Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MalyZeli
    Ja si platim origin access a je to super napad, zadna novinka, ale urcite si tim Microsoft splhne.
  • Ta nabídka her je strašná, takže co z toho že to stojí jen 149?
  • je to zajímavé ale bohužel pravda :D a přitom některé PC jsou 2x nebo 3x xbox a stejně si neškrtnem :D i když mám pocit že nějáké videa z emulátorů takových konzolí sem viděl ale bylo to v hoooodně rané fázi vývoje ne-li nějáký pokus.
  • Jack1947
    Jo kéž by na to nemá ani emulátor po letech *4*
  • Jack1947
    Jo ták tak to teda jo. Tak jedině Pc Origin *4* i když to vlastně není konzole *12*
  • Vsechny hry? To je mi tedy novinka
  • Taky si to takhle právě myslím ale bohužel ne všechny hry z xone nebo 360 se dají takhle na pc hrát ale snad se to nebude týkat red dead redemption 2 :D
  • Na PC by to mělo být. Xbox Live účet funguje i pod W10. a co já vím, tak se tam dají hrát všechny hry jako na Xbone. Nebo se pletu?
  • Nemá někdo třeba info o tom kdy to bude na PC? :D Osobně využívám origin access a podle mě je to prostě super taková legální krádež :D
  • PS Plus není obdoba Xbox Game Pass, protože Plusko nabízí pouze vybrané, tuším, že 4 hry na jeden měsíc, které se s dalším měsícem z nabídky vypaří. Navíc i na Plusko má MS odpověď v podobě Games with Gold, což je ekvivalent Pluska, s tím rozdílem, že hry na X360 ti už zůstanou napořád, i bez předplatného, a taky jsou hratelné na Xboxu Oné díky zpětné kompatibilitě.
  • Jack1947
    PS plus ne ? . "Samozřejmě platí, že ve chvíli, kdy vám předplatné vyprší, se znepřístupní i hry, které jste si přes něj stáhnuli" to samé jak PS plus
  • XorxoxTalarius
    Tohle je podle mne krok spravnym smerem. Clovek koupi XBONE, priplati si 1800 a muze na nem cely rok hrat ruzne hry. Za mne plus pro M$.
    Ma Sony taky neco takoveho?
  • Jack1947
    Aha, jsem myslel že to je na pc ( však ono příjde) no nic PS plus už to pár let má. Stejnej obchodní model i s bonusem že nemůžete hrát hry co už vlastníte když přestanete platit *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit