Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Tak si to kup levně. Jestli to je ještě možné skrze kód od karty, nebo to zkus. Crack na to je.

    Jestli řešíš koupit hry za plnou cenu a ty prachy nemáš na vyhození, tak nejlepší bude to zkusit. Odpovídající demo opět není, tak to jinak nezjistíš. Bohužel.
  • Keyz
    Začíná mi to připomínat Far Cry. Neustálá nutnost něco zabírat a vyrábět aby jsem na konci měl asi super tým a super věci. To samotné zabírání je dobré když to člověk hraje tajně. Ale snad to nebude dále pokračovat stejně.

    U zaklínače kde hráč také hromadil lidi, to bylo vyplněno příběhem a přicházelo to nějak postupně v rámci příběhu. Ne jako u FC kde zjistím co a kolik toho musím nějak nahrabat abych se posunul o level více a mohl hrabat dále.
  • frantisek_nejezchleba
    1. Co to je, zasekává o kameny? Jako jdeš na kámen, zasekneš se a restart mise?
    2. Mikrotransakce jsou de facto k ničemu, furt se to zmiňuje na streamech gamesTV.
    3. Krabicovka s instalátorem Steamu je výsměch. Nevím sice, jestli je to rovnou na strhnutí bodu v hodnocení, ale budiž. Bohužel, i tak je tvůj argument „invalid“, nýbrž Olejník recenzoval PS4 verzi.
    4. To, že něco dostane 10/10 neznamená, že hra neobsahuje bug. To je jako bys říkal, že hodnocení 10/10 je jen pro tituly, které nevytvořili lidi – a tak škálu omezil jen na devítistupňovou (1-9).
    5. Hra ho frustruje a překousnul to. A to je jako špatně? Poslouchal si to vůbec? Říkal, že je to jedna z nejtěžších misí. Není to první, nebo druhá mise. Je to něco, co tě potká po hodinách hraní (když tak mě opravte) – jestli si nějaké hře obětoval své snažení, asi už se nemusím rozepisovat dál a sám pochopíš, že tvůj argument je opět „invalid“.
  • frantisek_nejezchleba
    já to ještě nehrál, ale každý MGS měl exkluzivní hratelnost (zkrátka hra, která se líp hraje, než sleduje na videu).
  • Váhám, stále váhám. Může mi tu někdo ve hře zběhlý říct, proč je ta hra tak zajímavá? Docela bych si jí zahrál (už třeba kvůli Kojimovi), ale najedu na letsplaye, abych trochu čuchnul, vocogo a tam se mi vůbec nelíbí. Nelíbí se mi animace běhání a prostředí Afgánistánu je pro mě vyloženě nudný.

    Na druhou stranu jsem ani jeden MGS nehrál, tak chápu, že hře nerozumím a takhle si dělat obrázek s youtube je dost omezený. Ale jak říkám, fakt nevím...
  • Natipal jsem zatim 752 Screenu od MGSV: THE PHANTOM PAIN ;)

    http://www.openworld-games.com/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-screenshots/ *1*
  • Chtěl napsat také názor (ps4 verze) ale našel jsem lepé shrnutý názor na jednom fóru:

    "That's a part of this series. And the reason why i loved Ground Zeroes. Ground Zeroes is everything this series should have been, it sets a serious tone in its (brief) story and it's actually believable. While the other games in the series are nothing more than an anime with melodramatic dialogue and overly cooked story. Kojima is by all means overrated, the only good thing this guy does in the story is the presentation, and with that he manages to put a wool over people's eyes on how really crappy the story is. I still enjoy these games, they're pretty good, and in this last one the gameplay is a pleasure, but people praise this series for all the wrong reasons."

    Souhlas.
  • Co máš proti Gothicu 2, je to jedna z nej her... Ale tohle by mě nechytlo a nebavilo...
  • ...jsi úplně mimo *7*
  • to je pravda, třeba narazit na exota jako ty *1*
  • Na webu, kde tohle dostane 10/10 a Gothic 2 8/10 se může stát už asi všechno.
  • kennyB
    Tak předně jestli jsi hrál nekterý díl MG tak víš, jak kvalitní série to je. To, že se postava zasekává o kameny za to hra nemůže, může za to jen hráč, který postavu špatně ovládá. Bugy obsahuje každá hra a pokuď se nezaměřuješ jen na ně, tak si hru prostě užiješ, protože zase tak zásadní bugy tam nejsou (mimochodem hra vyšla cca před pár dny a tak se na opravách ještě pracuje). A mluvit o mikrotansakcích v době, kdy online ještě nejede je už fakt únavný.
  • * P2W pochopitelně
  • Považuji se za velmi zkušeného hráče, který pamatuje mnohé (avšak není v lidských silách hrát zkrátka všechno). Dopředu říkám, že jsem kdysi dávno byl sérií MGS lehce políben na PS a PSP. Jedním dechem ještě dodám, že naprosto chápu fanboyovství, uctívání herního kultu a ukájením se při pomyšlení, co by kdyby. Sám občas bývám dost nevrlý, když někdo jen lehce sáhne na mou oblíbenou značku. Ale když se podívám zpětně, často uznám, že né vše je tak zasloužené..
    Ruku na srdce, jak může něco dostat 10/10, když se postava zasekává o kameny, hra za 13 kil pro PC (!) obsahuje mikrotransakce (laskavě nepřehlížejte tento fakt, tady nejde o F2P/F2W androidí hru) a mno..koneckonců za těch 13 stovek dostanete krabicovku s instalátorem na DVD (jasně je to levnější než na Steamu, ale prostě poděl).
    Neříkejte, že tak monstrózní hra neobsahuje žádný bug, chybu apod. Už jen ten zdejší Honzův Gamesplay..bylo vidět, jak ho hra frustruje, presto je jako fanoušek schopný to překousnout. Ale co ostatní? Co druhá strana mince?
    Buďte prosím objektivní, ať nejen já vím(e), co si v budoucnu koupím(e), až dohraju(eme) některé tituly, ke kterým jsem se ještě od dob winter/summer sales nedostal.
  • Ristoro
    Ano porovnával bych scénář open world hry s náročnou AI, animacemi atd... s adventurou, kde jde především o příběh :D.
  • Ono si se svou leností i drzostí ani víc kloudných odpovědí nezasloužíš. Je fakt vrchol, když se ptáš na něco v diskuzi pod článkem, v kterém tohle máš zodpovězeno a pak se ještě do ostatních jakýmkoliv způsobem navážíš, to je na facku :)
  • Todle miluju.. a vcem si ty poznal ze on nepopisuje taky jen svuj osobni nazor? To ma zacit svou reakci . Todle je Muj osobni nazor a nereflektuje..blabla ... to by si zase mohl projevit trochu té inteligence zase ty a todle chapat, nebo ho aspon chytat za neco co neni tak ubohe. Zatim ses ukazal jako presne ten typ na ktery poukazujes, uvedomil sis to vubec? :)
  • Podivná "recenze". Spíš grafomanský počin, tkerý neříká nic jiného než "hra je super, kupte si ji". Ale s recenzí to opravdu nemá nic společného. Rozhodně ale zajímavý způsob, jak se v recenzi vyhnout spoilerům :D
  • tím pádem jsou tvé komentáře na mě naprosto irelevantní...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit