Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na najhorsiu hru si uz fakt nespomeniem.. ale za najhorsiu seriu povazujem :

    The Simpsons Skateboarding

    The Simpsons Wrestling a podobne ... Celkovo vela hier, ktore vznikli na uspechu serialu pripadne filmu su vacsinou  uplny odpad, napr Rambo hra z roku 2014 alebo neskorsie hry Harryho Pottera..

    Hry podla sveta Pana prstenov, pripadne Star wars su prijemne vynimky. Novy Battle for middle earth by bol sen.

  • maros.goc

    Gothic 3 ako sklamanie? ..no toto...

    • alojz0

      Keď G3 vyšiel, bo po technickej stránke prakticky nehrateľný a aj po všetkých tých rokoch k nemu potrebuješ patche od fanúšikov a celkom slušný stroj (oveľa silnejší, než má taká hra právo si nárokovať), aby z toho aspoň niečo bolo. Zároveň je to jedna najzaujímavejších hier čo som hral, ten svet je tak zaujímavý a detailný, že sa tomu máloktorá dnešná veľká hra vyrovná.

  • dworkin

    Aliens: Colonial Marines. Na hru jsem se hrozně těšil a potom jen nevěřícně čuměl. Shodou okolností jsem tu hru znovu vyzkoušel na konci roku. Tehnický stav hry je _mnohem_ lepší a s menšími výhradami jsem ochoten hru považovat za průměrné FPS. Ale ta pachuť zůstává.

    • Jack1947

      Jsem to ani nedohrál nějak mě to omrzelo, pořád to samé nuda. Možná si to dám ted opatchované a funkční...

  • Blue.Shark

    Říkám si, že mám buď hodně nevyhraněný vkus, štěstí při výběru nebo velkou trpělivost. Poslední hra, která mi zvedla mandle, byla Universe at War od Petroglyphu.

  • nightborne

    Těžko vzpomínat. Ale jeden klenot namátkou: Big Red Racing.

    Jako malej sem si to hrozně přál pod stromeček, pak to opravdu dostal, a byla to příšerná arciblitka. Což borec v obchodě musel nutně vědět, ale potřeboval to prodat, tak tenkrát rodičům popsal, jaká to je pecka. Za to zpětně fakt dík.

  • KrPa

    DayZ

  • JakubT

    Těžko se vzpomíná, právě protože člověk ty špatné hry spíš zapomíná. Nicméně - už nevím jak se to jmenovalo, ale v Levných knihách (kde občas byly perly, jako třeba Rainbow six včetně knížky za 200, nebo Submarine titans!) jsem si kdysi zakoupil jakousi německou bojovku, protože krabice vypadala celkem dobře. Jen pár útoků a k tomu šílené neexistující animace, kdy postavičky vypadaly jako vystřižené z papíru který někdo postrkuje ze strany na stranu. Po půl hodině to šlo z disku.


    Viděl a nehrál jsem Custer's Revenege. To je maximálně do Extra roundu a je to fakt peklo.

  • Zkoušel někdo Wanter na PS4? To byla taky lahůdka :-D

    Jinak obecně problém těchto článků je v otm, že člověk si většinou vybírá co nejkvalitnějíš hry. Takže pak ty "nejhorší" jsou pořád jen "To nejslabší z toho nejlepšího co je na trhu". Ty nejhorší se tam většinou nedostanou, protože lidi ani neví, že existují.

    (a trošku OT: to je mimojié i důvod, proč je naprosto v pořádku, že průměrnou známkou v recenzích je 7-8/10. Protože ty opravdu 1/10 recenze ani nemají)

  • Row

    Ohledne DNF mi prijde ze je spis "modni" si do nej kopnout... nevim, ja od toho nic necekal a slusnou 6/10 jsem dostal.... 2x

    Jestli Sarka nehrala nic horsiho tak si muze gratulovat. Ja treba nedavno z nostalgie prosel znova Doom 3 a neco tak stupidniho, predvidatelnyho a frustrujicicho jsem dlouho nehral. :-/ Ale priznam bez muceni ze kdyz to tehdy vyslo tak jsem si to uzil, dneska je ten gamedesign ale katastrofa.

    • doom3 byl vzdycky spatnej, nejmenovat se to doom, tak to nikdo nehral

      • Jack1947

        To zase ne navíc právověrný fanoušci čekali akci a dostali polo horor. Jnže nepřátelé impové se docela podobali. Trochu jako DNF ale dneska si každý od flusne že...

    • Jack1947

      Tak ono stačí číst že ji tehdy ani neřekl nic DN3D, takže se nedivím že DNF bylo ještě horší ( možná čekala jinou hru) Pro mě to byl správný závan nostalgie včetně všeho co tam bylo dobrého byt ta verze z roku 1997 bny taky nebyla špatná mě to bavilo kéž by vyšel někdy druhej díl😎

  • Stronghold 3, Rollercoaster tycoon World

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit