Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obvykle stejne, v CR jsou dlouhodobe ceny totozne se zapadni Evropou, mozna malinko nizsi (+-100 Kc) pokud obchod vyuziva vlastni meny kazde zeme.

  • Prosím upravte si v článku, že se pro to rozhdli autoři ze 4A. Rozhodl se pro to vydavatel Deep Silver a chudáci ze 4A nyní jen nevěříčně koukají.

  • SalemCZ

    Přijde mi že třeba takovej Ashen celkem vyšuměl, přitom je to jedna z her co je na Epicu. I ten Hades nějak není moc vidět, nebo o něm slyšet (přitom to je super vývojář)

  • Ano, protože typický hráč Fortnite je rovněž typickým hráčem Metra, že?

  • Sr_Lobo

    To chceš říct, že když přijdou o 15% procent z ceny hry oproti steamu,  tak se nemám divit tomu, že nejsou schopní věnovat prostředky na absolutně elementární zákaznický služby?😐

  • Tak hlavně ať pak nezapomenou ti géniové brečet, až se zase začne rozmáhat pirátsví. Protože mít jeden launcher na jednu hru je přece tak user friendly...

  • A co má vývojář 4A z té provize? Ano, kulové. Jediný, kdo si namastí kapsy je vydavatel Deep Silver. To ten se pro tuhle prasárnu rozhodl.

  • Stojí o 10 USD méně, ale jen v USA. Jinak vás natáhnou úplně stejně. Ale někdo jim ty kecy o tom, že to dělají pro hráče evidentně žere i s navijákem.

  • A nebo si pořídí konzoli a na celé PC hraní se z vysoka vykašlou.

  • Carnage666

    Tak hlavně se ho to vůbec netýká protože na PC nehraje.

  • sukovf

    "nas trh" znamená ČR, ne EU, což? Aspoň předpokládám, že to tak bylo myšleno. Nemám popravdě představu, jak je to s cenami mimo tuhle zemi.

  • alladjex

    Jen potvrzuješ to, co jsem psal ve svým názoru dřív, že když to máš levnější, někde se to musí projevit.

  • Lukass

    No 100% to poznaji na prodejich,  ne kazde je takove ohybac hrbetu jako Mart9. 

  • alladjex

    Tak ono v podstatě na všechny kauzy a problémy můžeš pohlížet jako na směšné, pokud se tě přímo nedotýkají. A ani bych neřekl, že to někdo spojuje se hrou samotnou. Ta prostě nějaká bude a všichni doufají, že skvělá.

    Ale jak sám poukazuje na to, že si rád, že někdo do neochvějné pozice Steamu rochá, tak ani tobě to evidentně jedno není ;) Já bych to nějakou kauzou nenazýval. Ale je to rozhodně zajímavý vývoj v herní oblasti a není přeci špatné vědět o tom, co se děje, pokud se člověk o hry zajímá víc. Každopádně mi přijde trochu debilní, když si člověk říká, že vývojáře / vydavatele podpoří tím, že si to předobjedná a pak to je ještě před vydáním ofiko někde levnější. To mi přijde fakt dementní.

    Podle mě to ale taky ukazuje na fakt, že prostě předobjednávkový systém v oblasti počítačových her, je trochu podivně pokřivený a moc nefunguje. Popravdě se divím, že si to lidi furt kupují dopředu, protože těch ojebávek v poslední době bylo víc.

  • cNNk

    myslis EU?

  • Mart9

    Pokud by Kingdom Come vyšlo pouze na PC a pouze na Epic storu, koupil bych ho tam.

    Zjevně ti EA na Origin ještě nenabídlo hru, kterou bys chtěl hrát.

    Jsem zvědav, jak to uděláš, až Epic store bude jednička na trhu s exkluzitivou na většinu nových her.


  • alladjex

    Tak to jsem zas přehlédl já ;)

  • Mart9

    Přesně tak. Epic to zjevně myslí vážně a je tedy jen otázkou času, kdy pro každého bude mít TU hru, kvůli které si lidé toho klienta stáhnou. Teď nadávají, ale podlehnou a budou si říkat, proč dříve dělali drahoty.

  • Sr_Lobo

    Většinu her mám na steamu, pak používám hlavně gog, dále origin, uplay a battlenet. Neměl bych zas takový problém nainstalovat dalšího klienta a pořídit si tam časem nějakou hru, ale proč jim v nejbližší době nedám ani zlámanou grešli, je jejich absolutně nefunkční customer support.

    Na epicu jsem měl účet už pár let dozadu kvůli remasteru Unreal Tournamentu, který jsem si čas od času zahrál. Pak jsem si tam chtěl  claimnout ty hry zdarma co začali rozdávat, ale zjistil jsem, že mi nefunguje heslo tak sem zažádal o reset hesla.... nic. Zkoušel sem to přez klienta i přez web .... nic. Založil sem teda ticket na support aby mi pomohli resetovat přistup na můj účet... za dva dny mi přišel automatický mail s dotazník, na spokojenosti s jejich customer servicem.... A když už ze zoufalosti jdete napsat na fóra odkáží Vás zpět na svůj customer suport, s tím že jste určitě akorát špatně vytvořili ticket....

    Po těchto zkušenostech mi je představa, že jim nacpu do chřtánu peníze za hry a pak se k nim nemůžu ani dostat naprosto nepřijatelná. 

  • sukovf

    Kvůli trhu naší velikosti si zrovna s tímhle asi nikdo lámat hlavu nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit