Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • protoze to je hovadina
  • Hm, technický problémy a ne úplně skvělej výběr her, to se dalo čekat, i přimhouřit očko. Ale Mikuláš uhodil hřebíček na hlavičku prohlášením, že do toho sice šli s fortelem, ale už to měli méně promyšleno. Škoda, doufám, že na tom netratili kalhoty.
  • Tak hoši nejvíce vám to podělal marketing, co si budeme povídat. Před týdnem jsem netušil, že vůbec nějaký frag.cz s nějakým Frag časopisem existuje... hry hraju, ročně jich tak do deseti koupím. Flashovky jsou na deset minut, facebook a podobný marast je pouze o mikrotransakcích (kup si čas za korunky).. lidi to hrajou z drtivé většiny stejně bez mikrotransakcí aby nějak zabily čas třeba v práci, protože nic lepšího prostě není... takže sorry, druhá blbost, protože tohle nemůže konkurovat pořádnýmu projekt s pořádnou hrou. S těma lidma.. buď byl problém v ceně nebo ve výběru her..
  • V piráty prolezlé republice otvírat půjčovnu Bčkových her, jestli to dopře chápu to je teda nápad :D Ale přiznám se, že slušnou (levnou) půjčovnu na Xbox bych bral. Nemám potřebu dohráté hry skladovat doma...
    • holec89
      Pujcovnu bych take bral. Drive u nas existovala pujcovna s PSX a Sega Mega Drive hrami, kazdy vikend jsme chodili pro nove hry :)
    • Veskoslav
      A proto ČR patří mezi nejvíce kupující na Steamu v poměru počet obyvatel/účtů např, že?
      • USER47
        Na to jsi přišel jak?
        • Veskoslav
          Když si rozklikneš Steam, pak je tam graf a pak po orzkliknutí máš jednotlivé země a počet účtů:)Pak tam máš počet her v daném regioně, počet nynějších hráčů, co teď hraje atd.
          • Baron Prášil jako vždy ...
          • Zajimavy, ani v Testovaci verzi steamu to nemam
            Screenshot or it didnt happen
          • USER47
            Dík, mrknu na to, měl jsem za to, že zrovna tohle je jedna ze statistik, který steam nezveřejňuje...
            • smejki
              tak je to asi tou testovačkou. já to tu nevidím. mohl bys to típnout?
            • Veskoslav
              Já mám po pravdě nějakou testovací verzi Steamu, přihlásil jsem se do toho asi před půl rokek, takže teď jedu na nějaké betě Steamu, za měsíc má být formulář s hodnocením pro "testry".
  • Veskoslav
    Proč to zkrachovalo?
    1. Naprosto tragická nabídka AAA tituů, vlastně naprosto žádná nabídka těchto titulů
    2. "Bálíčky" her, které nikdo nechtěl a když člověk chtěl 2-3, tak si stejně musel koupit celý balíček.
    3. Naprosto nehorázná cena, kdy nákup jedntlivých her pomalu vyšel levněji na Steamu.
    4. Model půjčovny her si asi vzali někde v Rusku, protože stačilo si vzít třeba USA nebo GB a už by to bylo naprosto o něčem jiném.
    5. Nulová propagace mezi hráčskou komunitou.
  • Takže proč to zkrachovalo?

    Technické problémy a třeba pokročilejšího uživatele je vyřešit
    Slibované AAA hry skoro nebyly, hlavně slabší kousky

    To je jako dát Kalouskovi přes držku a čekat že nepodá žalobu, ale demisi.
  • Erien
    Škoda Tukanovi jsem přál úspěch i když mnohem víc mě mrzí, že s tím určitě končí i časopis ten jsem měl rád a kupoval jsem ho. :)
  • Jaká trapnost s Batmanem? Chybí mi tam poznámky redakce.
    • Slotermeyer
      http://www.frag.cz/redakce/novinky/batman-arkham-asylum-se-blizi-11/
      http://games.tiscali.cz/rozhovor/frag-cz-po-pul-roce-rozhovor-s-mikolasem-tuckem-54657
      http://www.vytukej.cz/novinky/herni-pujcovna-frag-konci/

      Zkráceně - hra se měla objevit v nabídce, ale nakonec k tomu vůbec nedošlo.
  • Já to Tučkovi psal už jako čerstvě diplomovaný debil, že to fungovat nebude! A hele, jsem nejchytřejší na světě! Však mám taky diplom
    • Nevím jestli ti to ve školce říkali, ale používat titul který ve skutečnosti nemáš je trestné a protože v dnešní době není problém zjistit kde bydlíš je dost možné že už se na tebe zaměřila policie. To asi nebudou mít tví rodiče radost
    • Veskoslav
      No jestli máš diplom jako Rimmer, tak se ani nebudu divit:)
      • Amylee.Anderson
        To by si dal za jméno BDP. SDP. :D
    • Amylee.Anderson
      Já mam taky diplom - za první místo ve výtvarný soutěži a nikomu to neřikam.
      • To proto, že ten můj diplom není z první třídy! Ha!
        • vlastik.plaminek
          Dle komentářů to odhaduji tak na předposlední ročník mateřinky.
          • Protože diváci Vlasty Plamínka jsou na vrcholu inteligence v naší společnosti...
            • Bouzku, ty jsi ostuda českého školství. Jestli má takovej pitomec jakýkoliv diplom, tak spějeme opravdu do kelu.
            • Amylee.Anderson
              ÝÝ TAKA TAKA HŮŮŮŮ. (nová verze "amen")
            • vlastik.plaminek
              Kult mých uctívačů a přisluhovačů se každou minutou rozrůstá geometrickou řadou. Do několika dnů ovládnu svou dynamickou meditací většinu národa a do několika týdnů celý svět.
              Přestanou existovat všichni falešní bohové a proroci. Jediné, co budete uctívat, je štěně.
              (Teď si představte šíleně maniakální smích, který slovem nejde zachytit)
  • piratebay má 150 mil.užívatelov a všetky hry zadarmo...tam je pes zakopaný :-)....stiahnuť torrent je lahšie ako vytiahnut kreditku, ktorú 90% 15 ročných ani v našich končinách nemá....čiže hlavná cielova skupina

    už len preto, že to bolo pod hlavičkou T-mobile by som tomu ani ja nedal ani korunu....další problém.....
    • jojo s tou hlavičkou t-mobile je to průser, já taky v česku skoro nic zásadně nekupuju, protože jak je na to uvalená DPH, tak to je pod hlavičkou české vlády, že jo, a to jako je docela problém, těm já bych nedal ani korunu....
      • Veskoslav
        A jídlo si pěstuješ, oblečení nakupuješ přímo v místě výroby....
        • A smysl pro humor si půjčuji od Vás, doktore.
          • Veskoslav
            Každý máme asi rádi jiný šálek humoru:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit