Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short
    és Magyarországon?
  • Tushan
    ten filmoví příběh myslíš tu ubulenou limonádu z produkce venezuelské státní televize ? *1* a to že mužeš vylepšovat jednotky je hrozně super ale poslední misi v hots jsem udělal tak že sem postavil swarmy a prošel celou mapu během 5 minut chudák comp ani neumí udělat sken proti invi jednotkam *7* . a to že jsou mise ruznorode nezakryje fakt že jsou stejně nudné a hlavně krátké max 20 minut a na větší obtížnost comp jenom podvádí protože blizzny prostě na AI uplně kašlou
  • ako konkretne mu nakopava prcku?? nejak aj ked sa snazim nedokazem na to prist, kedze starcraft je v sucasnosti naj optimalizovanejsia aktivna hra s najvacsim uspechom ci uz v ramci zarobkov, alebo v ramci kulturneho zasahu medzi ludi...prosim uved nejake konkretne body o ktorych hovoris...to ze je to pre teba stara hra pripominajuca detstvo z nej nerobi nieco co naozaj nie je...prosim uved o co ta ziadam, dakujem *3*
  • jeanczarny
    Tyo..RA2 jsem se kdysi napařil pěkneých pár hodin. Co pamatuji, tak správně šílený byl i mód "No holds barred"
  • hmm, doma mám ešte starú PSone a Red Alert so Stalinom :D, ech toľké hodiny môjho detstva
  • to určitě ne, vezmi si co všechno můžeš dělat v kampani SC2, upgrady jednotek, secret mise, research stromy, rozhovory s posádkou a pohyb po lodi, minihry, star mapa kde si vybíráš kam poletíš samotný mise jsou mnohem různorodější a je jich víc, jednička byla jen sled misí jdoucích po sobě a nic mezi tím. a co se týká příběhu, určitě mi sedí víc ten filmový způsob vyprávění SC2, než jednička kde se celý příběh vyprávěl jen pomocí briefingů před misí a nějakého toho textu v epilogu.

    a fakt chceš abych ti vyjmenovával ty desítky věcí co jsou na SC2 proti jedničce vylepšené? jsi chytrý chlapec, určitě aspoň na 20 z nich přijdeš sám *3*
  • spook.y
    Tahle hra byla tak neskutečně zábavná a ve více lidech proti AI to bylo prostě super! Si pamatuji jak v první hře AI přijel s transportérem do mé base a vyskočilo 5 inženýrů a bylo po boji. Od té doby jsem si stavěl kolem budov zdi :D
  • Tushan
    v příběhu a kampani obecně ? například. jedine co ma sc2 lepší je chování jednotek a jejich ovládání (žádne zasekávání atd....) jinak co je stejné je tupost ai
  • RA2 dobre, ale takovej tiberian sun si RA1 nerknuli C&C a vubec celej westwood by si zaslouzili celej clanek....a to s upominkama jako Duna 2 v borwserveru, projekt predeleani C&C skrz html5 (bohuzel nedokoncen). Doufam ze je toto vlastovka a ne jakasi delici cara kde RA2 je to nejstarsi co si troufnem (zdravim gameplay ve vsi ucte, snad je na rade warcraft 2 pripadne GTA 1 pro mladsi generace...ci podobne)
  • jo, a v čem přesně? *3*
  • Tushan
    taky puvodni sc + bw je 100x lepší než ubohy sc 2
  • prosimtě, ten nenakopával zadek ani původnímu SC *4*
  • Tushan
    zvlávštní jak tak stará hra jako je RA2 nakopává prcku i takovému SC2 *5* *14*
  • prosím vás neviem kde sa mam opýtať, možu sa sutaže o notebook asus zučastnit aj slovaci?? *7* *7* *7*
  • RA2 super klasika, jediná chyba té hry je že při větších bitvách neskutečné laguje bez ohledu na hardware na kterém ho paříte
  • Black_Hand
    no me asi nejvic bavil mod Red Storm. par let zpatky jsem ho mel strasny problem sehnat, kdyz jsem si chtel zavzpominat.
    nastesti je tady: http://www.gamefront.com/files/14757/Red_Storm_Alpha_4 . a to jeste neni posledni verze :(
  • čaro 2d grafiky...to odcení len ten čo to zažil...mladší sú už len od 3d hore... *1*
  • RA2 už nikdy nic nepřekoná
  • Bylo by fajn, kdyby jste o takovýchto starších hrách z přelomu tisíciletí psali častěji, třeba v neděli, jakožto okurkový den na games.cz

    A co se týká konkrétně informací v článku, nejsem si vědom, že by artilerie Nodu měla nějakou sekundární funkci - mohla střílet jen když byla rozložená, na rozdíl od GI z RA2, který je tam uveden správně.
  • Blue.Shark
    Naprosto super článek. Red Alert je prostě klasika - není přeplácaný a přitom je i po těch letech moc zábavný. Jinak jsem zkoušel Mental Omega a odradil mě ten single player. Skončil jsem, tuším, u druhé mise, kde jsem měl jen pár vojáků a musel jsem projít přes obrovskou mapu, kde byly čtyři plně fungující nepřátelské báze. Poměr obtížnosti a zábavnosti se značně klonil k obtížnosti. Přesto je to velmi povedený mod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit