Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cau lidi nhl12 je fakt good hra vyplati se koupit ja mel i nhl11 taki cool hra ael tesim se na nhl12 a je dobry ze to nedelaji na Pc protoze dam to bila na nic
  • Walldstein
    hmmmm...a na PC zase ho*no...ale hlavně že to udělaj pro PSP, Nintendo a kdo ví jaké další srá**viny...ale což...politika EA byla vždy zcestná viz Mass Effect 3 a lokalizace do češtiny (nebude)...dementi...
  • AzuX
    no ja sa na pc NHL už nedočkám.. *1* co už že im sa nece robiť na kompa, hlavne že to je na iPhone a 3ds ci keré s.ačky *15* ale 11tka bola na konzole boží..12tku som ešte nehral...myslím že aj na pc sa dá spraviť pekná grafika a hrateľnosť tiež,,sak joypad stojí pár euro..ale nechápal som že to spravia na iPhone *16* č.ráci z EA
  • Tak uz jsem na to prisel. Taky me napadlo,ze Jagr uz by mohl by vytrejdovany,tak jsem projel vsechny tymy a nic. Nakonec to je zpusobene tim,ze jsem Be a GM mod zacal hrat "pred draftem",coz je cely problem! Kdyz zacnete hrat pred "zakladni sezonou", tak je Jagr pekne u Letcu a napr. Havlat v San Jose, "pred draftem" se Jagr ve hre vubec neobjevi a Havlat je v Minesote.
  • Čistě teoreticky je možné, že už ho Letci v tom módu někam vytrejdovali... Já jsem si rozehrál be a gm za Jets a už mám v první lajně Džegra i s Keslerem :)
  • já hrál pouze demo a konečně hokej jak má být a to nepotřebuju lepší grafiku, která je stejná poslední 2 roky, ikdyž mě se zdají obličeje reálnější, ale to je každýho názor. Letos se vzhledem k hratoslnosti vyplatí koupit NHL 12 !! *2* *5*
  • :)), proste hraju Be a GM Mod za Tucnaky, a kdyz jsem chtel Jagra vytrejdovat z Filadelfie, tak v te jejich sestave zkratka neni.
    A co se tyce toho druheho dotazu, jde nejaky zpusobem v tomto modu ziskat hrace z Evropy?
    Diky
  • jestli je zbytečné přesednout z Octavie do Audi A6, tak ano :)) NHL10 byla fajn, ale NHL12 je o třídu výše a pokud máte rád hokej, tak do toho jděte... I hráč, který hraje občas, si to užije!
  • Neni mozne, mas NHL11 :)
  • Takže pro občasného hráče, který se nemá čas hru dlouho učit je přechod z 10 na 12 zbytečný, chápu to dobře?
  • Ja ho tam proste nemam! Je mozne,abych mel nejakou starsi verzi hry?
  • za všechno imho může nová fyzika (především puku) přihrávky jsou těžší (i když na lehkou obtížnost to bude asi lehké, osobně lehkou obtížnost (hraju allstar/superstar), ale je to prostě hokejovější, puk občas projde nebo změní směr tak, že už tomu opravdu věříte :) z mého pohledu je to zase více reálné (nahráno asi 20 zápasů versus, 20 v be a pro a pár v be a gm)
  • Prihravky su v 10tke riesene len kliknutim, ale od 11tky uz to funguje tak ze pre slabu kratku prihravku staci kliknut ale pre silnejsiu treba podrzat dlhsie napriklad do breaku . 12tka sa s 10tkou neda porovnat. Uz v 11tke sa mi viac lubil ten system prihravok ako v 10.
  • hru sice nemam ale pocitam, ze ne. reprezentacni vybery byly vzdycky udelane z toho nejlepsiho, co bylo k dispozici, takze ty vybery vzdycky byly na urovni olympijskych turnaju.
  • Včem se to tak liší? Dynamičnost, realita? Jak je to s těma přihrávkama, musí se fakt tak přesně mířit? Jde tam v nastavení zvyšovat přesnost přihrávek a snižovat zachycování přihr. soupeřem? Podobně, jako v 10ce (akorát tam to nemělo moc efekt)? Na hraní moc času nemám a proto si chci zahrát hned, nemám čas se hru učit 50 až sto zápasů a pak hrát plnohodnotně...
  • 1.mrknu
    2.ano (mam vypnuty)
    3.nevim (tohle me opravdu netrapi)
    4.ne
    5.ne
    po odehrani asi 30ti zapasu muzu rict ze to nema s 10 ani 11 nic spolecneho
  • nastupuje ve treti lajne a na presilovky
  • Mám dva dotazy:
    Nemůžu najít v sestavě Letců Jágra? Že by nějaká chybka?
    A dá se v modu Be a GM "trejdovat" hráče z evropských lig, popřípadě jakým způsobem to mám udělat?
    Díky za radu.
  • Myslím, že ne, ale můžeš si zahrát Play-Off.
  • Pořád váhám. Mám pořád 10ku a jsem spokojen. Chtěl bych vědět pár věcí...
    1. Česká liga tam je asi jako obvykle loňská, že?
    2. Komentář je jen v angličtině a ne i v češtine?
    3. Zápasy ELH se všechny opět odehrávají v PRAZE?
    4. One timery jsou předpokládám pořád velice obtížně proveditelné (protihráč blokuje)...
    5. A vůbec všechny přihrávky kolem soupeře jsou v drtivé většině blokovány a to ikdyž mám blokování přihrávek soupeřem dáno na 0...
    Pokud bude za body 1 - 5 soustavně ANO, hru nekupuju. Prosím o seriózní odpovědi od někoho, kdou to hraje aspoň ty tři dny
    Díky moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit