Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nekupovat. Radsi si poridit po letech na PC ze steamu, nebo se prodavaji dva dily u nas i krabicove, v nejake PC klasice. Na mobilu si to koupite, reknete si hezky, vypada to skoro stejne, ale stejne to pak hrat nebudete, protoze malej displej a smatlaci ovladani. Radsi kupovat novy hry presne designovany uz na patlaci ovladani a PC klasiky nechat tam, kam patri. Klavesnice, mys, monitor.
    • Na mobilu to opravdu není ono, ale na iPadu je to dost dobře hratelné. Sice dá trošku cvik, zvyknout si na "virtuální joysticky", ale myslím, že je to spíš o zvyku. Ono bylo i přivykání si na hraní FPS a TPS na gamepadu těžké, ale časem to šlo samo.
      • na ipadu je hrani samozrejme lepsi a se sebezaprenim se to da hrat i delsi cas, ale porad je to jen smatlani po obrazovce, coz cudliky, nebo klavesy nenahradi ;)
  • No vidíte a já Max Payne 1 hrál nedávno na PC a bavil se stejně dobře jako tehdy v roce 2001. Tahle hra rozhodně nezestárne.
  • Takovej port bych si nikdy nekoupil - matlat prstama po obrazovce pro mě není hraní...
    • To fotka - to je autoportrét?
    • screw you.. ten tvůj avatar je strašnej :D
      • Milej pane, myslím že máte vážné duševní problémy...
        • duševní problémy? nejsem si jistý jestli mě trolluješ, ale to je naprosto normální dávat si do avataru jebáky.. asi jako si dávaji na serverech typu navratdoreality.cz lidi za avatara mrtvoly
  • montatatana
    ten strasnej ksicht Sama Lakea v komiksu se proste neomrzi :)
  • Docela by me zajimalo zdali tohle je obvykly graficky standart na smartphonech.
    Grafika je v nejlepsim pripade na urovni 3Dfx Voodoo 1, prakticky zadne stiny.
    • toto vyzera tak na iphone 3g :D pozri na youtube shadowgun z androidu
    • tak je to hra z roku 2001 . Zas takove zazraky bych od toho necekal.
      • Black_Hand
        puvodni hra ale vypada lip nez todle.
  • pěkně sepsáno
  • Střílečka co se nedá ovládat? Já nevim, tak třeba 7/10
    • Overwatch
      "Nedá se ovládat" a "...nepůsobí úplně nejlépe a občas pozlobí." je docela rozdíl. Stačí si přečíst text. ;)
  • Grifus
    Skoda kazit si dojem v podstate z klasiky, hranim na uchylnem iSranci...

    btw - Naposled jsem hral prvni dil asi rok a pul zpatky. Ted, po shlednuti screenshotu, mi teprve dochazi, jak malo ma chystany treti dil spolecneho s pravym Maxem. Smutne...
    • kindness *3*
    • ty máš asi solidní iMindrák *1*
    • Mechwarrior_bw
      *1* Grifus ty si tiež klasika, kritika trojky a 10+ mínusiek k tomu :) ale samozrejme súhlas.
    • ale proč si 1. díl znovu neprjít, předevčírem jsem na něj koukal na GOG

      mne osobně MaxPayne3 zprvu nadchnul, ale po shlédnutých gameplay jej vypouštim z mysli
      • Max Payne na GOGu neni, ne? Nebo špatně vidím? :)
  • michaliuz18
    naposledy som hral na PADe minecraft a to je horor ovladanie, uplne necitlive na taketo monitorove dosky a mobili sa taketo hry nehodia proste, nech su na psp kde su packy a nejake tlacitka .. na tablety a podobne uplne stacia klikacie hry ako angry birds atd , zavody no nie take zlozite hry
  • Já si na tyhle starší hry pořídil netbook. Pro 11' display není nižší rozlišení problém a hra tedy vypadá pořád pěkně, navíc ovládání zůstává.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit