Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short
    Reagujes na underground nebo most wanted? Tam to taky neslo :)
  • solomon.short
    Ech...
  • solomon.short
    Jak bys ty cadillacy chtel ovladat?
  • solomon.short
    To si delate kozy, zejo?
  • Kravicka
    Ja se docela bavim, pekna 6/10 a kdyz pridaj neony a neco na zpusob drag race tak 7/10
  • Já bych hrozně rád viděl nějaké retro NFS, s auty z 50.-70. let, dobovým soundtrackem a pořádným tuningem. Hru plnou hot rodů, muscle kár a prvních superaut. Hru, kde v pouličních závodech jezdí naleštěné Cadillacy, ne přetechnizované roboauta. Zkrátka hru, ze které je pro změnu cítit benzín a spálené gumy, ne průměrnost a cynický průzkum trhu.
  • +tuning, auta, město, casual ježdění
    -cheesy cutsceny, online opruz,
    Ve výsledku odreagování ve stylu undergroundu. Pro lidi co bavili rivals a baví je tuning, tak je to pohodový ježdění. Za plnou cenu to ale nestojí.
  • Věk není zárukou moudrosti :)
  • kubi-wan
    Preferuju "moudrý" :)
  • Jste moc staří chlapci, nic ve zlém :)
  • Tak to ses typek no, to tam mas asi jako jedinej na svete v tom accessu.
  • Já půjdu proti většině, jelikož musím přiznat, že se mi hra líbí. Očekával jsem od toho nástupce Undergroundu a to jsem dostal. Můžu si vytunit skvělý vozový park podle libosti a závodit si jak chci. Co se týče online only, tak to je opravdu blbost, nevím, co je to napadlo a je to dost otravné. AI je taky dost na pováženou, ale některé závody jsou slušná výzva. A co se týče poldů, tak ty opravdu odflákli, jelikož obvykle na ně musím někde čekat, abych mohl splnit výzvy. Celkově ale hru doporučuji, pokud si chcete jen tak zajezdit ve vytuněné káře a hodit z kopce pár driftů. A celkem mě příjemně překvapilo, že spousta lidí přijímá pozvánky do závodů, takže to není tak jednotvárné.A podpora volantů je pěkný bonus, na G27 se to ovládá celkem obstojně :)
  • kubi-wan
    Snad všichni, kdo zažili dobu největší slávy série (tj. NFS 1-5), by si zahráli něco v tom stylu. Jenže bohužel, kde pro některý z nás série přestala bejt tim, co jsme na ní měli rádi, tam pro spoustu lidí začala teprve bejt tim, co si pod NFS představujou (tj. Undergroundy a spol.)... *9*
  • langustyn
    zaplatil jsem si Origin Acess, abych to zkusil... hrál jsem to asi dvě hodiny a podruhý jsem to nezapnul :D Underground 2 miluju, ale tohle je prostě nemastný neslanný :/ zato Dirt Rally už mě nějakou dobu drží a né a né pustit :D
  • Ja si hru dost uzivam. Je to takme rovnaky klasicky underground ako pred rokmi. Jedine ten soundtrack nie je taky nadupany a to ovladnie, na to sa da zvyknut. No snad to nejako doladia patchmi v najblizsej dobe *3*
  • Soilwork
    Až to bude ve slevě tak budiž a to hlavně kvůli autům co tam jsou
  • Zrzzek
    Nojo, 6/10, ani se mi ta recenze číst nechce... Tak nazdar u něčeho zajímavějšího...
  • ja bych si tak rad zahral NFS ve stylu Porsche (fyzika!) nebo ctyrky. Ale oni delaj porad takovy kraviny.
  • lituju zakoupeni tohoto paskvilu, od zacatku neprivetive prostredi ktere kazi celkovou hratelnost, nemoznost preskocit "trapne" filmove sceny, graficky me hra take moc neoslnila, je to takove prazdne nudne, nesrovatelne se serii underground a carbon
    tahle hra si nezaslouzi prodavat za 1200-1400,-
  • Jack1947
    Ani dobrý ani špatný prostě jen port odflánkutý z konzolí *2* *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit