Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafika mi u serie Total War nikdy neprisla jako spatna.
    To uz bohuzel nemuzu rict o diplomacii a celkove AI.

    Chci rict ze grafiku muzou nechat klidne jako u Shoguna 2, ALE sakra at zapracujou na slabinach serie.

    Jo a kdy uz konecne pridaji moznost hrat kampan ve vice lidech?
    Bylo by to na dlouho,ale to uz je snad na lidech, jestli do toho pujdou nebo ne.
    Kde jsou ty doby kdy jsem s kamosem hral treba Master of Orion 2 v hotseatu.
    • Coop měl Medieval 2 TW Kingdoms, ale jen v tahové části. Byla to celkem nuda.
      • JohnyTheZik
        Nema nahodou Shogun 2 co-op kampan? Nezkousel jsem, takze nevim, ale podle popisku mi to tak prislo :)..
        • Já se k coop zajímal jen, když to byla novinka v sérii (Medieval 2), takže teď nevím, jak to funguje.
          • V shogunovi funguje coop MP naprosto skvěle. Hrajeme to s kámošem. Řídiš vše jako v singlu, mapu, bitvy...

            Nesetkali jsme se s jediným pádem nebo rozsynchronizováním hry (ale někteří hráči si na to stěžovali).

            V medievalu byl ten multiplayer uplně nanic. Pokud si pamatuju dobře, bitvy to řešilo simulací a tahy se tam předávali nějak prapodivně.
      • Gojira
        Horké křeslo*
    • RTW2 co-op ??? Zastřelte ho nikdo, je to zrádce !!! *16*
  • HW budou asi vyssi ale pokud se da mensi rozliseni a stredni detaily bude to i tak pastva pro oci navic CA umi optimalizaci naramne vsechny dily sly krasne rozbehnout i na slabsich strojich
  • Ak sa týchto obrázkov nedotkol Photoshop, tak prisámvačku ošukám tú škaredú Anču od susedov *7*
  • Grafika pěkná, ale už by to chtělo aspoň trošku vylepšit diplomacii a dementní AI
    • Jo. Přesně to jsem chtěl napsat taky :-) Já musim říct, že nejlepší AI mi přišlo v Mediaval Total War I, kde to ještě bylo po těch sektorech. Asi to bylo pro AI jednodušší. Od tý doby stačí vydržet prvních 20-30 (možná o něco víc) kol a pak už člověk jen dohrává a dohrává.
      Ikdyž Shogun byl v tomhle o něco lepší.
      A i ty bitvy mi přišly zábavnější. Ne že jedna jednotka smázne druhou za 20 sekund a celý taktizování je o tom nasměrovat je správně k prvnímu střetu.
      Ale jinak TW miluju :-)
  • Pravda,že u původního Rome si lidi taky mysleli,že to ani nezapnou,ale tohle asi už bude chtít oživení hardwaru.
    • Však už se na to chystám.
      • podľa avatara súdim, že sa na hru musíš náramne tešiť:) to nič v zlom len ma zaujala zhoda medzi hrou a tvojim avatarom:)
        • No, dřív jsem měl sir Humphreyho Applebyho, ale pak oznámili Rome 2, tak jsem si tam dal SPQR. A jinak máš pravdu, na Rome 2 se celkem dost těším. *15*
  • Vizuální orgie!
  • Co na to říct, snad jen to, že můj počítač shoří jen při pohledu na krabičku. *16* *16* *16*
  • Čert vem obrázky! Dokud hru neuvidím v chodu, tak neuvěřím! *4*
    • Střízlivý pohled
      • * you are joking* pohled
        • Pohoň si ho
  • No, nároky asi nebudou malý, ale TotalWar hry bejvaj taky celkem slušně optimalizovaný, řekl bych, že to nebude od Shoguna2 zas takovej skok.
    • No ja dufam tiez ze to nebude mat az tak vacsie naroky ako Shogun 2, ved ratam ze pouziju ten isty engine...akurat ho viladia a priadju funkcie....co by bolo samo o sebe super, kedze na Shogun 2 uz maju moderi pripravene tooly, takze by mohli hned a zaraz zacat pracovat na modoch...pripadne pridat modeli so Shoguna (po upravach samozrejme)....nechame sa prekvapit....co sa tyka tej optimalizacie...no Shogun 2 mal svoje problemy po release..ale rychlo to vyklepali....to sa musi ponechat a ze to bol graficky skvost prislo az po pridani DX11 podpori a tych srandiciek okolo toho..predtym to bolo tiez pekne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit