Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No vidis, a misto psani nesmyslu do diskuzi sis mohl jit namichat maltu.
  • Vtip u těchhle her je v tom, že čas strávený grindem a finální stavbou dejme tomu menší tvrze ve hře = čas na postavení svépomocí středně velkého rodinného domu.
  • Jak vidno, zdejsi mamlasove nepochopili, ze ucelem ty hry neni neco skilovat, ale hrat si. Tzn trebas stavet mesto.
  • Tak YO je hratelný jenom díky tomu, že si nastavíš vyšší cap a násobič skillování, jinak by to byl stejně brutální grind jako tohle. Ale YO je pak taková hezká odreagovačka a občas mě to chytne stejně, jako farming simulátor. Na pár dní.
  • ta hra je ale fakt sama pro sebe, já mám rád těžký hry, čím těžší, tím líp, ale tohle je dementní v jiným rozměru. Na skillování herbalismu jsem si radši na netu našel makro, který mi samo sbírá kytky, dokonce autoři hry s tím nemají problém - dám si do všech čtyřech slotů kovový srpy, pusítm makro a jdu na 4 hodiny pryč a když přijdu mám inv plnej kytek a skill o 10 výš. no ale to není moc zábava, že jo. horší je, když někdo skilluje celý den Construction a celej blbej den staví a bourá bránu od hradeb.. *15* a když umřeš tak ti to sebere skilly.. třeba 10 hodin života jako postih za smrt. toto ne..
  • nightborne
    Jistě, ale aby sis dokázal představit rozměry, stačí říct dva, že. Je to přeci jenom... čtverec.
  • Hral tu nekdo wurm online? Da se to srovnat?
  • Vidím to stejně. Na YO se to ještě dalo, ale tady je všechno skillování nekonečnééééééééé.
  • "Představte si zhruba čtverec s vrcholy v Praze, Kladnu a Berouně"

    Nemá čtverec čtyři vrcholy?
  • Já měl YO fakt rád a tohle je v podstatě to samé, ale to chce celej život aby to člověk mohl hrát. Já mám na hry fakt hodně času, ale na tohle ne.. mě prostě nebaví skillovat Archery 70 hodin tak, že střílím do terče před sebou. (jo je to nejrychlejši způsob..). grind mi nevadí, ale tohle je totální sysifos..
  • tomekbobek
    Karolinská minuskula je ještě v pohodě. Horší je kurent :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit