezký, ale co po tom fyzika při napadání a u srážek u mantinelu ? To jako krok zpět ?? ... vždyť ty hokejisti mi pod rukama padaj jak kdyby byly v křeči.
  • JohnyTheZik
    Hele asi takhle ti to reknu.. Jednou jsme tam my, jednou vy.. Pokud se tam udrzite, tak gratuluju, jinak to je stejna situace jako vzdycky byla ^^..
  • Sou tam poradne zmeny, vyzkousej demo a k nhl 12 se nevratis.
  • jakou máš přezdívku na xboxu , přidám si tě do přátel a můžem proti sobě zahrát...
  • O ovládání to vůbec neni. Každej kdo by chtěl hrát novější ročníky NHL na PC si uvědomuje, že je potřeba joypad. Ovládání je primárně pro joypad vedeno už od ročníku 2004, kdy se do hry přidal pohyb hokejky a většina lidí kteří pak hráli na PC další ročníky musela přejít na joypad chtě nechtě. Ale nakonec to určitě uvítali. Takž nevim co za problém s ovládáním zde vidíš.
  • O tom bohužel silně pochybuju.
  • Trol.internetovy
    Ty a dospělej? No jo, to radší uvěřim tomu, že jsi právník *15* *15*
  • ja jsem taky dospelej a v lete hrajem hokej na betonu v zime na jezere, normalne na hristi kdyz jsou tam decka tak jim reknem at tahnou nekam a hrajem asi 6 lidi a obcas se nejake decka pridaji
  • Kdyby to vydali pod nějakým označenáím PC+analog pad, tak by s tím asi problém nebyl....
  • Myslim, že velkym problémem je hlavně ovládání. Vše je ovládaný analogovýma páčkama, protože s nima jde simulovat pohyb hokejky podstatně líp než na klávesnici. A spousta PC hráčů odmítá koupi joypadu a tim pádem i koupi hry ve který je ovládání na klávesnici nedostačující.
    Já nikdy nepochopim tenhle přístup. Klávesnice i joypady mají svý místo a je hloupost nevyužívat je, pokuď si tu hru s nima užiju nejlíp.
  • To je pěkný, ale kolik Ti je let? 13?
    Ne každej má možnost jít s klukama před barák.
    Taky jsem byl mladej, ale v dospělosti si byť i jen inline hockey, natož lední jen tak a kdykoli vůbec nezahraješ. Sehnat dohromady velkou partu lidí, pronajmout staďák a ještě to vše časově pro všechny skloubit je skoro nemožný.
  • Nezbejvá než doufat, že s příchodem nový generace konzolí + novýho enginu to vydaj i na PC. *9*
  • Spíš se pojďte podívat tam nahoru za náma.
    Radši si dám 7 zápasů v Play Off Extraligy *5*

    Každopádně mám velkou radost, že ta Bolka bolavá konečně sestoupila, předváděli akorát ostudu a nic víc.
  • ješte že nemám konzoli jinak bych nemohl hrát guild wars 2. když chci hrát hokej vyjdu s klukama pred barak
  • Bože proooč? Proč jsi na nás seslal ty proradné konzole!? *16*
  • Hlavne jak to vyslo na pc ze? Dobytkove z EA...
  • zahraj si to LOLKU *1* *1* *1*
  • Bratr si ted Dragons Dogma koupil. Nemuze se od toho odlepit :), coz ber jako slusny doporuceni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit