Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Já spíše nechápu proč bych měl dělat v nejbližší době upgrade když těch her co by za to stálo je málo, i když chápu že pokud budu chtít hrát tak až bude plná podpora DX12 tak mě asi nemine a u mě to bude muset bejt i výměna CPU/ a nejspíše i ramek které si furt drží cenu.
  • Práci by si měla sehnat spíš AMD a NV aby toho mohli vyrábět víc.
  • Jack1947
    Taky si řikám " koupit si konzoli proto abych se nemusel starat" je trochu na hlavu - ale kvůlli hrám které bych si rád zahrál a není jiná možnost tak jo konzoli (PS4) je důvod si pořídit ale mít to jako hlavní platformu asi ne no.

    Navíc konzole ti pojede i na monitoru - není potřeba hned kupovat nejdražší tv teda pokud zrovna nechceš a tv většina lidí má doma. Ten placený Mp a placení si měsíčního/ročního PSN je celkem opruz. I když částka to není veliká a závratná. Mp na konzoli ostatně člověk hrát nemusí vůbec když nechce.
  • Konzole se vždy nabízí na první pohled jako alternativa.. ale vem si, že ikdyž za ní dáš cirka 8 tisíc, samozřejmě záleží o jakou přesně jde, tak musíš si zaplatit za slušnou televizi, jestli chceš 4K, nebo slušné Full HD, za každou hru musíš platit víc než bys za ní platil na steamu/všeobecně na PC, to ani nepočítám možnost si hry stáhnout (nepodporuji to, ale dnes by se nenašel pomalu PC hráč, co by si nějakou hru nestáhl, protože peníze na vše nejsou, ale chuť na každou druhou hru ano), a na konzoli si musíš platit měsíční předplatné za přístup k Multiplayeru. Takže takhle si jeď čtyři roky a vyjde tě to na víc, než investice do jednoho dražšího PC a pak do všech těch různých PC her. PLUS záleží u člověka na preferenci, jestli rád gamepad nebo k + m.
    A teď upřímně, doufám že se tohle nezvrtne v další flame war, je to furt celé o preferencích a určo se najdou věci a komponenty k PC, které zase odporují mému tvrzení, že to výjde levněji, v tom je ten vtip, sestava PC je hoodně individuální narozdíl od konzolí a je to tam trochu jinak než u nich, ceny se mohou lišit. Ale za průměrný komp, co utáhne hry stejně dobře jako dnešní základní Xbox nebo PS, tak zaplatíš v dlouhodobém hledisku míň, než za konzoli + příslušenství + multiplayer členství.
  • homeles8
    po těhle komentech jsem rád, že jsem si novej krásnej počítač pořídil minulý léto *5*
  • Tohle je jedno z mala obdobi, kdy kdyz clovek chce pocitac se vsim vsudy, tak bych mu doporucil (hlavne tedy z duvodu dostupnosti) sahnout po uz postavenem pc. Ted udelam takovou lehkou reklamu, ale to jen proto, ze jsou jedini, s kym mam zkusenost. Doporucuji zkusit Wolfgad, nabiziji pomerne pestry vyber sestav (amd i intel) + modifikace. Cenove to vyjde velmi dobre, protoze pokud chce clovek legalni Windows 10 pro, tak za to vysoli nemale penize a dost to naboura rozpocet. Bez Win. vyjde lepe sestavit si pc sam. Taktez ta zaruka neni k zahozeni, kterou pri vlastnim sestaveni mas jen na jednotlive komponenty.
  • Já jsem se třebana novej PC vykašlal a koupil si konzoli jako svou hlavní platformu. Za ty prachy to byl parádní kup a stejně jsem si chtěl zahrát nějaký tyexkluzivity. Záleží na tvých herních potřebách, ale alternativa to taky je.
  • Kallessin183
    Jako fanoušek knižní i herní série se těším, ale bohužel taky dost obávám... Přeci jen Metro bez hlavního protagonisty, tedy metra zní prapodivně...
  • Co to je za logiku? NV a AMD tu podělanou horečku neradi vidí, protože je to jen nárazový odbyt.... pokud to rupne, tak trh zaplaví obrovské množství použitých karet.. a tohle není absolutně o práci, jde o princip, že bych kupoval zbytečně 2x předraženou grafiku..
  • ta krypto horecka neskonci, mozna za par let, musis poprosit AMD nebo NV aby zlevnili grafiky nebo jich vyrabeli vice, nebo si sezen lepsi praci
  • Jack1947
    Co si chcete stavět nějakou 1080 gtx ? tak tam bude cena padat dlouho (vůbec) navíc ti by stačila za skoro poloviční cenu.
  • Nejsi sám, díky těm šaškům mám taky problém si pořídit new stroj... Čekám na další řadu GTX a snad do té doby opadne krypto šílenství.
  • Whoossain
    Tak hlavně, aby už opadla krypto-horečka, protože si potřebuju postavit nový PC a neni z čeho. Hromadí se mi hry, který si chci zahrát... *16*
  • WhySoSad
    Průser, to co dělalo Metro metrem je pryč. Klaustrofobický temný tunely, šetření náboji, vymýšlení postupu uzavřenými prostory. Strach z Temných za každým rohem. Bojím se další generické FPS, ale pořád věřím že se to podaří.
  • Tak v prostředí kdy se tohle Metro odehrává už by ti pojízdné metro k moc věcem nebylo :)
  • Lukass
    Spatny, spatny. Dopadne to jak posledni Shadow Warrior, openworld tomu proste sluset nebude. Su zklamane.
    Presne tohle sem cekal kdyz to oznamili
  • Jack1947
    I když by to mohlo zrychlit dopravu, ale to bylo to poslední co byl u Metra problém wait... vždyt tam bylo jen pár úseků lol... paradoxně v Stalker tohleto mohlo pomoci více, tam byl ten prostor větší.

    No snad to nepokazí když už teda musí to cpát nutně do Openworld.

    Ta hra měla v uzavřených prostorech své kouzlo a byl to i tak trochu horor.
  • Dnes je to samý open world a ztrácí se nám ta stísněná atmosféra tunelů a chodeb. To mi moc chybí na současných hrách všeobecně. Všechno venku a mega veliké... Kobky, dungeony to je atmosféra ...
  • Jack1947
    No nevím nakonec aby to zas neskončilo jako tuctová openwerld hra... což by byla hrozná škoda *9*
  • Metro bez metra... je jako metro bez metra.... ale doufám a věřím, že Metro bude opět dobrým zástupcem Metro série. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit