Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak najskorej nesplnitelné sny Outcast 2, Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, Dreamfall 2 ( Evil Twin 2, Yager 2 , Project Nomads 2, Freedom Fighters 2, Incubation2 , Project Eden 2, No One Lives Forever 3, Second Sight 2, Full Spectrum Warrior 2, Sudeki 2 , Crush 2, Tokobot 2, Vagrant Story 2).
    A tie možno splnitelné : Beyond Good & Evil 2, Mirrors Edge 2, Legacy of Kain : Soul Reaver 3, Chrome 2, SpellForce 3...
    No dosť bolo snívania, nastuje tvrdá reality *9*
    • Mirrors Edge 2 bude asi patlanina, bude to posun typu Portal>Portal 2, tedy dost rozdílný hry. Ale škoda, potenciál má ta značka obrovskej (komerčně malej, bohužel)
  • A já bych prosil oživit Might and Magic s nějakou rozumnou grafikou, ne ten humus na kterej se nedalo dívat. Ale bavilo mě to
    • Já MaM 6,7,8 hraju ještě teď :D.Ale ta grafika se mi líbí *4*
      • Byla hnusná už když to vycházelo, ale hry to byly parádní, 6. díl by z těch dnešních smradů nikdo nedohrál.
    • Boze, jen to ne, to byl nesmirnej zrout casu:-)
  • K zoznamu by som pripisal pokracovanie Dark Messiah a Warrior Kings. Tiez by to chcelo ozivit znacku Rise of Nations/Legends. Len prosim nie MMO.
  • Pokud vím, nikdo ještě nezmnínil nějakou opravdovou tahovku, řekl bych, že fandů by se našlo hodně. Izometrický jagged alliance nebo fallout s normalním tahovým módem by mohl přitáhnout hodně lidí. Zvlášť když nový Xcom je pochopitelně v 3D a vylepšeným (chci říct spraseným) (ne)tahovým módem. Jinak si myslím, že tenhle úspěch je dost ojedinělý a nemyslím si, že to mnoho věco změní. Hodí se to pro poměrně malé projekty a navíc se to teď veze na vlně hráčské euforie, kterou možná Shaferovi následovníci už nebudou mít. Ale fandím jim a taky asi přispěju.
  • Hratelnost Planescape byla děsná bída....po všech stránkách. Souboje otravné, grafika otravná, postavy se furt kdesi zasekávali. Snad jedině příběh hru vyzdvyhoval, ale byl mířený spíše pro čtenáře a ne hráče.
    • jedna z nejlepsich her vsech dob
      • Objektivní nesouhlas, nikde v skoro v žádné anketě o nej hru zrovna tuhle hru nenajdeš. (než mi, vy ignoranti dáte -, tak si zjistěte pravdu)
        • Tahle hra mela jednu nesmirnou nevyhodu, ktera defakto brani tomu, aby vyslo vubec pokracovani... Je jeste mene mainstreamova nez v te dobe BG2 a jeji osobitost a obtiznost dela hru dnes pro soucasne publikum nehratelnou...
        • Devatenácté místo of all times na PC Gameru třeba?
    • Díky za subjektivní názor jednoho hráče. Pokud to není nějaká pózička, nemám s tím problém. Pro mě byl PT hluboký a skvělý herní zážitek a hrozně rád bych se dočkal pokračování. *4*
    • Tak to je videt ze jsi ze mlade generac vyrustajici na tehlenstech modernich bracich kdyz prohlasujes takovyto bludy jelikoz Baldury,Planescape a Fallouti byli zalozeny na stejnym principu a sklidili za to obrovskej uspech a rad si je i ted v dobe Skyrimu,Rage a CoDckach rad zahraju staci se kouknout na uspech borderlandu s jejich kresllenou grafikou jinak me prani by bylo si zase zalitat na Magic Carpetu to byla hra a nebo dejaky pokracovani Dungeon Mastera *1*
      • Mladá generace jsem, ale na moderních bracích jsem teda nevyrůstal. Víš, já jsem vyrůstal na hrách co se dali hrát jen na 386. Příjde mi však hloupé, že se oháníš jejich úspěchy...co takhle úspěchy CoD a podobnách komerčních her. Vsadil bych se, že bys hned odvětil, že takový úspěch hned neznamená kvalitu :-). + diakritiku ti odpustím, ale čárky, tečky, veká písmena, či jiné označení nové věty by zlepšilo tvůj písemný projev o 100%
        • o jakem komrecnim uspechu tady mluvis? Prave ze bg, bg II rozhodne komercni uspech nebyly. Byl to herni uspech na poli pribehu, stylu hry a do jakych detailu az sel. Finance to zadny zazrak nebyl. Ze sve doby bohuzel neznam nikoho kdo to mel tenkrat origos. Sam sem si kupoval az ty prelozene ceske edice daleko pozdeji spise z nostalgie nez ze bych je fyzicky chtel hrat a to obe za nejaky smesnych 300kc. Vubec nechapu kde se v tobe bere drzost prirovnat activision money rush cod s baldursgate, kdy tu hru delali jako tenkrat vetsinu kusu opravdu z lasky k te hre a pro radost hracu a ne pro sestimistne cislo na oucte.
          • ucho
            i dnes se většina her dělá pro radost. jen spokojení zákazníci totiž platí. dnes mají ale za cíl udělat tu radost nejvíce lidem, tedy vydělat co nejvíc (což je základ podnikání). však oni u baldurs gate taky doufali, že to bude mega trhák, co jim vydělá spoustu peněz...
            • jenze tenkrat si jeste mysleli, ze to musi byt dobra hra, aby to byl trhak...dneska uz vsichni vi, ze to vubec nemusi byt pravda a tim se taky ridi...
        • A co? Stejně by měl pravdu. Takový Skyrim dostal hodnocení na tiscali 10/10 a je zabugovaný a nedodělaný až to hezké není. Pak se podívej třeba na recenzi BG2, které nedostalo full hodnocení jenom proto, že bylo místama těžké. Hodnocení starých her bylo podstatně přísnější než hodnocení současných her. +- Ty raději nikomu písemný projev neopravuj, viz. tvoje vyzdvYhování apod. o pár příspěvků výše *3*
    • souhlasil bych, nicmene prave onen pribeh, dialogy, napady a kreativni svet celkove vsechny negativa s prehledem prevalcovaly....
      • Obsah byl užásný, opravdu stál za to se nad ním zamyslet, ale forma jeho podávání byla slabá. + výtky k hratelnosti...o převálcování se nedá hovořit. Když už má hra stát na příběhu tak na způsob FF, CT. Žádné stohy textu, člověk si nemusel tedy tolik pamatovat a vše si spojovat dohromady...ale to čtenáři nevadí, já jako hráč jsem se mimo dialogy neměl čím bavit, zvlášť když ani ty nebyly kdovíjak zábavné.
  • jindra.veliky
    schvalne kolik se podari vybrat Vavrovi az bude muset zacit sbirka *15*
    • mirekdusinojc
      Koukam, že se z toho stala tradice si sem tam kopnout do Vávry a jeho husitského rpg. V každé diskuzi musí být minimálně jeden kop. I kdyby hlavní téma článku nad diskuzí byla jogurtová dieta "Pan Vávra na tuhle dietu bude muset velice rychle přejít, až zjistí, že jeho husitské rpg nikdo nekupuje" nebo "Jagurty jsou dobré na zažívání a kvalitní mikroflóru střev, to jistě ocení všichni husité na záchodech ve Vávrově RPG"
      • Vávrovo husitské RPG je jako prošlý jogurt - jíst se dá, ale ty následky! *8*
      • Zasel vitr...
    • Na husity mu nedám ani fenik. *4*
      • To ja bych mu klidne neco poslal....
      • Ja mu poslu helmu *4* Pravou, od Mattela. *1*
      • Ja uz sepisuju 100+1 duvodu proc je to fail.
        • *1*
  • kostejnesmrtelny
    Dungeon Keeper 3 please :)
    • Jawohl! Bitte
  • ja bych radsi novy legacy of kain nebo soul reaver 3 to ma aspon neco do sebe, poradnej upiri epos.
  • Toho bych se popravde bal. Nakonec pokud ma nastin nejakeho projektu, fanousci si to kolikrat vylozi uplne jinak. Ale kdyz nestihne termin, nebude to vypadat jako slibovali, nebo nevyjdou s penezi, co potom? Zvlast kdyz vetsina harcore fan jsou precitliveli, nekdy i fanaticti, magori? *2* Zbytecne ohen na strese.
  • a Timovi držím palce:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit