Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Ten rasistickej trotl je pořád Lead Game Designerem, takže pořád nezájem *6*
    • Zdá se, že politická korektnost v Bioware se poněkud vymkla kontrole.
    • Jack1947
      To by mě zajímalo co přesně kázal že je to rasista, jestli nemá rád muslimy( jejich pojebané náboženství) tak sním jsme za jedno *4*
      • TheGGG
        Manveer Heir se ten maniak jmenuje...
        • Jack1947
          Kua si byl rychlejší, no tak ted to ví aspo všichni, i ti co nevěděli *4*
      • TheGGG
        hahahahahahahaha jacku, ty si fakt myslíš, že by někdo z USA veřejně hatoval muslimy? LoL, to by ho zničilo nejen kariérně... ten člověk o kterém se tu mluví (a jeho blbé jméno si prostě nemůžu zapomatovat) hatuje bělochy. A protože být běloch co nesnáší bělochy je cool a to tak moc, že mu i feminazi odpusí že je chlap tak se teď rozvaluje v EA a dělá bordel.
        Alespoň teda myslím, že mluvíme o stejným člověku... ale někdo mě pls řekněte jak se jmenuje ten o kterým píšu já
        BTW: muslimové nejsou rasa, takže na ně nadávat není rasismus.
        • Jack1947
          http://heatst.com/culture-wars/mass-effect-designer-manveer-heir-hates-white-people-and-wants-the-world-to-know/

          Myslíš tohohle? takže protože napsal že nemá rád bělochy tak hodně lidí nekoupí na truc ME:A lol horší argument jsem neslyšel.

          Bohužel je to rasa, jako každá jiná a odhrnovat zrno od plev by musel člověk lékařskou pinzetou nebo pipetou, To jest pravda *3*
          • SugarCoffeeTeaRumBoom
            "Bohužel je to rasa, jako každá jiná a odhrnovat zrno od plev by musel člověk lékařskou pinzetou nebo pipetou"

            Nemýliš si to s komentujúcimi na tejto stránke náhodou?
          • TheGGG
            nenapsal to jednou, píše to asi tak dvacekrát za týden... navíc bioware je nacpané feministkama, sluníčkama a všelijakejma dalšíma hippíkama až k prasknutí... no ale ME:A stejně zatím vypadá jak kaka*ec, takže i kdyby na tom dělala skupina xenofobních blonďatých hetero bělochů, stejně bych si to nekoupil...
            • Jack1947
              Hehe, takže něco na té nenávisti bude protože ME,DA sis užil dosyta *3*

              I já a ME1/2/3 považuji za skvělé hry hodně mě bude mrzet když Andromeda bude zkažená dnešním standartem kdy se tam nacpe spoustu blbostí a hratelnost nikde. ( To nepočítám zatím ani tu grafiku ta je více než normální).
            • TheGGG
              to já hraju kdejakou blbost a vůbec se za to nestydím, ale na tomto ME mě zatím absolutně nic nezaujalo a dokonce mě ta hra i nějak začíná sr*t. To asi bude tím novým mladým neo-marxistickým bioware týmem.
            • Jack1947
              Člověče, ty se vůbec nezdáš řeklo by se o tobě že si už moc zmlasnej dnešní herní scénou a nová hra a napíšeš takováhle silná slova.

              Jinak to už trochu přeháníš fakt jsou tam samí sluničkáři ? To snad nééé *8*
  • U kroganskejch čtyřkulí ta hra vypadá tak pěkně ty záběry s lodí a krajinou! Ač nejsem zaujatý proti konzolím, tak je vidět, že ta ukázka běžela na PC.
  • Jack1947
    Vypadá to fakt bídně zatím, a ten jetpack wtf ? Snad se to ještě nějak do toho 21.3 zlepší jinak to nevidím moc dobře *7*
  • TheGGG
    nepřátelé vypadají super nudně, zas nějaké plechovky a lítající svítící popelnice. Pohyb a akce působí jak horší verze vanquish, Celkově teda meh asi je vidět, že v Bioware se víc soustředí na politické agitky než na hru samotnou....
  • The_Nameless_One
    Geralt nahodil skafandr a vydal se kosit potvory znamením Igni do vesmíru... *4*
    Vývojáři se sice pořád ohání "mobilitou" a "jetpackem", ale to úmyslné nepoužívání krytu začíná být trochu do očí bijící...
  • jamar28
    Vzhledem k tomu, že nebude čeština, je pro mě zásadní, jestli půjdou videosekvence stopnout a přečíst text. Nevíte někdo? Nemluvili o tom?
    • Bez cz :(
    • Jack1947
      Bobe jsi to ty ? *7* *8*
      • jamar28
        ?
        • Rejsek
          To nic, to je jen Jack. Má rozvinutou paranoidní schizofrenii s projevy narcismu. Neboj neublíží ti, jen mu nesmíš sahat na hlavu :-)
          • Jack1947
            Malá slaboduchá myš se ozvala *4*

            Tak nevím ale já tu znám BOBa2 a ten si vždy stěžuje že není na něco čeština tak jsem jen takhle legračně narazil. Paranoidních jedinců je tady myslím víc a já mezi ně nepatřím.

            Poupravil bych cos napsal a nesmí šahat nejen na hlavu ani nikam jinam *12*

            Mimochodem to tady poznalo 12lidí takže šup do nory/díry chroupat oves :D
            • Jack1947
              No vidíš i ty máš roozum *5*
            • BoB.2
              Já si nestěžuju jen konstatuju,čeština určitě bude jen si bude potřeba počkat.
  • *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit