Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už si tu větev podřezali , jen ještě na zadek nedopadli ...
  • Prolétnu článek s tim , že mžourat na fotku se mi nechce , nikde nic a pak zřím : "...v souvislosti se zrušením plné hry ..." Ok sami to chcete a doufám , že víte co děláte . Level s plnými hrami začal , a možná díky nim teď pohřbí papírové časopisy úplně . Popravdě plné hry byly tím co mne v trafice zajímalo jako prvé . Tematické články a rozhovory jsou až druhé v řadě a recenze úplně v pozadí mého zájmu . No Level jsem namátkově kupoval , tak od teď bude mít cestu k mým rukám podstatně těžší ....
  • většina z vás tu píše, že už vlastně na hry ani nemá čas, ale přitom si o nich čte v Levelu a má jako z těch článků pocit, skoro jako by je hráli sami? Nebo podle těch článků si selektujete hry, který byste si rádi zahráli, ale pak si je stejně nezahrajete, protože na to stejně nemáte čas?

    Tak jste byzy, nebo jste nebyzy? Se rozhodněte už..

    Pokud ano, asi nemá smysl jen číst o hrách, který byste si zahrát chtěli (měli), ale nezahrajete.
    Pokud ne a jen kecáte, tak je asi lepší si je zahrát sami?

    Nebo čtete z Levelu jen rozhovory a takový ty Jámy Pekelný a další omajdu?
  • Level je časopis a smysl časopisu je, že vám v nějaké exkluzivní formě podá nějaké informace.

    Časopis je tu proto, abyste si k němu v klidu sedli, dali si kávu, cigaretu či cokoli máte rádi a listovali si v něm a četli, na co zrovna máte chuť. Tu a tam se vrátíte k zajímavým pasážím, podíváte se na obrázky, které vás zaujaly a po celou dobu cítili ten příjemný pocit z listování poctivím papírem. Tohle vám tablet ani počítač nedá.

    Dříve byly u časopisů hry, to je pravda. Ovšem vycházelo to ze situace, kdy většina z nás neměla dostatečný přístup ke hrám (žádný či pomalý internet, váznoucí herní trh atd.). Tehdy nikoli dnes mělo smysl k časopisům dávat plné hry, různá dema a další materiál jako videa, zvukové stopy atd. Dnes je situace naprosto jiná. Většina z nás má rychlý internet a skvělý přístup k levným hrám. Je tu množství služeb, které vám nabídnou hry tak levně, až z toho přechází zrak. Proto nemá smysl, aby se autoři Levelu zatěžovali s dojednáváním her do časopisu. Ať všechny své síly soustředí na skutečný smysl časopisů - na poskytnutí informací v exkluzivní formě. A to dělají.

    Měli bychom slavit, že hry v Levelu nejsou.
  • https://www.youtube.com/watch?v=Syd1pKOJ__k

    Sice to není Level, ale možná pochopíš, co se tím snažím říct.

    *3*
  • Nic v zlom, ale texty, ktore sa nachadzaju v casopise mozno vlozit na stranku, takto sa iba zbytocne plytva prostriedkami a energiami. Vo vseobecnosti, akekolvek noviny a casopisy patria do stredoveku. A ako autori by ste si mali dva krat rozmysliet ci ma zmysel v tychto nostalgickych veciach pokracovat, alebo nie.
  • Thorar
    Zrušení hry je mi fuk, kvůli tomu časák nekupuju, ale ten kod na publeru k e-verzi byl příjemný bonus, škoda :-)
  • konečne bez hier.
    dobrý krok
  • Naprosty souhlas,presne jste to vystihl......a nejvic me stve ten pristup levelu s hakym svuj nazor obhajuji..a co treba predplatitele,kteri za 1000kc jsi objednali casopis s plnou hrou a v polovine predplatneho ti hru zrusi..minimalne jsem byl uveden v omyl pri objednavce..a pak se dozvim,ze si tu hru mam za par dolaru koupit a mam byt v klidu.....
  • Veskoslav
    V době Bundlu, Huble a slev, kdy cena her dosahuje naprosto směšných částech je zbytečné přidávat hry, které se v těchto balíčcích vyskytují.
  • Spíš to bude tím, kdo sem píše...někdo kdo si vydělává v životě nenapíše "stovka za časák je moc" jelikož buďto ho kupuje (tudíž to moc neni) a nebo ho nekupuje a v tom případě je mu to zcela jedno, za kolik se prodává...ale člověk, co je odkázán na kapesný od rodičů a ten časák by si koupit chtěl (ale nemá na něj současně s těma třema pivama) tak napíše do diskuse anonymní vákřik "je to drahý"

    Taky bych v životě nedal ani těch 15korun za plesk ale i kdyby stál dvě kila tak je mi to fuk jelikož to nečtu...
  • Je to škoda. Přiložená hra vždy dávala herním časopisům exkluzivní hodnotu, které weby, blogy a YT kanály nemohly konkurovat. Jenže když to zruší, tak zůstanou jenom nevýhody, které jsou v době, kdy má skoro každý smartphone a wifinu najdete na každém rohu, ještě daleko výraznější. Časopis je neaktuální, izolovaný od ostatních médií, placený a teď přišel i o tu jedinou věc, kterou weby nedokážou.
  • Mart9
    Že u tebe věčně není, může mít dva důvody. U nás taky poslední dvě čísla věčně nebyly a bylo to tím, že ho prostě stánkařům ani distributor neposlal.
  • No možná že trafiky v Pardubicích,Hradci a v Praze jsou na špatném městě *1* Opravdu jeden podivný test rozhodl o nekupování časopisu.V tom případě články o HW v novém Levelu se nedají popsat jinak než blábolení.Nikde jinde jsem nečetl tolik povrchních keců o HW než v Levelu.
    Hra byla v ceně.Nikoliv ,, zdarma" To že redakce jak sama přiznala nemá na nákup her je smutné,ale vydávat to za klad je pro smích.Pokuď si koupím makový závin bez máku a na obalu bude omluva že pekárna je na pokraji krachu a nemá na nákup máku rozhodně budu radostí bez sebe...
    A mimochodem,Score pravidelně nekupuji,ale nápad přidávat plné hry je dnes samozřejmé a pochybuji že každý má všechno.Jistě,někdo to prostě ukradne....Nebo vymetá slevové nabídky a kupuje jenom proto že je to o 5 Euro levnější...
    *2* *2* *2* *2* *2* *2* *1*
  • Veskoslav
    Ležící Level? No asi bydlím ve špatném městě, protože tady věčně není. A není to tím, že bych bydlel v malém městě. Computer? No když mi v testu o myších řekli, že dpi je málo důležitá vlastnost myši, která ji nikterak neovlivňuje a neměla by se brát v potaz a vyhrála to myš, co propadla všude okolo, tak jsem časopis přestal kupovat už dávno. Mimoto když chci a jedu do Prahy, tak mi ho dají v Pendolinu zadarmo. A nic neubrali. Pokud sis nevšimnul hra byla ZDARMA. Když sebereš něco, co je ZDARMA, tak není důvod něco ubírat či snižovat cenu. Placená elektronická verze je venku už nějaký ten pátek a většina předplatitelů má papírovou podobu. Ale to by jsi občas musel číst to, co píše redakce. Nudné rozhovory? No je vidět, že jsi něco jako Dogg Killer dole. Pro tebe je Score perfektní čtenářská platforma a hlavně má 4 hry ZADARMO! *7*

    P.S: Z her, co jsem dostal k Levelu, tak 2/3 jsem rozdal, hraji akorát Inquisitora. A co lidi znám, tak si většinou ani ty hry neaktivovaly. Časopis si kupuji na čtení, ne kvůli hře. A 100 kč měsíčně je nic.
  • Mart9
    To očekáváš velmi špatně. Ta elektronická verze má jen zanedbatelné prodeje, pokud by přestali vydávat tištěný Level, přestali by úplně.
  • A co takový Computer-Extra PC.I tyto časopisy chápou že nemohou uspět a nedávat plné verze nikoliv her ale software...Zrušení plných her je poslední hřebíček do rakve, a pohled na ležící Level v trafikách to jenom potvrzuje. Ono něco ubrat a nechat stejnou cenu je zoufalost.Drtivou většinu kupujících NEZAJÍMÁ že redakce nemá pomalu ani na chleba.Osobně očekávám že do konce roku ohlásí přechod na placenou elektronickou verzi a za +- 1/4 roku definitivní konec.Časopis jsem měl půjčený a nic omlouvající danou cenu jsem nenašel.Nudné rozhovory a dumání nad ,, nesmrtelností brouka" by mělo místo na blogu případně na webu ale v komerčním časopise rozhodně ne...
  • Asi tak, to byl jediný článek, co se mi nelíbíl.
  • x_ander
    Lidi, co tu rvou, ze stovka za casopis je moc, bud trolli nebo jsou mimo, jinak si to neumim vysvetlit. Je to cena blbych trech piv. I decko na zakladce je schopne posetrit stovku, natoz clovek co pracuje. Nebo to je klasicke ceske "chci vsecko a nejlip zadarmo"?
  • 49 Kč? Který časopis to je? To by mě teda zajímalo. Ve stejné kvalitě a počtu stran. Takové pitomý Čtyřlístek stojí 35 Kč.

    Napadá mě Enigma, tam je ale kvalita papíru tragédie (i ta stojí 55 Kč), 21 století ( tam je ale náklad 85 000, což je 10 krát více, cena je tedy logicky nižší), Takový National Geographic ale zase stoji 100 Kč, má sice 132 stran, ale nemá A4 formát, je menší a v konečném je stejně velký. Nebo Maxim, podobně jako LEVEL i cenově. Ale žádný nemá náklad do 10 000 jako Level.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit