Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DavRed
    Dneska už kapely nemusí ani umět hrát... Ta propagace a média vše zajistí...
  • DavRed
    No je to asi jako kdybys spojil strategii, závodní hru a RPG...
  • DavRed
    Počínaje tebou? *4*
    Navíc jejich hudba je děsná... *3*
  • I přesto, že ty nové alba nejsou zdaleka tak dobrá jako ty první dva (i pár dobrých songů na Minutes to Midnight by se našlo), tak mám tuhle kapelu pořád rád, prostě dát dohromady tak dobře rock, rap a elektronickou hudbu dokázal málokdo. Pro mnoho milovníků rocku a zároveň rapu je to balzám pro uši, ale to zase někteří, co poslouchají klasický metal jako obvykle nechápou...imho *9*
  • Izmæl
    A já se zase jen zeptal.. problém?? *3*
  • Asi se na mě vrhne další lavina fanoušku, ale je to samé jako z U2 všude je propagují jako nejlepší kapelu na světě... a mě je z nich spíše na *11* .... jen pro info, poslouchám vše co se mi líbí neposlouchám jen jeden styl hudby, ale vede u mě Metallica a Avril Lavigne
  • Ano fanoušek.. problém?? Já jen řekl svůj názor, když se LP někomu líbí tak jim to neberu...
  • tak určitě... s novými alby ani oni o sobě nehovoří jako o metalové, či nu-metalové kapele (potažmo rap-metalové). sami přiznali, že se od metalových tendencí odklání. každopádně pokud kolega nade mnou hovořil o metalu, tak jsem ho chtěl aspoň v tomto opravit. jejich progres je podobný jak u radiohead. ti také byli zpočátku spíše rockovou kapelou britského typu, ale pak se zaměřili více na elektroniku. na každý pád, ohánět se žánry u těchto kapel je poměrně nešťastné...
  • Overwatch
    Nějaký nu-metal si říkali možná tak před deseti lety, ne? Teď už tak dvě tři alba je to něco jiného.
  • Izmæl
    Takže ty je nenávidíš jen proto, že je tvůj kámoš vychvaluje jaxviň? Teda, těch dementů je tu poslední dobou nějak moc. *15*
  • Jako říkejte si co chcete, ale Leikkuri od Pan Sonic z BF3 už žádná střílečka prostě netrumfne.
  • nu-metal....
  • DavRed
    Mně nikdy nevadili, úplně sem je ignoroval a poslouchal sem si mou oblíbenou Metallicu...
    Nenávidím je od té doby co to začal poslouchat můj kamarád, a pořád o tom rozhlašuje, jak je to nejlepší kapela, jak mají skvělé sóla (tady sem se opravdu smál) a že ostatní kapely stojí za prd... *7*
    Takové lidi přímo nesnáším... když neslyšeli nikdy opravdový metal a pak sou vystříkaní z takovýchto skupin *11*
  • DavRed
    Mně se Linkin Park nikdy nelíbil... byla to taková slátanina všeho: rock, pop, rap, rádoby metal... a nazývají se prý metalovou skupinou!!!
    Ať si hrají klidně i na harmoniku, ale ať se nenazývají metalová skupina proboha...
    Metal je úplně něco jiného - viz. Metallica, Iron Maiden *4*
  • linkin park. zajímavé. tradičně vystupují jako antimilitaristé, snaží se prezentovat také jako osvětová kapela typu U2 a pak natočí klip k akční bezduché rubačce... palec dolů...
  • Izmæl
    Fanoušek Transformerů? Aha...
  • Meteora nejlepší album. Teď se z toho stalo elektro-disco cosi... *9*
  • montatatana
    Neškodný popík jako popík.
  • Amylee.Anderson
    Nebo Ushera, ten tuhle v hernim průmyslu slavil nabývalý úspěch!
  • Flussmaister
    Já myslel spíš komercí pro Medal of Honor:D Mě to tak nepříjde. Hlavně to nedává smysl,. Každá kapela je svým způsobem komerční do jistých směrů/částí. Ale když jsou Linkin Park tak "super komerční kapela", jak každej říká, tak proč nezůstali u stylu Nu-Metal, u stylu prvních dvou desek, který je tak proslavil, díky kterýmu vyhráli gramy, lámaly rekordy, získali si fanoušky a tak dále. Tak to mi teda k*rva řekni:D Jasně, že jsou komerční, ale v jistym smyslu, když se nad tím zamyslíš, proč teda šli tím "jiným" směrem, který byl automaticky né špatnej, ale pro ně jako kapelu né tak slavnej a fanoušky né tak atraktivní?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit