Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lock v soubojích? Tak ještě přidat autoheal a pak to všechno spláchnout do konzolového záchodu.
  • Nejvíc se těšim, až budu ve hře malejm dětem splachovat hlavy v záchodech. To budu dělat první hodinu. Druhou hodinu budu lovit v lese veverky a prodávat jejich kořeněné a grilované maso vesničanům. Teprve potom začnu plnit questy.
    • Rejsek
      To se fakt nikdo nepozastavil nad splachovanim hlavy v zachode ve stredoveku? :-)
      • Kadibudka a vědro vody? *15*
    • Já jen řekl, že děcka ve hře nebudou :) jestli v tom někdo viděl nějaký "hate comment", za to už nemůžu.
      • spis to byl policek za nepochopeni sarkasmu v prvnim prispevku
        • True, true... kaju se a příště líp :)
          • games.cz - místo kde i omluva dostane palec dolů
    • Vavra nejprve hejtil vsechny ostatni vyvojare, ze jsou luzri (hlavne bethesda a rockstar) a nechapave je kritizoval, pak je nechapave do hry nedali...
    • Děcka ve hře nejsou
      • a pečený veverky tam prodávat půjdou? *4*
      • https://goo.gl/0fvY1
  • Ta hra bude hodne rada, kdyz tomu ve svete budou davat alespon sedmicky, na vice to rozhodne mit nebude.
    • COD WW:2 s miliardovym rozpočtem dostal od Angry Joe 6/10. Takže 7 pro první hru od nově vzniklého studia by bylo sakra dobré. Myslím že sedmičky dostávala i Operace Flashpoint, nebo Mafia 1. Takže pro če. *3*
    • *7* je mi úplně jedno, co to bude dostávat za známky, hlavně ať je to dobrá hra a líbí se to mně, protože jde o můj zážitek, ne o nějaké recenze...
    • Takže bude silně naprůměrná? To mi přijde jako fajn výsledek.
  • MiMo
    Vychazi to den pred Valentynem? To bude ve spouste domovu asi dusno :D
    • CRYPT
      Spravnej gamer je NOLIFE, spravnej gamer videl nahou zenskou akorat na internetu a mozna svou mamu, kdyz smiroval a spravnej gamer neslavi Valentyna :D
  • Měl Jan Slavík k dispozici nějaký novější build než ten, o kterém vývojáři řekli, že už ho updatovat nebudou? Protože ten pamatuje Švédy na Karlově mostě a "recenzovat" ho teď mi nedává vůbec žádnej smysl.
    • Jak je vlastně starej?
      • drasta
        Jestli se nepletu tak posledni update co vysel byl z brezna 2016.
    • Mart9
      Ten článek se zasekl někde v redakčním systému před dvěma lety a dnes ho to vyplivlo. Jelikož je víkend, nebyl v redakci nikdo, aby ho schoval.
    • nightborne
      Neměl, pardon. A samozřejmě chápu, kam míříš. Nicméně se o týhle verzi bety ještě nepsalo, a nedostatek byl napraven =).
      • Lukass
        Taky byste mohli napravit nedostatek v podobe recenze na Project Cars 2. Ale uz to chapu, do roka se dockam.
        • Jack1947
          Jj, do roka a do dne ale gamesplej určitě nebude protože Rybář... někde bude zřejmě chytat ryby *12*
  • Na yt sem naposled viděl hlavně to že když někdo mečem trefil obyčejnýho sedláka tak to vypadalo jak když po něm mávnul klackem a obět se změnila na ragdoll a zkroutila se na zem...jako mát o víc nedostatků ale zrovna tohle mě celkem pobavilo + mrtvola neměla snad ani zranění nic jen byla na zemi krev.
    • Ty by ses taky zmenil na ragdoll jako obyc sedlak, kdyz by te nekdo flaknul po palici mecem.
    • Ono celkově zabití neozbrojené osoby mečem v betě funguje dost příšerně, protože když tam není ta soubojová růžice, tak vůbec nevíš kam sekáš a můžeš tam jak tydýt máchat na prázdno... Předpokládám ale, že autoři nejsou úplně slepí a tyto kraviny v plné verzi nebudou.
  • Mě v betě dost vadí ten hodně nereálný systém zranění. Očekával jsem teda, že to bude právě dost reálné a zatím to je arkáda.

    Tam trefíte mečem někoho do hlavy apod a nic. On stačí utéci a pohoda. Jako wtf? Kdyby třeba vykrvácel apod nic... Na tohle jsem se těšil, na různé zranění a boj kde si musím dávat bacha. Tady je supr, že po zásahu do xichtu se za ten xicht chytne ale nic to neudělá...

    Animace. K čemu mají ten mocap když to není vidět? Řada animací je směšná, že noname NPC v Zaklínači 3 to mělo lepší. Animace toho boje, zejména přechody z různých pozic meče jsou jak v OP. Trhané jakoby.

    Pak fyzika. Ta je kde? Z boje jsme si nevšiml, že by ten meč nějak sjížděli a reagoval na fyziku. To vypadalo jako v Zaklínači. Normálně prostě.
    • Maji spatny blendovani animaci (fyzikalnich i normalni. Nekdo by mohl obvinovat predpotopni cryengine, ale v Crysis to jelo v poho. Tak hledejme co je spatne...
      • Kompost
        spatne je hlavne to ze je to predpotopny build na zaklade ktoreho sa neda hodnotit absolutne nic. ja si napriklad pockam na plnu verziu. nema zmysel vynasat sudy z niecoho co vypustili do sveta v case velkeho stahovania narodov a do stredoveku to este nedokracalo...
        • Ach tak. Takze i kdyby tam nebylo vubec nic, je to cajk. :-D Zmenit nazor nemam problem, kdyz me ale presvedci. Fanatikboy nejsem :-D
  • TheGGG
    no na to, že jim s tím pomáhali nějací ti HEMA molitanoví mečovači, vypadají souboje ve většině ukázek dost kostrbatě. Jinak ovšem držím vávrovi palce, je to člověk s rozumnými názory co není zblblý politickou korektností... snad se zadaří
  • Keď som baker, je možnosť na ich webe vybrať medzi ps4, alebo pc verziou hry? Nikde sa mi to nepodarilo nájsť.
    • PreidaQ
      Pokud já vím, tak pro pekaře žádné speciální výhody neplatí.
    • Napiš jim maila a všechno ti vysvětlej.
    • Neni, je realna sance, ze dostanes tu verzi na kterou nemas stroj.
  • Ta hra nejspíš nebude trhat rekordy v prodejích jako GTA, ale věřím, že bude celkem úspěšná a dobrá. Každopádně příjde mi, že některé věci, které jsou v KC:D prezentovány jako super featury, tu hru naopak trochu shazují - např. ten super vymakaný denní režim NPC - ono je sice fajn pokaždé potkat toho NPC někde jinde, ale jestli kvůli tomu budou vesnice poloprázdné (protože by to jinak engine/pc neutáhnul), tak to má přesně opačný efekt... Třeba v Assassins Creedovi ty města fakt žijí a osobně je mi úplně fuk, že ty postavy tam jsou náhodně generované.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit