Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Arenu jsem zvědavej, do bety už jsem se přihlásil. Tak uvidíme. Ale rád bych doporučil jednu online CCG a to Eternal Card Game od Direwolf Digital. Je to tak na půl cesty mezi HS a MTG. Má vlastní lore. Dva sety a dvě expanze, 8 herních modů, pravidelný updaty a asi nejvíc přívětivej F2P model, co jsem u online CCG her viděl.
  • Zkuste Gwent.
  • Steak house nemůže konkurovat McDonalds. Může to být kvalitnější alternativa, ale ne konkurence.
    • to by museli zabojovat na více frontách aby se byť jen vzdáleně přiblížili HS, krom zjednodušení ještě free to play (to jsem se v článku nedočetl, takže asi nebude) a lepší vizuální přitažlivost, protože třeba Duel of Planeswalkers měl animace soubojů asi tak zábavný jako četba učebnice ekonomiky
      • Prosím, jediná Free-To-Play věc na HS je aréna. Všechno ostatní je FFTPTP aka
        Feel-Free-To-Pay-To-Play.
        • Nevím jak teď, HS jsem tak rok nehrál, ale prvních pár let jsem hrál aniž bych do toho dal jedinou korunu, i jsem si odemkl první dvě DLC jen za hraní a myslím že ta doba při launchi je nejdůležitější, jestli toto bude placená hra už od začátku a k tomu budeš ještě dokupovat další balíčky za prachy, jako to bylo v Planeswalkerech, tak nemají šanci se k HS ani přiblížit
  • preju jim to. activisionu by nekdo mohl konečne nakopnout prd3l at se vzpamatuje
  • Magic je snad jedina znacka, ktera by alespon teoreticky mohla uspesneji konkurovat Hearthstonu. I kdyz ani jemu nedavam prilis mnoho sanci.
    • Smysl Magicu je v sestavě balíčku a tím vytváření originální strategie. Tohle hra popírá... balíček dostaneš předem jasně daný.

      Jinak u mně osobně teda magic the gathering vede nadevšemi.
      • Ghost47
        Osobně bych si tipnul, že předváděcí alfa akorát ještě nemá na balíčky editor, tak jich tam pár udělali natvrdo. Tady se o stavění balíčků jednoznačně píše https://magic.wizards.com/en/mtgarena/faq
      • Kromě obchodní strategie. Než kupovat zajíce v pytli, mám radši hry, kde je pevně dáno co kupuji. Což mě dost mrzí na FFG, že se se SW Destiny vrátili k této přízemní praktice, přitom velmi úspěšně rozjeli LCG.
  • BoB.2
    Mě stačí Spellweaver pěkně v češtině. *4*
    • Co je furt s tou cestinou? Takove komenty tady vidim velmi casto. To opravdu dnesni generace umi tak malo anglicky? Ja se diky pocitacovym hram (a televizi) anglicky naucil, mozna bys to mohl zkusit taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit