Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • davidBray
    Co je to prosím vás ta jízda na konci. Bylo to už i v minulém článku.
    • Na konci celé hry bude něco jako přehlídka, takový parádemarš.. a v alfě se to bude všechno nacvičovat, aby potom, na konci, až se na to online bude koukat spousta diváků, nedošlo k žádnému závažnějšímu faux pas.
      • davidBray
        já si to myslel :D

        http://www.youtube.com/watch?v=LenAIw95L-s
    • na kanci?
  • Samozrejme, ved maju vo vreckach najviac.
  • VaZqeZ_EU
    Zajímavé info:
    https://www.youtube.com/watch?v=ELTWfopjBa0&feature=player_detailpage#t=354
    Jeho hlas:
    https://www.youtube.com/watch?v=bWTnsGkZ0W4
  • Je možne se dostat jeste do Alfy? Ze bych si koupil toho "Barona".. trocha jsem zaspal ;-)
    • Morraw
      Jasně. Tady http://pledge.kingdomcomerpg.com/ dole si najdi barona, zaplať a tadaa čekej na 22.10
  • mít zbytečný peníze na hovadiny, tak přispěju taky *5*
    • Ja bych mozna i investoval, ale neprispel. Stejne jako nedam zebrakovi prachy ale koupim mu klidne veceri. Jenze on ji nechce, protoze za vecu si nenatankuje do svyho medveda zaparkovanyho za rohem.
      • Vždyť by si investoval - do myšlenky a díla a dostal zaplaceno v podobě plné hry. Podíly ze zisku bych taky nedával... Už jen papírování by bylo dost opruz.
  • Jack1947
    Myslím že je to ostuda česká hra a češi na ní nedaly zdaleka tolik, kolik by měli. Kdybych měl tak bych přispěl ale študák ten těžký život hold má no.

    Fakt... ostuda že přispěli Amíci i Němci i když se to dá chápat i tak že jim to holt situace a platy dovolí, zkurvené čechy... bych do toho kopl. *16* *10* *12*
    • Nejnižší příspěvek je 3,5€, teda necelá stovka (nebo studentštinou, necelý 4 piva), takže to že nemáš jsou jen kecy.
      Sice nemám aktuální statistiku, ale když se podáváme co zůstalo na Kickstarteru:
      vybraná částka : £1 106 371 (38 651 016 Kč), podíly ČR:
      ČR £121700,81 (11%) - cca £0,012170081 na obyvatele
      DE £121700,81 (11%) - cca £0,00152126 na obyvatele
      USA £265529,04 (24%) - cca £0,000885097 na obyvatele
      UK £110637,1 (10%) - cca £0,002212742 na obyvatele
      Počet přispěvatelů na 1M obyvatel: ČR - 55,2 / DE - 8,8 / US - 4.7 / UK - 9,3
      Takže je tu přispěvovatelů dost, a navíc těžko můžeš porovnávat příspěvky v zemích kde je 10M obyvatel (ČR), 80M obyvatel (DE) a 300M obyvatel (USA). V přepočtu na obyvatele má ČR příspěvky největší, a i přispěvovatelů má nejvíc. Takže tvůj výlev je myslím trochu přehnanej, a to obzvlášť když jsi sám nedal ani korunu.
  • Johnny
    Juhuuuu Samopše!!! *8*
  • ono by stačilo kdyby každy backer byl akcionar
    • Nepotřebuju být akcionář, úplně mi stačí že za svých "pár piv" dostanu hru, jejíž koncept se mi líbí.

      Takže vlastně akcionář svým způsobem jsem. A hotová hra bude má dividenda. *4* *11*
  • Mart9
    Bude mít do alfy přístup i redakce games?
    • ales.smutny
      Bude :)
      • A bude mít redakce Games možnost zúčastnit se jízdy na konci?
      • A bude gamesplay? Společně s Danem? :-)
        • Matthew1J
          Alfa při vydání bude skoro pustá... Spíš ukázka grafiky a ladění světa. Já bych počkal až na pozdější fázi nebo betu s gamesplayem.
        • We can do it we have the technology!
        • Asharak
          Musí být!!! Pilot gameplay alfy :3
    • ten závin je skvělý
  • Paul_cz
    Strašně se těším, alphu už mám předplacenou z KS.
    Ale jsem fakt zvědav zda se Warhorse zadaří hru opravdu vydat na konci 2015 v kvalitním stavu. Přeci jen, otevřené RPG je mnohem náročnější na vývoj než (už tak brutálně náročná) open city lineární akce. A i ta trvala 2K 8 let.
    Ale zase je fakt, že v případě Mafie tam měli problémy s enginem Renderware, pak si museli udělat vlastní a do toho kecání producentů z 2K...zatímco u KC:D je technologie daná (ikdyž je nutné jí dost upravovat).
    Osobně tipuju vydání plné verze na jaro 2016, ale upřímně mi ten případný odklad vadit nebude. Hlavně ať je to kvalitní a ukáže to ostatním jak se to má dělat :)
    • Morraw
      Odklad je jistý. Jde vidět, že práce mají více než dost a všechno se trochu opožďuje. Beta může začít klidně až v říjnu 2015. A Dan to radši odloží než aby měl vydat nedodělek.
      • Budme realiste. Odlozi, pokud bude mit penize.
        • Paul_cz
          Bakalovi peníze jen tak nedojdou, a když už je funduje takhle daleko, tak to nezruší. Leda by to úplně podělali a neměli hotovýho nic, ale to snad nehrozí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit