Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    Dark Messiah byl vyborna hra...nechapu proc neudelali pokracovani...a soubojovej system byl pecka *14* ...good old times
    • Pff, čo súbojový systém, ale Leanna a Xana. *2*
    • Jj suboje super. Ked som v tej dobe hral este aj Oblivion, tak ma neskutocne stvalo ze tam nemozem do protivnika aj kopnut :)
      • Krescz
        jojo *4* ....a moznost naporcovat nekoho a pak si kopat s jeho hlavou byla taky super
    • flash789
      No vidíš, a v době když vysla se jednalo spise o propadak. Ale tak to byva, az cas ukaze skutečnou kvalitu hry..viz třeba Doom 3 nebo Diablo:)
      • To jo, cas ukazal, ze Doom 3 a Diablo jsou sraaaacky.
        • flash789
          N*ser prcku nebo dostanes pohlavek..
  • Tolko ludi uz prispelo na ten Kingdom a ten Vavra stale nema na ziletky.
  • Jeden z nejednoduších a přitom efektních soubojových systémů měl co se realističnosti týče Mount and Blade. Skyrim a jemu podobní mě hrozně štvali protože se hrálo čistě na statistiky a bylo jedno kam jsi protivníka trefil. Osobně si myslím, že nejlepší by byla kombinace šermířského systému z Dark Souls (jen bez těch pitomých kotoulů) a Mount and Blade To vše okořeněné špetkou Shadow of Mordor.
    • Mount & Blade jednoznacne, DS nema so ziadnym sermovanim ani zdaleka nic spolocne.
      • inak jsem DS nehrial, ale na youtube jsem pozeral
        • Ked popracujes na slovencine , tak tymto fake prispevkom mozno niekto aj uveri ;-)
      • DS mělo pěkný pocit při zásahu, bylo z toho citit uder a hlavně se tam jelo na staminu což v Mount adn blade občas docela chybí.Taky by bylo pěkné aby v mount and blade jsem měl možnost PARRY nebo útok ze zadu ( i kdyby v rámci vysokého weapon mastery). Ono je to totiž opravdu jenom rubání.
        • Kozy
          Ve Warbandu parry je, kombinace DS a Mount&Blade by ovšem byla parádní.
        • Serm je hlavne o zasahovych zonach a ich kryti...to zase uplne chyba v DS, nema jednoducho ziadne.
          • LOL, ty jsi DS videl jen z rychliku, ze? Jinak bys nemohl prehlednout, ze DS zasahove zony ma :-).
          • flash789
            DS nemá se sermem nic spolecneho, je fantasy hra kde jsou draci, kostlivci a firebally:)...pochybuju ze kdyby to byl simulator sermu ze to bude mit takovy uspech
            • Máš pravdu. Je to nejlepší simulátor kotoulů na trhu.
  • Age of Chivalry se dá na steamu hrát zdarma, ale jako člověk, který už předtím hrál Chivalry Medieval Warfare bych to nedoporučoval. Hra značně zjednodušená a tím, že jde o Free to Play je i špatná komunita. Zatímco se záměrným teamkillingem se v Medieval Warfare setkáte zřídka a člověk většinou do minuty letí skrz votekick, v Age of Chivalry jsem nehrál jedinou hru bez lidí čekajících na spawnu na vlastní spoluhráče.
    Každopádně tak jako tak Chivalry MW je dost intenzivní a stresová záležitost. Já jakožto cholerik jsem zničil během mých 100 hodin hraní dvě myši a poškodil klávesnici. Ale stálo to za to. :-)
    • Myslím, že takové klasické výlevy jako PROČ NEBLOKUJEŠ PI*O se donesly až k chudákům sousedům. Zkrátka jsem člověk co už ví, že by se měl od nervních záležitostí typu Dark Souls držet dál. :-)
  • delO
    Všechnou jsou tupé mlátičky, jediné poctivé RPG je jednotlačitkové a izometrické, vše ostatní jsou tupé konzolové mlátičky...
  • flash789
    Souboj s mecem ma byt ve hre hlavne zabava, a nejsem si jistej jestli velkej priklon k realisticnosti tu zabavu prinasi. Me se hodne libilo smrdlani mysi v Dagerfallu, ale zrejme jsem byl v mensine pac v Morrowindu uz to radsi daly pryc.
    Pritom totalne neralisticke machani macem muze byt velka zabava, viz třeba Devil May Cry. Osobne povazuju nejlepší kompromis mezi zábavou a realnosti pouzivani zbrani ve hre Dragons Dogma, je to rychle a akcni a zaroven to bere ohled na vahu, dosah a obecne fyzicke dispozice zbrane.
    • Vidím to podobně. Pokud budu pro ovládání měče potřebovat osm kláves a myš, tak to bude zábava prvních pár soubojů.
    • To řikám, simulace= největší nuda. Nejlepší je něco mezi. Dragon Dogma má skvělý combat, Demon Souls a mě bavil dost teda i Metal Gear Rising, ikdyž to je trochu z jiného soudku...
      • nekecej, ze PC MUSTARD RACE fanboy, jako ty, hral konzolove hry Dragons Dogma a Demons Souls...
      • Sice jsem konzolista, ale musim uznat ze pc je ve vsem lepsi.
        • lol jsi si kkt, ale musím uznat že p!ča by na tebe seděla víc
          • Filthy console peasant!

            http://www.terminalinteractive.com/wp-content/uploads/2014/09/gaben-moses.jpg
            • Ano, dovedl vás do země zaslíbené, plné omalovánek a p2w titulů muhehehe
          • Ty socko, urcite nevydelavas 30k na iphony jak ja.
            • Tak určitě *3* třeba 50k,
            • flash789
              Od te doby co psi zacli nosit cepice..
            • Troll, nekrmit.
              • Sr_Lobo

                Reakce na příspěvek:

                Odkdy se prestalo dementum rikat dem*nti a zaclo rikat trolove?
  • Zabývat se hodnotnou simulací meče má cenu pouze s patřičným ovladačem. Na myši, klávesnici nebo padu, to nemá moc cenu. Pokud si to někdo nutí na běžné ovladače, tak je to akorát hlupáček *7*
    • No jo, jsem si neuvědomil, že hráči jiné ovladače ani nezkusili. Kdo hrál na Wii třeba tenis, tak ví jak to myslím.
  • záleží na chuti a tu má každej jinou
  • mě by se líbilo, kdyby na Dark Souls 3 zapracovali a přidali tam prostě srážení meče u protivníku s mečem, pak by to bylo dokonale, Vávra to má hodně promakané, na druhou stranu víte jak zábavné jsou simulátory *7* Není větší nuda než něco simulovat, Vesmírny simulátory, jízdní simulátory, simulátory chleba apod.
    • Simulátor chleba mám rád dávám si ho s čočkou
  • Peroslav alias Dolan alias Wallet Warrior alias ukradnutý Jejdásek nám tu zase brečí. Odstřelte proboha někdo to ubrečené pc-děcko..
    • Divny, zase brecis ty. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit