Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    To jako že se hra bude odehrávat o vánocích.?
    • Qub4_honor
      Oh the weather outside is frightful
      But the fire is so delightful
      And since we've no place to go
      Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow! :D:D

      bude to supr hlavni zaporak Santa :)
    • lipkozzi
      alebo tam bude behat v spinavom tielku
      • Divotvurce
        a bude bez bot
    • jo a druhý díl bude o vánocích a na letišti k tomu
  • "tys sestřelil vrtulník autem!!" "jo.. do pistole mi došly náboje" *1*
    Na restart Lary se těším, hlavně na to, že to nebude jen hopsačka střílečka..
    • jo...sem taky zvědavej ale tak nějak si ymslím že ta halvní esence z Die Hard tam nebude a snaží se jen upoutat.....ale nechám se rád překvapit...třeba to už jednou konečně výjde .)
  • Hairy_Ass
    A bude tam hrát Alan Rickman nasranýho Hanse Grubera? *1*
    • deridon
      Snape přeci umřel, tak to přeci není možné!
  • jakubtomsa
    “Now I Have A Machine Gun. Ho-Ho-Ho”
    • DangerousDave
      "now I have a bow ... Oh Oh Ooooh"
  • sankuri
    Hlavne at ma poradne kozy..:-P
    • panic co ?
      • sankuri
        Kazdy kdo mi tu bude tvrdit ze si Tomb Raidery alespon z casti nekupoval kvuli Larinym ceckum je tezky pokrytec:-)
        • Nekupoval a nejsem pokrytec ^_^. Lákala mne možnost pohybu v relativně detailním 3D prostředí a ta zvláštní pseudoakčnost soubojů. Hádanky došly ocenění až později.
  • Yipie Ka yay mother f*cker *1*
    • http://www.youtube.com/watch?v=OTyw6cq86kY
  • Rozhodně marně nepátrám. John McClane je skvělý hrdinský prototyp a pokud se k němu Lara přiblíží, tím lépe. Druhá strana mince je ovšem kvalitní charismatický záporák, bez něj by to nebylo ono.
  • John toho taky docela dost vydržel :D dyť to dávali nedávno na Coolu
  • Cosi
    Už podle toho videa mi přišlo, že nepřátel které lukem kosila bylo celkem dost. V tomhle směru si je se Smrtonostnou pastí ještě blíže.
    • No taky mě trochu zklamala střelba z luku v tom videu.
      • Butme radi, ze tam ten luk vubec je a nedrzi ho uplne jako prase kost. Jen dufam, ze ovladani nebude click to kill, protoze tak se luk vazne nechova *16*

        Samozrejme by se mi libily takovy blbosti, jako treba moznost prasknuti luku a tetivy pri vystrelu (ono spatnout s nim z vodopadu neni pro luk zrovna nic moc) nebo rozklepavajici se mechanika mireni (a ze by se 55 kilova holka po chvili drzeni natazenyho drevenyho lovecky luku zacala trast, zvlast zranena a potlucena)
        • "Butme radi" ...tak to už je vcelku vrchol...
  • :D ha ha, když John poprvé ve Smrtonosný pasti někoho zabil, tak to bylo fakt emocionální, úplně na něm bylo vidět, jak je z toho smutnej :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit