Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kouknete se na to z druhe strany, ma to jen o bod mene nez beyond :)
  • N7N7
    Koukám, grafika tak na úrovni první Penumbry. Což by ani tak nevadilo, kdyby byl alespoň zbytek hry kvalitní. Velká škoda, protože hororové hry si vychutnávám opravdu rád. Tak snad příště...
  • GlaDOS
    Problémem je hlavně ta rozpolcenost mezi herním obsahem a formou. U Dear Esther chápu pomalinkou chůzi, protože smyslem je nasávat atmosféru prostředí a poslouchat čtený text. Také jdu jen jedním směrem. U Montague's Mount to nechápu, protože autor tam napasoval různé hádanky, kde je potřeba se neustále vracet zpět. Ty hádanky navíc ani nejsou složité a nejvíce na nich frustruje fakt, že vyžadují hledání předmětů, které jsou snadno přehlédnutelné a skryté ve stínech. Pixel hunting jsem ve 3D snad ještě nezažil.

    Druhým problémem je, že logické hádanky nedávají v herním světě smysl. V Dear Esther často vypravěč mluví o věcech, které jsou v prostředí vidět. Ale tady nedává nic smysl. Proč musím ke spuštění mostu nastavit na slunečních hodinách čas ze zastavených hodin a pak ještě rozluštit blikání bóje a podle toho nastavit barevné válečky?

    Na svém webu jsem dal ještě o bod méně. Ono to atmosféru má. I když jsou modely hranaté a textury rozplizlé, jako celek to nějak funguje a na Oculus Riftu bych to zkusil. Ale jinak je hra zabugovaná, obsah odfláknutý bez nějakého smyslu a úroveň psaných textů nízká. Buď bych to bral jako explorativní adventuru na styl Dear Esther, nebo pořádnou puzzle adventuru na styl Myst. Ale tahle kombinace prostě nefunguje.
  • Jack1947
    Promarneny potencial, absolutni neinterakce s hodnocenim nezbyva nez bohuzel souhlasit. *9*
  • Vyhněte se obloukem, strašná hra.....Myslel jsem, že při nízké ceně se to bude dát oželet ty nedodělky, chyby a bugy, ale ne. Utečte ihned od uvodního menu, zbytečně promarněný čas.
  • Veskoslav
    Ta hra je strašná. Nebál bych se s hodnocením jít ještě níž. Autor recenze byl ještě docela shovívavý.
    • :) lol
      • Lolku vypatlanej
  • Sakra, zase redakce plná hipsterů nadržuje dutým indie chodičkám. Todle si 9 nezaslouží, stejně jako si to nezasloužilo Gone Homo.

    Oh, počkat.
  • Rhulad
    Předpokládám, že autor v pondělí už asi nenastoupí do práce .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit