Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    PSko mám, v podstatě  hraji už jen tam, ale z toho výběru jsem hrál jen Last of Us a to považuji maximálně za osmičkovou hru.

  • ravux

    X-LOL si muze poridit jen nekdo, kdo tomu absolutne nerozumi.

  • Přesně,naprosto souhlasím, k čemu 4K když tam neni co hrát:-) ty hry co pišeš jsou duvod proč mám odjakživa PS...


  • To je právě to nejtěžší rozhodnutí, jakou konzoli pořídit. :)

  • Derp_1337

    Mě nevadí si nějakou dobu počkat na vydání RDR2 na PC. Podobně jsem si počkal na vydání GTA5 na PC a vyplatilo se to.

  • obličeje postav a vlasy to má hnusný, ale zas krásnou krajinku, tedy až na stromy, ty se moc nepovedly

  • Derp_1337

    Tu uhlopříčku máš už dost velkou, takže se není čemu divit, že si občas toho rozostření všimneš.

    Jinak ani u Xbox One X to 4K není žádný zázrak. Sice to dává "nativní" 4K, ale dávají to jenom díky tomu, že šetří na texturách a podřadném antialiasingu. V porovnání s PC je ten rozdíl u spousty her fakt vidět.

  • BohumilCisar

    Pro mě byla volba taky jednoduchá, chtěl jsem RDR2 v nejlepší grafice a ostatní hry mě nezajímají, po dohrátí si pořídím ještě RDR1 a pak to zase celé prodám :)

  • Derp_1337

    Pro mě byla volba jednoduchá, když člověk zváží The Last of Us, God of War, Uncharted 4, Detroit Become Human, Horizon Zero Dawn, atd. atd.

  • residentevilfans

    Rly? Každý kdo se trošku zajímá víc o hry, tak zná Digital Foundry a jejich rozbory. Takže už dávno víme, že to je Xbox One X. Kde hra jede nativně ve 4K. Já sice hraju na PS4 Pro, ale občas to slabší rozlišení jde prostě vidět (65" uhlopříčka).

  • Derp_1337

    Běž do PS4 Pro, aby sis mohl zahrát i legendární The Last of Us, God War, Detroit Become Human, Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, atd.

    Tyhlety hity si na Xboxu nezahraješ...

  • BohumilCisar

    Já si kvůli ni konzoli pořídil (XBOX oneX) a nelituji toho. Ještě jsem to úplně nedohrál, ale je to určitě jeden z největších herních zážitků, postavy jsou napsané fantasticky a herní mapa je úchvatná. S herními mechanikami už to tak dokonalé není, v hlavních misích je to pořád totální koridorovka a ovládání je těkopádné, ale i tak si to podle mě zaslouží desítku. 

  • Jedna z mála her, kvůli které začínám uvažovat o konzoli.

  • dworkin

    Co tak na netu píšou, tak Xbox má o něco detailnější grafiku a PS o něco lepší podání barev. Na obou konzolích vypadá hra super a hraje se taky super.

    Na PC verzi se těším, ale doufám, že spraví ovládání, protože to je jedna z mála věcí, kterou tahle hra nemá naprosto dokonalou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit