Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, hra je snadná na nižších obtížnostech a na vyšších je obtížnost daná ekonomickým cheatováním A.i, ale to je známý. Poblíž města nepřátelskýho hrdinu? Co to sakra meleš? Garrisony nemají hrdinu. Vážně, jestli ti likvidace garrisonů měst přijde těžká, raději se ke hře vůbec nevyjadřuj...
  • aha takže hra je podle tebe až príliš snadná? tak to je další zápor
    Navíc máš poblíž mesta neprátelského hrdinu takže jen potvrdzuješ že jsi to nehrál
  • Drahoušku, top jednotky máš až na 5. lvlu města a v tý době už máš mít elitní jednotky. + máš k dispozici magii a monstra co si samy dokážou otevřít "dveře"... To že jsi absolutní dřevák neznamená, že si ostatní s obléhacíma bitvama snadno neporadí.
  • Posadka o velikosti vice nez polovice tveho maximalniho limitu armady, chranena hradbami ktere nejdou prostrelit a s nekterymi nejsilnejsimi jednotkami. Nejspis si to ani nehral.
  • Když nedokážeš porazit jenom posádku, tak to raději ani nehraj, jelito....
  • Treba miniaturni mapa kde neni prostor pro strategii, nemas k dispozici spehy, nemuzes obchodovat, delat diplomacii (jen omezene a ani nepotrebujes mit diplomata, staci otvorit okno; asi meli v te dobe internet) chybi filmecky pro spehy a vrahy a nemuzes udelat do zdi diru.
    P.S. Nejsem Alex.
  • Co ti konkrétně vadí?
  • Mne vadi na TW W jak ma kazde mesto automaticky posadku. To se pak hodne tezko mesta dobyvaji kdyz tam mate zadarmo posadku jak tri pdrele a umele se delaji ty bitvy vetsi, asi kvuli efektu.
  • Nemohu si pomoci, ale celá série TWH mi přijde naprosto špatná a bezzubá
  • XorxoxTalarius
    Ne, tohle je novinka, takze to v jednicce nenajdes.
  • Zdravím,

    Ve videu s bitvou (6:02) by mě zajímalo jak jde nastavit uhel působení kouzla, jde to i v prvním díle?

    Díky
  • Ehm.. Dark Elfs nebo Temní/tmaví elfové když už, ne?
  • XorxoxTalarius
    Jsem zvedav jak dlouho po vydani dvojky bude dostupny patch co udela jednu super mapu (pokud vlastnite i dil prvni). Navic mne trosku znepokojuje ze o tom zatim vubec nemluvi.
    Hlavne bych si pral aby uz tam nebyla ta stupidni influence chaosu po celem svete ktere se neda zbavit ani ikdyz mate +15 obranu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit