Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erien
    Mají technické problémy, bude později.
  • smejki
    pepíček stalinů approves!
  • Fakt myslis ze by jim banovani delalo čest?
  • magor lepší než uplakánek *12*
  • Se jim to libi. To uz na hrej nechavali radit ty nejvetsi trolly uplne bez povsimnuti.
  • TVL co v games pracuje za lidi?to nejste schopný dát IP ban?...a když to člověk umí tak těm dotyčným nepomůžou ani zádně anonymizery apod...
  • Přesně kdybys viděl tu jeho FOTKU tak bys slintal....
  • ti kdybys videl moji holku tak bis slintal !!!! ona dela modelku *5* *2*
  • Jen tak dál, klidně mi dávejte mínuska. Alespoň si udělám obrázek o tom, kolik je tu mezi námi magorů.
  • Ono je to spis tak,ze Alzbeta je ten typ zensky na kterou nikdy mit nebudes ty zakomplexovanej pubescentni sasku.
  • a 22. díl ne netu nebude?????????? *6*
  • Hruzostrasna tam bude jen ta tlusta moderatorka *12*
  • Velmi jsem se nasmal *1* *1* Jen tak dal...
  • aha tak proto se to hraje jak trapna a zjednodusena verze staryho enemy territory
  • Cosi
    Petr nám nějak zarůstá. *1*
  • Amylee.Anderson
    Zase Grygar a jeho Vitamean :D
  • ehm ne ze bych banil konzole ale asi vis ze Team Fortress 2 je i na X360 a tam se rocket jump pouziva celkem casto ale jeslti si myslel jinou hru?
  • Ethy
    Osobně proti konzolím zas tak nic nemám, ale momentálně brzdí vývoj, takže asi tak. Jo a myš+klávesnice je nejlepší herní ovladač, hrát na konzolích FPSko je prostě naprd a strategie + mmo si nezahraješ. Neříkám že je to vyloženě špatný ovládání, sportovní hry a TPSka se na tom hrajou asi možná i o trošku líp, ale prostě nikdy si hru nevyhutnám na gamepadu tak jako na klávesnici s myší. Chtěl bych docela vidět nějakýho konzolistu jak si láme prsty při pokusu o rocket jump :))
  • Jediná dobrá konzole byla PS1 a SEGA Mega Drive. Jinak ano, naprostá většina exkluzivních her jsou ještě tupější a víc lineární než CoD na který tu plivete. A MP mají ještě horší, co jsem měl šanco zkusit (Halo reach a Gears of War). + demence ve stylu automatický zaměřování (v lepším případě jen pomocník, GTA IV :)) atd.

    PS: až vyjde konzole s klávesnicí a myší, tak si jí koupím *1* *2*
  • možná je to tím že brzdí vývoj , ale já proti konzolím nic moc nemám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit