Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyplatí se to koupit, když mám NHL 12 nebo mám počkat, až bude za 800 a místo toho teď vzít Dragons Dogma? Hokej mám rád, je to asi jedinná hra, kterou hraju na PS3 pravidelně, ale pokud tam nejsou větší změny, tak to s NHL12 vydržím.
    • Sou tam poradne zmeny, vyzkousej demo a k nhl 12 se nevratis.
    • Bratr si ted Dragons Dogma koupil. Nemuze se od toho odlepit :), coz ber jako slusny doporuceni.
  • blues: co sem pises ty jelito. za prve jsi to asi nehral, tak to nehodnot.

    za 2. kdyz te to nezajima, tak sem nepis. takove dementy, co pisou vsude a rozumi vsemu, miluju!
    bez si radsi strilet lidi nebo se bav intelektualnimi vtipky retarde
  • Stejne nejlepsi hokej na ps3 a xbox je nhl 2K10 a nhl od ea sport je jedno a to same uz od 09
    • Arkada to urcite je ale schvalne si to zkus a uvidis mile prekvapi pro me jeden s urcite nejlepsich hokeju na konzole ale kazdy ma svuj nazor a kdyz si pohrajes s nastavenim tak to zas takova arkada bejt nemusi
      • Já to právě zkoušel jen chvíli a dost mě to zklamalo (možná jsem čekal podle reakcí lidí moc...). Každopádně já si užívám 13, takže zpátky asi nepůjdu :)
    • Myslíš tu arkádu? Pro mě 2K hockey byl jen pong na ledě, nemůžu si pomoct. Slyšel jsem tenhle názor už tolikrát ale fakt s ním nesouhlasím
    • to že NHL od EA je stejné bych asi úplně netvrdil,ale názor že 2K byla v době kdy vydávala NHL lepší už jsem slyšel a né jednou...Bohužel nedokážu posoudit
  • Podľa mňa jedinou slabinou je to, že to nie je na PC :) :(
    • to je asi jediné plus
  • tvl cože? 8/10 za hokej kterej je už snad 15 let stejnej?
    Jak je to možný dyť tam nejsou žádný inovace a nepřináší nic novýho??? jako další hokej tak maximálně 5/10...
    • hned bych ti dal high kick z otocky na bradu ty filcko, a pak hokejkou do kouli.
    • zahraj si to LOLKU *1* *1* *1*
    • Ty jsi... Kupuju NHL pravidelně, většinou obrok, na konzole vlastním 08,09,11,13 a verze mezi jsem měl půjčené na vyzkoušení od přátel. NEJEDNÁ se o novou hru, vždyť to je hokej. Je to jako žádat NHL, aby každý rok byla nová, jiná hra. "Letos budeme hrát s balónem, letos s pukem, letos vyměníme hokejku za tenisovou raketu" Řekl bych, že 13 je nejvyrovnanější v obrana vs útok z posledních ročníků, hráč může být zaměřený na obranu a využívat jen protiútoky a jde to, to bylo v posledním díle nemožný. Bruslení je výborný, super vylepšení. Já jsem spokojený, koupil jsem za plnou cenu a OKi.
    • Aby ste sa vy deti z toho bezvýznamného čísla neposrali...
      • vy děti ? :D zaprvý mě to absolutně nezajímá protože fotbal a nebo hokej jde skutečně absolutně mimo mě. A to číslo tam je z nějakýho důvodu. Tak ať ty čísla zruší nebo ať je používají správně!
        • Z tvého komentáře lze soudit,že jsi o hru ani nezavadil,tak nechápu proč se nejdeš vyjadřovat k něčemu co jsi aspoň hrál,nebo nedej bože aby tě to zajímalo...
        • Když Tě to absolutně nezajímá, tak proč sem vůbec píšeš? :)
  • Tak jsem si na sebe vzal dres, otevřel pivo a jdu proklínat Battmana a ty nenažraný majitele, kvůli kterym se nerozjede nejlepší hokejová liga na světě.
    To mě s*** jako už dlouho nic!!

    Jo a ten screenshot s Niemim je fakt pěknej, bratránek má přesně tenhle dres, tak mu pošlu link na tuhle recenzi, ať se taky pokochá.
  • Welcome to Toronto, Ontario, where the Maple Leafs host their traditional rivals Montreal Canadiens...

    Recenzi jsem si přečetl celou, ale nenašel jsem tam nic o kvalitě play by play komentáře. Je stejnej jako loni anebo namluvili více hlášek?
    Taky mě udivila zmínka o absenci tlačítka pro zrychlení bruslení hráče. Pokuď se nepletu, tak v demu zrychlovat jde mačkáním tlačítka R3.

    Jinak chválím přítomnost těch několika legend...hlavně Douga Gilmoura, bože to byly časy!!
    Neexistoval jeden den, kdy jsme nehráli inline hockey s klukama před barákem *4*

    Teď mě napadá, že si budu moct zahrát i za Chomáč, take that Ústí *2*
    • JohnyTheZik
      Usti - Chomutov.. potkame se zase nekdy v barazi :D.. a samozrejme jak jinak 7 zapasu :D
      • Spíš se pojďte podívat tam nahoru za náma.
        Radši si dám 7 zápasů v Play Off Extraligy *5*

        Každopádně mám velkou radost, že ta Bolka bolavá konečně sestoupila, předváděli akorát ostudu a nic víc.
        • JohnyTheZik
          Hele asi takhle ti to reknu.. Jednou jsme tam my, jednou vy.. Pokud se tam udrzite, tak gratuluju, jinak to je stejna situace jako vzdycky byla ^^..
  • V recenzi se píše, že chybí tlačítko pro zrychlování. Nerad bych se pletl, ale zkoušel jsem demo NHL13 a když se stiskne pravá páčka, tak hráč přece zrychlí, ne?
    • Máš pravdu zrychlení tam je.Na X360 je to zmáčknutí levé analogové páčky....
      • blixa
        Moje chyba.. Diky za upozorneni, clanek jsem upravil.
  • TOTO VŠETKO VYSVETĽUJE:
    EA podpoří výstavu zaměřenou na LGBT kulturu s názvem GaymerCon.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit