Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gordar
    Já bych chtěl hru podle anime One-Punch Man. *14*
    • XorxoxTalarius
      To by byla celkem nuda :)
      • Vogon
        Co ty víš, třeba by zemi napadli komáři. *3*
  • pitwo
    Ked si berie to najlepsie z preldoslych hier, ako je to s vyberom "stylu boja"? Dufam ze neopakuju to hlupe rozdelenie na Ultimate Jutsu, Awakening a Drive type ako v predoslom Revolution. To ma na celej hre dost sklamalo a dufam ze sa vratia k ovela volnejsiemu pojatiu boja z Full Burst, bez nutnosti vyberu jedneho zamerania pred bitkou.
    • Je to zase jako u starších her. všechny postavy mají přístup k Ultimate Jutsu a také na nějakých 40% HP přístup k Awakeningu. Jen Drive type není přítomný nebo jsem na něj nenarazil
  • mam tuseni ze ve fc rikali ze zadny naruto recenze nebudou..
    • Jack1947
      Tehdy si asi (jestli si hluchon, jinak sry) měl vyplé neslouchadlo nebo zeslabené *1* Protože konkrétně o téhle hře říkali že recenze bude!
      • ve FC rikali ze urcite ne, ale v komentarich k FC na games (tady) se pak objasnilo ze ano. takze bych velice neagresivne rekl, ze si to spatne pamatujes jacku *2*
        • Jack1947
          Ne ne já to slyšel, "Bylo to něco vessmyslu že Naruto recenzi mít bude".
  • Ultimate Ninja storm kupuji pravidelně již několik let od prvního dílu, nejhorším byl asi druhý díl a dosud asi nejlepší bylo revolution, tohle jsem ještě nehrál, ale určitě na to příjde řada

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit