Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ladislav_Loukota
    Údajně jo, ale v tom případě by bylo divné, že se to "prokecne" až nyní...
  • Ne ze bych se veskoslava zastaval, ale zrovna GGG opravdu troll je a pako k tomu *1*
  • No ja jsem zvedavej, jak moc si budou "stat" za tim co prezentovali i do budoucna, prece jen maji ve zvyku menit veci za pochodu.
  • TheGGG
    vedle mrkvosoftu je i ta nejzlejší korporace jak charitativní organizace na podporu chromých dětí
  • GlaDOS
    Měla. Ale možná si v tu dobu ještě nebyl na světě?
  • Zajímavé že ty někoho nazýváš pako natož trolí pako *5*
  • b
  • Vrook
    Jojo, jen ty ho máš za svýho pasáka.
  • Opět Tě nakrmím trolí pako. Mílně není od slova míle, ale od slova mýlit se. Vyjmenovaná slova se berou ve 3. třídě ZŠ. Ale chápu, dva trolí hlupáci si notují a přitom jsou ještě blbější než se původně zdálo:)
  • JustinBieber
    Se divim, že v Iránu vede Xšrot :D
  • TheGGG
    Otročí na zahrádce paní učitelky a milně tomu říká práce. *3*
  • JustinBieber
    Ty chodiš do práce ? Podle tvého vyjadřování jsem si myslel, že chodíš, tak do 9. třídy ZŠ, ale možné je v dnešní době všechno...
  • TheGGG
    http://images.pushsquare.com/news/2013/05/playstation_4_stomps_xbox_one_in_online_twitter_poll/attachment/0/original.jpg
    loool
  • Libi se mi, jak lide oznacuji priznivce xboxu jako "xbox fanboy" a pritom oni sami nejsou o nic vetsi "fanboys" :D
  • TheGGG
    Sony? Kdy? Připadá ti snad že by měla nějaký morální bankrot
  • s radostí můžeme oznámit, že v tomto případě jde o jednu z mnoha změn a vylepšení, díky kterým by měl [Xbox být nadále nejlepším možným místem pro hráče i vývojáře."] http://www.youtube.com/watch?v=rYbetvkPA6I
  • A Sony ne? Nenech se vysmát trolíku. Pakliže nebude Microsoft ve ztrátě může mu to být naprosto jedno
  • Já bych to řekl jen takto. Microsoft a jejich analytici prostě spočítají, že by to nebylo dobré jen pro prodej a další ekonomických ukazatelů. Upřímě je Microsoftu totálně jedno co si myslí zakazníci a co chtějí. Microsoft bohužel moc dobře ví že je gigant, toť vše. Budou dojit krávu, do poslední kapky mléka, ale jsou na tolik chytří aby nedojili i krev. Mi stačí že musím využívat windows na PC a vím, že je tam nějaká svoboda, ale být konzolista a takto být omezován, jako placení, placení atd. Divím se že jim to lidé kupují, já bych raději přešel k PC a mít větší svobodu než tohle. To je jen můj názor PC hráče, který někdy kroutí hlavou co si musí konzolista vytrpět :( Ale je pravda že máte dobré hry o kterých si my PC necháme jen zdát.

    A ten nový Xbox, jako multy. centrum obýváku. Doufám, že se to chytý jen za louží protože si myslím že se ten Microsoft chce nas***** všude. Stačí jen TV a možnost k ní připnout harddisk a mít DVD přehrávač a konečná. Na co mít v TV internet to smrdí, že jendou Microsoft bude dělat ledničky a bez připojení si nekoupíš ani pivo. A to byste viděla, jak by některé národy vyšli do ulic :D
  • TheGGG
    Morální bankrot má mrkvosoft za sebou již dlouho. *2*
  • TheGGG
    V téměř všch světových obchodech je PS4 prodávanější než xbone. Xbone je prodávanější tak ve 4 a to jen proto že v jednom z těch obchodů se PS4 zatím neprodává.
    PS: přestaň si naklikávat + je to dost trapné *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit