Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soilwork
    Až to bude ve slevě tak budiž a to hlavně kvůli autům co tam jsou
  • Zrzzek
    Nojo, 6/10, ani se mi ta recenze číst nechce... Tak nazdar u něčeho zajímavějšího...
  • ja bych si tak rad zahral NFS ve stylu Porsche (fyzika!) nebo ctyrky. Ale oni delaj porad takovy kraviny.
    • kubi-wan
      Snad všichni, kdo zažili dobu největší slávy série (tj. NFS 1-5), by si zahráli něco v tom stylu. Jenže bohužel, kde pro některý z nás série přestala bejt tim, co jsme na ní měli rádi, tam pro spoustu lidí začala teprve bejt tim, co si pod NFS představujou (tj. Undergroundy a spol.)... *9*
      • Jste moc staří chlapci, nic ve zlém :)
        • solomon.short
          Ech...
        • kubi-wan
          Preferuju "moudrý" :)
          • Věk není zárukou moudrosti :)
  • lituju zakoupeni tohoto paskvilu, od zacatku neprivetive prostredi ktere kazi celkovou hratelnost, nemoznost preskocit "trapne" filmove sceny, graficky me hra take moc neoslnila, je to takove prazdne nudne, nesrovatelne se serii underground a carbon
    tahle hra si nezaslouzi prodavat za 1200-1400,-
    • solomon.short
      Reagujes na underground nebo most wanted? Tam to taky neslo :)
  • Jack1947
    Ani dobrý ani špatný prostě jen port odflánkutý z konzolí *2* *3* *5*
  • Tak aspoň ušetřim peníze na Forzu Horizon 3 jestli opravdu bude na PC.
  • Já bych řekl že nejlepší autíčka na PC jsou v současnosti Asseto Corsa a Project Cars. Akorát to jsou okruhové závody na - okruhu, ne hraní si na nezletilé silničí piráty...

    Z novějších Need for Speed byla podle mě nejlepší Hot Pursuit (V podstatě Hot Pursuit 3), kde se dalo hrát jak za nelegální závodníky tak policisty - sice to bylo s realitou na štíru asi jako starší seriál Viper (Zmije - o policejní jednotce vybavené upraveným Dodge Viperem který střílel EMP pulzy) ale aspoň se konečne mohl člověk posadit do pořádně nabušenýho auta a konečně bejt aspoň chvíli polda (byť takový vozový park mají asi jenom policisté ve velmi bohaté Dubaji). Ani graficky to nebylo ošklivé, hratelnost taky OK... Následující Most Wanted (2) byla DLC sra...a no tím u mě NFS skončily...

    Tohle bych si koupil za 250CZK ve slevě - jen jestli to za to bude vůbec stát :(

    Jo, samo - skvělé byly i oba Shifty, ale tam je nástupcem právě Project Cars (od stejných vývojářů)...
  • To by mě opravdu zajímalo, co tam ty 4 měsíce dělali, protože tohle je bída.
  • Je to pořád online-only? A ptá se to pořád serveru po každý sebemenší změně při tuningu?
    • Veskoslav
      Ano. A neustále píše, ať sdílíš a podobné sra*ky.
      • to je hnus velebnosti
  • Mrkněte na letsplay od Flyguna a budete mit jasno co je tahle hra zač...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit