Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • palacinka
    Kojimova reakce https://www.youtube.com/watch?v=yxOEvMTZKf8
    • MidnighT91
      A víš že je to fake že jo?
      • palacinka
        samozrejme
      • Neni
        • MidnighT91
          It goes without saying but I guess I'll have to say it anyways, while reading the comments I noticed that some people think this is real...IT IS NOT, it's just a joke video, don't take it too seriously. The original videos can be found in this playlist about the making of Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots: https://www.youtube.com/playlist?list...

          Ano je...
          • Tys mi to fakt sezral?
          • ze to nerekli, jeste neznamena, ze si to nemysli *1*
  • Konami úplně rezignovalo, je to škoda..
  • Jack1947
    Ty vle zpoplatněný pozice :D co bude příště klíč na zapnutí hry za dolar ? to je doba a to že to nedopadlo nic moc tomu se nedivím ja taky nic moc nečekal.

    To mohli dát rovnou frituplej ale chápu že vhtěli něco málo vydělat!

    Hehe, stejně se těším až se to obejde a hodí do offline *5*
    • Kolem těch pozic je zbytečnej shitstorm. Kdyby tam možnost mít druhou postavu vůbec nebyla, tak to totálně ničemu nevadí a troufnu si říct, že si na to nikdo nevzpomene. Když to rozehraješ podruhý, tak je ten průchod hrou v 90 % totálně stejnej, maximálně si odemkneš skilly v jinym pořadí, ale na tom stejně nezáleží, protože nakonec stejně máš všechny.

      A navíc každej den dostáváš trochu tý herní měny, takže po pár dnech hraní si ten slot na postavu můžeš odemknout za tyhle nasbíraný prachy a nemusíš platit nic.
    • To zase bude radosti, co ty náš zloději
      • Jack1947
        Proč radosti?

        vždyt ta hrami nepřišla vůbec zajímavá...
        • Lukass
          No stejne ju cornes jak to pude, proste pacient.
          • Jack1947
            Hroznej pacient... to ti povím ale kupodivu jsem zde potkal i horší případy.
            • By me zajimalo, jak bys vysvetlil, ze warez je kradez. *5*
            • zaty
              Neboj, já bych tě nebil, ani kdybychom se potkali a řekl bys mi to do očí :) Spíš bych se ti snažil vysvětlit, proč je to špatné a proč bys to neměl dělat.
            • Jack1947
              Tak už toho radši necháme noo...

              Nechci aby jsme se zde pobili jo *4*
            • zaty
              Víš co Jacku, kdybys radši držel hubu. To je přesně to, co mě na dnešní společnosti štve, že ti, co kradou v malém, v tom nevidí problém, protože jiní přece kradou mnohem více. I když mi jinak nevadíš, naopak, u tvých příspěvků se občas i bavím, tak za tenhle přístup bych ti normálně plivnul do ksichtu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit