Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nerozumím jazyku tvýho kmene, zkus to znovu a pořádně. Nebo prvně vystřízlivěj.
  • Reagoval jsem o příspěvěk výše. Mohu porposit o vyvsětlení toho, co je a není jednodušší zábava? Nemyslím to ve zlém, pouze to chci pochopit...
  • Musím reagovat. Vrátil jsem se k WOT asi dva týdny zpátky. Za tu dobu se mi nestalo jedinkrát, že by mě někdo blokoval či střelil z vlastního týmu. V každé hře se najdou prudiči a hráči, kteří chtějí jen kazit zábavu druhému. U WT mě štvalo, že člověk 10x může střelit do tanku (zelený zaměřovač) a nic se nestane. Pak přilétne přes půl mapy jedna kulka a celá posádka mrtvá. Health bar má svoje výhody. Víš kolik jemu zbývá a kolik tobě, dá se taktizovat. U WT mi to přišlo jen jako přestřelka, nic víc. Musím, ale přiznat, že grafická stránka a chování tanků je lepší u WT.
  • no ty kravo :D hahahaha
  • Proc hrat hru kde maj tanky HPcka jak v quake 3 arena a nehrat hru kde je vymodelovan brutalni model penetrace a poskozeni?
  • Wot ma vecy Fan basi ae nej hra!!!! ahoujto jenom profycy a pintelygetny lydy !!!!!! njeny to ahdna jednoduha hra WT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    a WT je jenom po noby ti ikide !!!!!
  • Tak ono hlavne nahanet se s tanciky s healthbarem dokaze kazdy blb...ale pro vyznavace jednodussi zabavy je to dobre.
  • aspoň tam hraje míň dětí WT a komunita je 1000% krát lepší než WoT tam jenom lidi 99% blokuji, radí davají friendly fire adt....
  • A proto ho skoro nikdo nehraje :D Zabavnost je totiz velice individualni :D
  • Lol tak to ani náhodou!!!:-D
  • Nie je to zlá hra, ale Warthunder je približne 3,5x zabavnejsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit