Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • up_er
    skvela recenze, Honzo! skvela hra, Hideo!
    tesim se na fightclub special... *3*
  • Inquisitor
    Tak po nadšení v autorovic tweetech jsem tu desítku tak nějak čekal :).
  • "Někde kolem čtrnácté mise se postupně začnou roztáčet i kola epického příběhu"

    Tak to jsem se pobavil. Autor textu zřejmě hrál nějakou special Story edition, protože v mé verzi toho příběhu bylo, že by se vešel za malíček a ještě to stálo za prd. Možná měl tu verzi, ze které Konami nevystříhalo epilog.

    Hra jinak vydrží tak maximálně 20 hodin než se začnete nudit plněním stále stejných úkolů v tupě nudném nakopírovaném světě.

    7/10 s přimhouřeným okem
    • to jsi vyčetl od trolů na Metacritic? Tuším, tuším Witcher's fanboy *3* *15*
      • tomocz
        Witchera si do huby neber, ten s tím nemá nic společnýho! :D Já jsem Witcher fanboy a přesto jsem rád, že se i tohle povedlo a chystám se si to zahrát, až bude čas :3
    • Ještě bych dodal, že i přesto, že hra dostává vysoká čísla především díky hero-worshipu Kojimy, byl to právě on, kdo svojí neschopností finančně celý projekt uřídit způsobil to, že se v konečném součtu jedná o nastavovaný nedodělek.

      Nikdy, kdo hrál druhou kapitolu, my nemůže tvrdit, že hra je hotová.
  • Pozde!
  • Čili přesně, jak jsem čekal. Mikrotransakce jsou OK, hodnocení 10. Kravaťáci v Konami si spokojeně mnou pacičky a už přemýšlejí, jak vydělat ještě víc peněz a jak nás ještě víc obrat. Fuj! A ještě dvakrát fuj!

    EDIT: Částečně vzato zpět s ohledem na platformu.
    • Myslim, ze Olejnik jasne pise, ze transakce jsou de facto na nic. Vzal si to ze spatneho konce.
      • Vtip není v tom, jak moc jsou potřebné. Vtip je v tom, že ve hrách, za které normálně platíš pořizovací cenu, nemají mikrotransakce co dělat. Protože jako platící zákazník máš svaté právo na to, dostat celý herní obsah v rámci ceny, kterou jsi za hru zaplatil, když jsi ji kupoval. Jako tomu bylo ještě před pár lety a každý to bral jako úpnou samozřejmost.
        • frantisek_nejezchleba
          recenze se zmiňuje o nákupu herních mincí. Předpokládám, že to funguje způsobem takovým, jako v jiných hrách, a sice, že mince lze získat buď námahou již přímo hraním, nebo cheat-způsobem nákupem na PSN.

          Jestli je to jinak, vyveďte mě z omylu.

          Pokud ne, dostáváš celý herní obsah v rámci ceny. A i kdyby to tak nebylo a mohl by sis jen za reálné peníze dokupovat dejme tomu textury (třeba jiné oblečení), tak to ty máš pokroucený pohled: nýbrž byť máš pravdu v tom, že kdysi se za nic dodatečně neplatilo (vyjma datadisků), tak už ti možná nedochází, že kdysi hráč neměl k dispozici tolik bonusového obsahu (převlíknout si avatara mimo RPG hry bylo aspoň za mých dětských časů splněným snem – dnes je to de facto standard s přídavkem v podobě většího množství možností).

          Samozřejmě, pokud je to v MGS5 nějaké pikantnější s těma mikrotransakcema (např. odemknutí jinak nedostupné mise za reálné peníze), tak beru všechno zpět... Soudím jen dle této recenze.

          EDIT: Téma mikrotransakcí se rozebírá ve Fight clubu #242 a skutečně se jedná o coiny, které si člověk může nastřádat ve hře hraním.
        • Když si koupíš auto za plnou cenu je samozřejmostí, že budeš mit benzín v ceně?
          Když si koupíš hru a jsou tam nějaké mikrotransakce, které ani nevíš že tam jsou tak to je dle mého názoru v pořádku.
          Horší je, když si koupíš auto, ale musíš si formou DLC koupit 4 pneumatiky a motor.
          • mazafaka....co to plácáš? co to je za přirovnání? :-D ty kluku ušatá určitě nemáš auto a řidičák...
    • frag.ment
      Stačí si přečíst "Recenzovaná verze: PS4", kde rozhodně prázdné medium není ;-)
      • Tak to máš pravdu, tohle mu na krk pověsit nemůžu. Jedno fuj škrtám.
  • KamilZm
    "Hru na recenzi poskytl Kinguin.net"

    Games.cz jede na šedivkách? *8*
    • Keyz
      Když mají problém sehnat 200Kč na nějakou strategii a raději čekali rok, než jím někdo pošle kód, tak to asi není nic překvapivého.
    • Co je na tom spatnyho?
  • To vypadá na hru století. Z recenze jsem se dozvěděl dost. Kojima je bůh.
  • Krescz
    proč tam jsou ti démoni? uvažuji o koupi, ale nechce se mi hrát sci-fi kde střílím nadpřirozené bytosti....a rozhodně nechci na konci zjistit, že to celé bylo jenom v jeho hlavě a že je pořád v komatu
    • TheGGG
      ty to radší nehraj, není to pro kkty *6*
    • 0011
      Právě že MGS vždycky sci-fi byl, myslels fantasy nebo science-fantasy, ale není to ani jedno, to by se tam fakt nehodilo
    • Vogon
      Nanomachines, son.
      • Krescz
        takže to není duchařina...super
  • Skoda ze nemuzu v krasne ceske republice sehnat ani jeden kus ps4 verze. Jinak recenze paradni, jako vzdy....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit