Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    --double post--
  • Vogon
    Krok 1 : Stáhni PCSX2.
    Krok 2 : Stáhni anglické .iso Berserk Millennium Falcon
    Krok 3 : https://www.youtube.com/watch?v=4iiH0xlCXog
  • Kez by udelali neco takoveho podle mangy Berserk... ta by si nejake poradne herni zpracovani taky zaslouzila.
  • XorxoxTalarius
    No kdyby v Narutovy nebyli fillery, tak by mohl byt i lepsi nez Zaklinac :D
  • z tvého příspěvku jsem pochopil, že jsi fanda Zaklínače a máš psychické problémy. Což není nic neobvyklého. Jinak opravdu Naruto není lepší než Zaklínač, ale loni vyšlo několik lepších her než Zaklínač :)
  • No tím je asi myšleno všichni, co vystupovali v manga nebo anime, takže to je skutečně tak přes 100 postav. No když se vrátím cca. 15 let a více k recenzím v herních časopisech, v té době dokonce některé texty ani nehovořily o hře...
  • Tohle s Pokemony nic moc společného nemá
  • XorxoxTalarius
    To by byla celkem nuda :)
  • Nezapomeňte tu napsat jak je to lepší než Zaklínač a jak to není vůbec kýčovité a že lidi co to hrajou tak nemají vůbec psychické problémy *1*
  • O sérii nic nevim a na pokémoní hry obecně moc nejsem, leč hlavní hrdina působí od pohledu tak děsně nesympaticky, že se jí raději vyhnu
  • cituji: "Téměř nekonečný seznam bojovníků"..... co to je za terminologii ? jak může být cokoliv téměř nekonečného : kdo vám ty recenze píše v poslední době ? zdráhal jsem se říci toto už nějakou dobu, ale už to v sobě dál neudržím, kvalita recenzí a článku na games.cz celkově upadá.
  • Je to zase jako u starších her. všechny postavy mají přístup k Ultimate Jutsu a také na nějakých 40% HP přístup k Awakeningu. Jen Drive type není přítomný nebo jsem na něj nenarazil
  • Jack1947
    Ne ne já to slyšel, "Bylo to něco vessmyslu že Naruto recenzi mít bude".
  • Ilusiveman
    Veskovu recenzi jsem nečetl a ani nehodlám. Za mě za 1700,- tuna originálního audio-vizuálního obsahu, velice chytlavej a důmyslnej, jednoduchej na uchopení, ale hard to master soubojovej systém, zábavný hlášky postav. Je to malinko komixovější ale pro fandu a nefandu je to stejně dobrá kotlička. Vyzkoušeno cca na třiceti lidech za dva dny.
  • nightborne
    V Levelu =)).
  • ve FC rikali ze urcite ne, ale v komentarich k FC na games (tady) se pak objasnilo ze ano. takze bych velice neagresivne rekl, ze si to spatne pamatujes jacku *2*
  • pitwo
    jj, pribeh nadvazuje a zaroven zakoncuje celu sagu. Po 3ke bol este Revolution, ale ten pribeh nerozoberal vobec.
  • Prosím vás, jak je to s příběhem v těchto hrách? Naposledy sem hrál ultimate ninja storm 3...rozumím dobře ze čtyřka pokračuje tam kde příběh trojky skončil?
  • Jack1947
    Tehdy si asi (jestli si hluchon, jinak sry) měl vyplé neslouchadlo nebo zeslabené *1* Protože konkrétně o téhle hře říkali že recenze bude!
  • A kdy bude recenze na Xenoblade Chronicles X? Sakra vždyť už to vyšlo minulej rok a tady o tom ani pes neštěkl. Přitom jde o jedno z nejlepších RPG loňského roku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit