Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupeno, nainstalováno. Mazec, nevím co tady kdo plive, ale po rokách různých sraček konečně hra co mě hodně chytla. Ok, zatím začátek, ovšem tomu opravdu věřím, za mě super. *14*
  • 1080TI a 30FPS. Vávro si ses posral, ne? *9*
    • joo, ol ma pomalej komp, ses posral Vavro, ne?
      • viz longplay a 1080Ti v redakci ritko...
    • Jaké nastavení? Ultra má prý být do budoucna a ne pro současnou generaci.
      • se koukni na video, je to ultra, sry ale ta grafika i na ultra není žádná slává, takže si nevymýšlej nesmysly o budoucnosti, tohle není Crysis
        • To není můj výmysl, hňupe. Každopádně pro tebe je určeno nastavení o stupeň níže, ať to pro tebe vypadá jakkoliv blbě, rozdíl stejně nepoznáš. Open world hry stejně vypadají vždy o 1-2 stupně hůře.
          • tak kde máš zdroj, že ultra je pro další generaci, i když vypadá hůře než současné open-worldy
            • čistě jen píšu, co jsem někde četl, proto je tam slovíčko "prý".
            • Neschovávám si zdroje ke kdejaké hovadině. To, že je to neoptimalizované, se nevylučuje s tím, že tam mají zapnuté efekty/dohledy, které žerou hromadu výkony.
  • No hra je venku a jedno je již teď jisté, další zázrak v podobě mafie se zcela jistě konat nebude.
  • ja si najskôr počkám na recenziu, a potom zrejme aj na nejakú zlavu, cenovku ktorú nasadili sm zdá zatiaľ veľa.
  • Odulin
    Tak dost bylo řečí a spekulací, jdu to pustit. Večer zmíním dojmy.
  • Já teda nevím, hrála jsem hru hodinu... Mám nový počítač na kterém rozjedu bez problému na nejvyšší detaily Assassins Creed a toto je teda hrůza. Grafika nic moc, věčně se něco načítá čtvrt dne, dialogy jak pro blbce, hratelnost hrozná.... Díky bohu, že hru kupoval přítel. Kdyby to bylo za moje peníze, byla bych pěkně nas*****...
    • Mno ale vis jak, vsichni ostatni to delaj blbe, jen Vavra je kolotoc ...
    • Assasin? Tohle srovnávat, vydržel jsem u toho hodinu a už žádnej assasin, pro mě hloupost. Každej radši něco jinýho a tohle pro mě po dlouhé době opravdu hra.
      • Pitomost to je, ale technicky tam mas rozhled na vzdalenost 10km a i na zcela maximalni nastaveni to proste slusne jede. O tom ze by probihal nejakej loading tam kdyz to mas na ssd ani nevis.
    • Grafika u Assasin Creed je krásná, tady jsou hezká panoramata, ale postavy jsou příšerný.
  • Obleční, vlasy, vše jak přilepené. :(
    • Tak tohle je asi nejmenší problém čeho si při hraní všimneš..
      • Za ty peníze co hra stojí a v roce 2018 měla vypadat jinak.
        • Fyzika oděvů je úplná blbost víceméně, podívej se jak vypadají AAA hry jako CoD, které jsou malinké rozsahem a technicky sto let za opicema. Grafika v KCD je na nejvyšší úrovni co se týče modelů, textur, nasvícení atd.
  • Po tom co jsem teď v longplayi viděl jízdu tryskem na koni... no na PS4 ten kůň jede řádově pomaleji v trysku než na PC.. bo není to tím patchem?
    • Když nevíš, co znamená slovo "bo" tak ho nepoužívej, nebo tě ukamenujou...
  • Koukal jsem na to asi pul hodky. Covece docela me sokoval ten malej podil interaktivity. Tipuji ze v hre stravite minimalne polovinu sledovanim cutscen, dialogu a loadingu, ctvrtinu presouvanim a na samotne hrani zbyva tak 25%. A to jsem mozna jeste optimista. Nebo se to pozdeji trochu rozjede a je z toho skutecne hra? *13*
    • No koukal jsem na to taky a měl sem z toho podobný pocit... ze dvou hodin hraní, snad tak 7 minut hry jinak jedna naskriptovaná scéna za druhou, popřípadě "rozhovor". Hra zatím nikde... ale snad to přijde :_) Hodnotit hru podle nekonečnýho tutorilu/intra se mi zatím nechce...
    • Jack1947
      To by bylo na 100hodin hraní celkem málo no...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit