Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase další výblitek dávno zkrachovalé značky, jež snad nestráví ani dnešní teeni. Děkuji za výstižnou a trefnou recenzi, jen číselné hodnocení mi dle textu nějak nesedí, ale to je fuk. Důležité bylo vystiženo.
  • Já půjdu proti většině, jelikož musím přiznat, že se mi hra líbí. Očekával jsem od toho nástupce Undergroundu a to jsem dostal. Můžu si vytunit skvělý vozový park podle libosti a závodit si jak chci. Co se týče online only, tak to je opravdu blbost, nevím, co je to napadlo a je to dost otravné. AI je taky dost na pováženou, ale některé závody jsou slušná výzva. A co se týče poldů, tak ty opravdu odflákli, jelikož obvykle na ně musím někde čekat, abych mohl splnit výzvy. Celkově ale hru doporučuji, pokud si chcete jen tak zajezdit ve vytuněné káře a hodit z kopce pár driftů. A celkem mě příjemně překvapilo, že spousta lidí přijímá pozvánky do závodů, takže to není tak jednotvárné.A podpora volantů je pěkný bonus, na G27 se to ovládá celkem obstojně :)
  • To by mě opravdu zajímalo, co tam ty 4 měsíce dělali, protože tohle je bída.
  • Tak aspoň ušetřim peníze na Forzu Horizon 3 jestli opravdu bude na PC.
  • ještě že existuje refund i v originu , bída a děs a ještě k tomu ohnlin-only a ptá se to serveru na každou ptákovinu
    • Záleží co od hry očekáváš a jestli máš rád závodní arkády, já svých peněz rozhodně nelituju. A co se týče online only, tak v tom nevidim žádnej problém, to jako u vás jde internet jenom několik hodin denně nebo jak? Nesmyslný argument v současné době.
  • +tuning, auta, město, casual ježdění
    -cheesy cutsceny, online opruz,
    Ve výsledku odreagování ve stylu undergroundu. Pro lidi co bavili rivals a baví je tuning, tak je to pohodový ježdění. Za plnou cenu to ale nestojí.
  • Lidi jako vážně? Hra rozhodně není špatná a nemůžete od ní čekat remaster undergroundů, což nikdo nikdy nesliboval. Zkuste si někdy v současnosti zahrát undergroundy 1/2 a uvidíte, že hra zestárla a pokud vám není 15 a níže nebo nemáte IQ tykve, tak už vás kromě nostalgie na hře nic nenadchne.

    Hru jsem si koupil za 1400,- a během několika dní(+-5dní) jsem ve hře nahrál 10 hodin, které jsem si náramně užil. Ikdyž jsem studentem a nevydělávám, tak těchto našetřených peněz z brigády nelituji.
    Zkuste si někdy prostě užít hru a nehledat všude chyby. Díky. *3*
    • Já jsem si NFSU 1 a 2 zahrál předloni, a je naprosto nezpochybnitelné, že jejich jízdní model je rozumný, přesný a automobilový, kdežto NFS2015 je naprostá karikatura. Takovou hru si nejsem schopný užít ani trochu.
  • No a teraz mi povedzte pan Svara, je to lepsie alebo horsie ako Rivals?
    - mna rivals neskutocne bavil aj napriek nizkym hodnoteniam, jeho jediny minus u nma je mala mapa
    - manulane radenie ma nezaujima, to sa naposledy dalo pouzit v NFS porche..
    • USER47
      Jo, Rivals byli supr. Ale velkou zásluhu na tom měla rozmanitá přírodní mapa (i když moc malá) a proměnlivý denní doby. Ani jedno se tu bohužel nekoná.:/
  • Soilwork
    Až to bude ve slevě tak budiž a to hlavně kvůli autům co tam jsou
  • Najednou je gamepad obrovský problém. Jenže ovládat automobilový simulátor bez gamepadu je masochismus a lidé, kteří si takovou hru koupí, gamepad samozřejmě mají.
    • ani tak to neni vyhra gamepad mam ale v te retardovane hre mi nejde nakonfigurovat jak chci ja, a default nastaveni ma nehratelne rozlozeni tlacitek (alespon pro muj obyc gamepad)
    • 1. Není to simulátor, je to arkáda. A z pohledu jízdního modelu to není ani automobilová arkáda, ale jen arkáda.
      2. Gamepad je nejméně přesný ovladač pro závodní hry.
      • Gamepad je nejméně přesný ovládače pro závodní hry? Tak to si mě teda pobavil... No jo tak si klikej v půlsekundovém intervalu šipku doleva a doprava a pak se zamysli nad přesností *1*.

        Všechny závodní hry hraju na PSkovém DualShocku 3 a lepší ovladač si snad kromě případného xboxového nedokážu představit.
    • Naprosto souhlasím, stejně jako assassins creed, middle-earth a podobné hry, včetně nfs je daleko lepší hrát na gamepadu. A co se týče přímo nfs, jde opravdu o d*ebilitu hrát to na klávesnici a argumenty typu je to hra na pc, tak to budu hrát na klávesnici nejsou na místě.
    • Hnida je asi jednim z tech typku, kteri kdyz dospeji na ridicak a sednou do auta i za volant, nejenom jako spolujezdec maminky ktera ho vozi do skoly, pak se bude hodne divit az zabrzdi v zatacce a skonci ve skarpe. *2*
      Prej automobilovy simulator. *1* *1* *1*
    • Bohužel NFS není simulátor ale arkáda (na kterou bohužel ty čtyři šipky stačí). Používat na automobilový simulátor gamepad je blbost, volant je lepší.
    • "automobilový simulátor?" ti hrabe? tohle je vsechno jen ne simulator. arkada jak vysita ty simulatore *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit