Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celkem právě v poslední době frčí vlna retro a anti casual - viz dark souls, path of exile atd. Vracíme se zpět k hrám, které byly o výzvě a to mi naprosto vyhovuje.
  • neuspěla protože je to půjčovna a není například "on-line půjčovna" dnes funguje systém "if you like it. buy it!" a ten je těžký trumfnout..
  • BoB.2
    Je to škoda nebyla to špatná věc ale v době kdy jsou u nás lidi radí že maj co do huby a neprší na ně je to moc velkej luxus ,ale dneska kdo nemá průměrnej měsíční plat a chce hrát si to prostě ukradne z torrentu nebo na Waru. *9*
    • smejki
      ale kabelovku maj všeci a cigárem taky mnohej nepohrdne *1*
      • Pomer cena/obsah bude u te kabelovky daleko lepsi nez u vetisny AAA wannabe her.
        • To asi ne já na kabelovce sleduju jen extreme sport a sem tam discoveri, kterejkoliv film nebo seriál co by se mohl na kabelovce objevit už mám dávno staženej z netu, takže s klidem nakupuju hry legálně.
          • Uhm, to ale trochu nedava smysl. Ja muzu uplne stejne rict ze jsem uz vsechny hry hral a nikdy zadny serial nevidel, proto je pro me lepsi kabelovka.

            Srovnavam kolik za ty prachy dostanes zabavy za predpokladu ze tam neni neco cos videl/hral.
            • Téže doporučuji i tobě, Jejdasku.
            • Kdo nema co do huby by nemel ztracet cas hranim a radsi by mel zapracovat na sve ekonomicke situaci. Doporucuji investovat do vzdelani.
            • Dolane, ty budeš tak trochu DYLIN, viď...? ...že ti to ještě nesecvaklo...
            • smejki
              tím se vracíme k původnímu postu. když někdo nemá co do huby, zábava je to poslední, kam by měl cpát peníze. bez ohledu na to, "jak moc se to vyplatí".
  • Zerathus
    Půjčovna her je stejný nápad jako kdyby teď někdo začal prodávat filmy na VHS.Tohle už prostě fungovat nikdy nebude.
    • jindra.veliky
      proc by to nefungovalo? Jen ne s takovyma hrama...v uk si muzes zaplatit 10 liber a zahrajes i takovy pecky jako Zaklinac 2, assasiny atd. Ted se mi nevybavi nazev obchodu ale nedavno jsem na to koukal. V katalogu meli o spoustu her ktery neznam a vypadali vic nez slusne. A tim myslim opravdu hry. Ne 2D hopsacku kterej je plnej katalog na fragu
      • Přesně, půjčovna by fungovat mohla, ale museli by tam mít lepší hry, a ne tetris. Když jsem se tam díval a hledal něco, co by mě zaujalo, našel jsem tak dvě hry. Bohužel už notně starý, takže jsem je měl dávno koupený.
  • Dobré interview! Viac takýchto skúseností ;)
    • "Viac takýchto skúseností"

      Pán se asi rád popase na cizím neštěstí. Tak to si musel chrochtat blahem, když tady nedávno jeden z tvůrců brečel nad koncem Game Page. A do budoucna se určitě můžeš těšit na pohřeb LEVELu a SCORE.
      • Pravda.Level už "úspěšně" pokořil 4ooo prodaných výtisků, takže to s ním vypadá velice zle....
        • Level som pred nejakou dobou prestal po rokoch kupovať a prešiel som k Score, pretože kvalita obsahu Levelu prudko poklesla a cena sa prudko zvýšila. IMO sa vydavateľ pokúša všetkými silami časopis čo najrýchlejšie pochovať a ja mu prajem, nech sa mu to podarí.
  • PC půjčovna her= prodejna písku v poušti?
  • Online půjčovna her? Od začátku mi bylo jasný, že je to nesmysl. Nedivím se, že to neuspělo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit