Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.urbandictionary.com/define.php?term=gz
  • Janun
    Si vtipná gz se vážne napr ve wowku používalo dost hojně. Ale ty znáš všechno a všude si byla. Tak hned všem řikej že jsou paka a žij si v tom svém svetě kde jsi dokonálá dál ;-)
  • Jack1947
    Pokud jim bude rozumet komunita a budou zname s ti by problem nebyl. *3*
  • merlo
    Ale no tak deti, internet je preci svobodnym mistem, kde kazdy muze pouzivat ruzne podoby frikulinskych zkratek na zaklade svych vlastnich preferenci. *3*
  • Jack1947
    No jo, jenze kdyz to vis tak taky to neni o minusech... ale co, dit to je fuk.
  • A taky že i na konzolích může vypadat hra U6Qdobře *1*
  • TO máš za to že ses nenamáhal když si psal srajdy, ted tě každý nenávidí *2*
  • Je to z WoWka. A taky se to používalo na quakenetu a jiných IRC. Prostě holt pro ty lepší skupiny *5*
  • džízis...
  • Jack1947
    Hlavne ze to je pravda, hoho ale to nemuzu napsat ja... minusy a jeste jsem za blbce ze se hadam co... ze se vubec namaham. *7*
  • Miserius
    Teda pred par lety ve WoWku rikal každej gz...
  • Gz normálně? Buď cg nebo gj. Ale gz? Kde prosím, ráda si tu hru zahraji. A nehraji nějaké Hello Kitty a podobné srandičky.
  • to je dobra informace, ne že by mne minecraft zajimal, ale mohlo by to vyvojarum ukazat, že i konzolisti by si radi zahrali nejake hry ktere nuti k samostatnosti, premysleni a byt kreativite. Pak konzole nebudou tahnout herni prumysl dolu
  • Gz se normalne pouziva, nemusis ze sebe delat debila. *3*
  • jasne že se gz používa, cg jsem nikde neslyšel
  • Jack1947
    Pokud ja si to vymyslim, prosim. Zna to ale internet, proti internetu jsem alespon ja maly pan. Vzhledem k tomu ze to tam vzniklo hmm... nechal bych to tak byt. *4*
  • Ano jsi....Nepoužívej něco, co neexistuje. Nevymýšlej si něco, co je nesmysl a používej to, co se používá... *7*
  • Jack1947
    Tak hlavne ze jsem pako. *3*
  • To je zkratka Cg pako..... *7* Žádné gz se nepoužívá....
  • Jack1947
    A really short version of congratulations.
    Congratulations>Congrats/Congratz>Gratz>Gz

    Nz, taky jsem to drive neznal. *3*

    Zvlastni, reakce se nepovedlo no takto berte pro vsechny co nevedeli. *4* Ted uz to bude vedet a znat kazdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit