Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám rád akční RPG, ale jak má takové vypadat nám ukázala např. Dark Messiah: Might and magic ale Dragons d. byla fakt tubá rubačka a stále dokola ti samí nepřátelé. Monster Hunter bude něco podobné.
  • Já jsem rád že existuje velké množství různých rpg her.
    Dragons Dogma byl i v něčem originální a to se o klasických RPG většinou říct nedá.
    Ale pokud máš takovou zkušenost, že jsi se nechal sthnout harašením na fórech a hra potom nebyla nejlepší RPG, tak to bude spíš problém v tvém přístupu.
  • Nerozvedl jsem to. Konzolisti zde na diskuzi harašili něco o tom, že nejlepší RPG vyšlo právě na konzoli a ona to byla akční rubačka a obohacená o RPG prvky a to z toho důvodu, že rubačky ve stylu 90 let už dnes nefungují....můj názor. A že tovyšlo o 4 roky později, to nehraje žádnou roli, protože moje očekávání to vzrušení to fakt neovlivnilo...ale jak jsem psal byl jsem hodně v rozpacích co to má jako být?!
  • Dragons Dogma vyšel na pc o 4 roky později než na konzole.
    Osobně mám pc i konzole a tak kašlu na nějaké pc nebo konzolové komunity.
    Obě skupiny jsou stejně retardovaný. Stejně to jsou většinou nedospělí jedinci bez vlastního myšlení.
  • homeles8
    ty *1*
  • Je to přesný případ jako Dragons Dogma. Konzolisti ztoho stříkali blahem a potom to člověk pustil na PC a řekl si: co to sakra jako má bejt?
  • Nedávnojsem pořídil PS4pro. Ale tohle je přesně ta z her, které nevyhledávám. Klasické RPG na to nevychází ale jinak celkem spokojenost.
  • RPG....pche...RPG je např. Icewind dale.
  • tohle neni rpg, tohle je klasicka japonska rubacka
  • Ja znam jen mh freedom 2, a to je tezsi nez ds, pres tigrexe jsem se nikdy nedostal :-).
  • Tohle je v prvni rade akcni hra, nikoliv fantasy rpg.
  • Tak to jsme dva :D nějaký kontakt nebo sem mám dát něco já? ;)
  • Hned sem ti dal dva nákliky. :D Oh... teď sem se prozradil...
  • Hmm, teď koukám, že to není LoU, je to W3. Teď sem si zjistil fakta. Sakra, omlouvám se za ten lživý rage...
  • Femto/Alucard pod multinickama s náklikem nezvladá. Redakce by to už měla podchytit. Chlapec má dynamickou IP a myslí si, že je pán světa. Udělal si tady z toho svojí alternativní realitu, ve které je králem pravdy. Smutný případ...
  • homeles8
    já se hlásím, proč ne :-) Ale chodím do práce
  • Někdo tady do party až to vyjde na PC? :)
  • jindra.veliky
    docetl by ses to, kdyby si zvladl v hlave zpracovat vic nez nadpis
  • jindra.veliky
    ja rpg moc nehraju a docela mi to jde, musis se naucit hlavne utocny komba, pozorovat chovani monster, na jaky mista jsou citlivy a tak a jde to, mam chycenych asi 10 monster a chcipl jsem 2x
  • jindra.veliky
    tak to nam napis jaky rpg hrajes

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit