Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    kež by to klaplo a kéž by to stálo za to
  • Tak na fanfilm takové úrovně bych přispěl i já .... *3*
  • To uz tu bolo. Spravili velmi pekne video a nic z toho nakoniec nebolo lebo nevybrali dost penazi. Vola sa to Half-Life Enter the Freeman a vyzeralo to dost dobre.
  • Half-Life 3 confirmed.
  • Blue.Shark
    Asi bych byl mnohem raději za profesionální celovečerní film, ale jestli bude celek stejně kvalitní jako trailer, pak je na co se těšit.
  • Doufám, že autorům také dochází, že musí platit i za jiné věci. Například využívají značku Hollywood a tam je licence vcelku tučná. Nehodlám přispívat dokud nepřijdou s tim, že tyhle věci maji ošetřené.
  • Kori
    Za 4 dny vybrali 30$, no nevím.
  • No já tomu vůbec nevěřím. Po posledním YT seriálu, na který jsem se těšil, jak malé děcko jsem YT seriály odepsal bo větší zklamání jsem snad nikdy nezažil. Ano řeč je o Mortal Kombat Legacy, na který dostal autor od WB ( tuším ) o hodně víc peněz než co chcou na HL seroš a jak to dopadlo. Jestli něco takového vznikne, tak se na to určitě podívám, ale velké naděje tomu nedávám.
  • Nevím, jeden krátký film inspirovaný half life 2 už je (https://www.youtube.com/watch?v=OOrH5tfWorg) a podle mne bude těžké ho v mnoha ohledech překonat..
  • michaliuz18
    tie amaterske videjka city 17 a jemu podobne boli prepracovanejsie nez holywoodsky film :) kiez by bol z toho serial na rovnakej urovni :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit