Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Crush the Castle 3D
  • Ta hra mě sice těžce nezajímá, ale je pěkný vidět, kam se KSH od Miner Wars dostali a ještě asi i dostanou. Přeju jím další úspěchy.
    Jinak teď jsem ve spojení s KSH zvědav akorát na to, jaký úspěch budou mít Space Engineers na Xbox One...
  • Vytecne! Tak to je zase neco pro me! Space Engineers jsou bez konkurence a stale se lepsi. O tomhle projektu nemam sebemensi pochybnosti. Cile DOUFAM opet zadny - ciste Sandbox. Kdybych neznal SE a nevedel co tihle kluci dokazou, asi bych se taky smal nat tim, jak je to "o nicem"... ale takhle je mi spis lito lidi co netusej a plodej prispevky o stejny vypovedni hodnote, jako ma napln zminenych her. PS. Dneska je ctvrtek? Vytecne! Dalsi update SE ;)
  • Jéé! kingdom come!! YAAY
  • Mart9
    Pěkné, na pár hodinek to zabaví.
  • Ja to chci hrat!
  • Mohli by to půjčit klukům z TaleWorlds. Už se úplně vidím jak v MaB2 postavím věrnou repliku Crack des Chevallier a svedu o něj bitvu proti Saracénům *14* *14*
  • celoush
    Shut Up And Take My Money! *3*
  • PODVODNICI Z KEEN SOFTWARE

    nejdriv miner wars
    pak space engineers
    a ted tohle

    forever alfa, vydej prototyp, zkasiruj penize, az to prestane vydelavat, vydej neco jineho, hlupaci koupi
  • jj v práci místo hledání min, proč ne.. ale až přijdu domu a budu mít klid, tak si zahraju něco pořádnýho :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit