Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde jsou ty časy, kdy skoky v grafice byly obrovské a jen jsem čas od času valil oči jaká to ta nová hra má grafiku, dnes máme čím dál výkonnější hw a opravdu hodně, hodně výkoný a přitom ty hry vypadají pořád tak nějak stejně, žádný pokrok a nebo co hůř, vypadají hnusně a jsou náročné jak pra*e, jinými slovy ..

    dnes se výkon hw nevyužívá k pokroku v grafice, ale často jen k tomu, aby se hra nemusela tolik optimalizovat. Viz třeba nový Thief, co na těch hnusných rozplizlých texturách a celkově ploché grafice jak z roku 2009 bylo tak náročného, fakt netuším ...
  • risa2000
    Tak teď už jen aby do toho někdo předělal původní UT (1999) a bude to kompletní.
    • Odulin
      + ...jistě, to by bylo moc fajn. Snad někdy někdo...
    • dal sem ti + ale sem spíš pro původní UNREAL 1 a klíďo i 2
      • Dvojka se mi už moc nelíbila, ale Unreal 1 byl na svou dobu úchvatný. A ta hudba...
  • Je trochu zavádějící uvádět, že to bude stát 19 dolarů měsíčně, neboť, jak je zvykem, pro Evropany to bude stát 19 eur. Stejně je to ale skvělá nabídka a snad se přidají k tomuto modelu předplatného i ostatní (třeba Crytek).
    • Na emailu to mam za 19dolaru,je to pro vsechny za 19dolaru mesicne.
      S kompletim pristupem.
      • "Developers in Europe pay €19 per user per month, including VAT, and the 5% royalty applies here as well.

        European friends, we're sorry this isn't more obvious through the website! We were not set up for dual currency payment until very close to launch. This will be a smoother experience soon." Zdroj: https://www.unrealengine.com/faq

        Tak teda nevím, kde je pravda. Sám jsem to zatím nezkoušel, ale i za těch 19 eur to je docela v pohodě.
        • Tak ono nejspis staci mit account s US adresou vetsinou pouzivam US kalifornie.
          Kvuli amazonu,gamestopu a na battle netu se pak keye daji koupit za dolary misto eur.
          Viz Ros 40eur a s US 40dolaru a jsou to global hry bez region omezeni.
          • Aha lenze potom nekecaj ze si registrovany ako europan. Samozrejme ze ked tam das americky ucet tak to bude v $.
      • zvlastni :
        Developers in Europe pay €19 per user per month, including VAT, and the 5% royalty applies here as well.
  • Něco mi říká, že lidi z Unity Technologies jsou v tuhle chvíli silně nepotěšeni.
    • Ludom z Unity je to jedno lebo ty nemaju royalties model ktory vela ludi od Unrealu odradi a radsej si zaplatia Unity.
      • Tak schválně, za jak dlouho Unity oznámí změnu v cenách.
  • Hanzales
    Já jsem hodně rád za všechny nové enginy a hlavně za přístup k vývojářům (i těm amatérským). Něco jednoduššího může pomalu vytvořit i běžný hráč a čím více člověk z dostupných materiálů naštuduje, tím může vytvořit zajímavější věci :) Celkově je ta práce v těch editorech taková "přístupnější". Taky se s mnohem více zajímavějšími dostupnými nástroji otevírají dveře kreativitě a jsem hodně zvědavý na všelijaké projekty, ať už ty komerční, nebo komunitní. Za poslední rok a půl se ty možnosti tvorby dosti rozrostly. Taky to zase začíná vypadat na nějaké skoky v grafice, když už nám konečně ty nové konzole na PC "odemkly" využití 4+GB RAM, tedy i využití x64 a novým možnostem a nápadům se snad zase pootevřela trošku více vrata. Dneska v podstatě člověk může bez problému chopit UDK, CryEngine, udělat něco hodně zajímavého, případně si podpořit další vývoj na Kickstarteru a pokud je nadšení, projekt i zdárně dokončit. Tak před 5-6 lety to třeba bylo myslím dosti těžší...
  • nová doba hoši.... tohle si před pár lety asi nikdo představit neuměl... *8*
  • victor
    Nové konzole jsou venku , nové verze enginů se předhání a pomalu může započít smysluplná obměna HW i na PC ou jé ....
  • jo ty charaktery v 2. videu vypadaj docela real, akorát trochu freaks, ale do horroru ok
    • victor
      Konečně se po všech těch sněžných obrech , sochách a scifi assetech zaměřili na realitu ...
      Schválně kdo první ten povedený ksicht pozná v nějaké hře ?
  • uprimne som sa tesil ze ta tvar co je screen z druheho videa bude produkt Unreal Engine *1* skoda
  • Rád bych viděl TITANFALL 2 v UE4 ten engine si o to úplně říká....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit