Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu ty nedočkavce a ty co furt rýpou do toho, že hra ještě "nevyšla". Hrát jde už snad dva roky, stačí zaplatit
    • montatatana
      Pristup uz nejde koupit ne? Prispivani bylo ukonceny.
      • Právě. Já svoji šanci prošvihl.
  • ucho
    o co, že to nestihnou ani do toho podzimu 2014. a prej "jde o další zářez na pažbě úspěchů jako ze sféry velkých AAA her", o jakém úspěchu je řeč? není na mluvení o úspěchu trochu brzy?
    jinak to, že hru na PS3 a X360 zrušili (přestože byla oznámená dávno, takže na to patrně ani nesáhli), ale není problém ji udělat na Wii U, považuji za celkem velký fail...
    • Proč fail? Ty jsi někde slyšel nebo četl že by nintendo oznámilo nástupce wii u? Já teda ne. Přijde mě to jako logický krok že se hra nepodívá na old-gen ale "next-gen" které vycházehí letos a hra až na podzim přístího roku.
      • ucho
        PS3 a X360 s nástupem nové generace nekončí. ještě stále budou na ty konzole vycházet hry, vlastní je značné množství lidí. nevydat tu hru i tam není moc rozumné.
        a tady fakt někdo věří, že na podzim 2014 to na všechny ty platformy vyjde?
        • Hanzales
          Mně se zdá pravděpodobný scénář takový, že to na podzim 2014 vyjde tak jako tak na PC a na ty nové konzole se to něco málo opozdí. Taky je možné, že to nestihnou vůbec a taky je možné, že to stihnou všechno a portování na nové konzole nebude zase tak obtížné, jak se může zdát :) Nechme se překvapit, ale hlavně buďme rádi, že tady bude další závodní titul na výběr. Osobně po tom, co jsem vyzkoušel tech demo Assetto Corsa se nejvíce těším asi na to a zpráva o tom, že brzy bude možnost pre-purchase na Steamu mne velmi potěšila, ale na finální verzi pCars se těším taky a sám jsem zvědavý, jak to nakonec všechno dopadne, jak to pofičí a jak se to bude hrát. Jak říkám, našlápnuto mají myslím dost dobře.
      • A kde jsi vzal, že Wii U je next gen? proboha.
        • Wii U je next gen. Generace konzolí se utváří podle dat vydání konzolí a ne podle jejich vnitřností. Tenhle způsob myšlení je něco, co mě štve úplně nejvíce. Z pohledu PC hráčů, kdy HW PS4 je už teď průměrný a za dva roky bude výběhový, by bylo v tomto případě na místě o PS4 taky mluvit jako o last gen.
        • Nauč se číst, já netvrdim že Wii U je next-gen.
          • Přečti si oba dva první komentáře a pak zkus přemýšlet. Třeba ti to dojde.
        • to ale netvrdí, on napsal že nemá nástupce ;)
  • Jack1947
    To si jeste tedy pockame--- *9* Snad to bude tak dobre jak se to zatim jevi. *4*
  • tak na to se tesim hlavne na srovnani jak bude vypadat PC verze vs "next"gen konzole
    • Vypadat to bude supr
    • God-of-War
      Bude to vypadat stejne... neumis cist?
    • Keyz
      To je předem jasné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit