Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trestní oznámení kvůli pár stovkám ? Oni zas tak hloupí nejsou, nemusí pršet, stačí když kape.

    "Mrkl jsem na web a vypadá normálně, se spoustou spokojených uživatelů."

    Samozřejmě.... Když mě nepochválí nikdo jiný, tak to musím udělat já sám, že Marku Zemane ?
  • A proč jsi na ně nepodal trestní oznámení? Ban by ti nedali jen tak pro nic za nic. Evidentně neříkáš celou pravdu. Mrkl jsem na web a vypadá normálně, se spoustou spokojených uživatelů.
  • Obyčejný, ubohý hype, už ted je mi z toho hypování a přístupu blbě, nechápu čím si ta hra zasluhuje takovou pozornost, asi protekce a kamaráčov z toho je mi blbě. *10*
  • MickeyMutant
    Tady nejde o víru. Samozřejmě, že jim nevěřím - nevěřím nikomu jen tak, to je základ. Nevěřím ani tobě. Pokud by ale měli nějaké špatné zkušenosti podpořené odkazem na nějakou reálnou kauzu, ze které by plynulo, že ta zlínská trojka jsou opravdu "vykukové a podvodníčci", jak psal ČČKP, tak bych to považoval za mnohem pravděpodobnější než prostý výkřik v diskuzi. Nic takového jsem tady ale zatím neviděl, a tak si o tom zatím dovolím důvodně pochybovat*4*
  • ČČKP a Fildas jsou internetoví trolové, kteří tak dlouho škodili až byli po zásluze potrestání. A jak je vidět tak to stále nerozdýchali a snaží se mstít. Něvěř jim ani slovo, i když ti budou ukazovat údajné důkazy. Jsou to jen lži a demagogie.
  • MickeyMutant
    Dobře, takže ten pedagog a skladatel Jirka Křupala k té "zlínské trojce" nepatří. Ale hlavní otázka směřovala na ty ostatní. Co na ně víš, když jsou pro tebe vykukové a podvodníčci?
  • Pana Křupalu neznám, ale pochybuji, že zrovna on bude tím, kdo zbylé členy uskupení nasměruje pozitivním směrem.
  • Vidíš, to jsem ani nevěděl. Koneckonců, tohle není jejich první "projekt"... Byl bych nerad kdyby tito podnikavci na kickstarteru vystupovali pod hlavičkou České Republiky. Mohlo by to do budoucna ohrozit další potenciální lokální projekty.
  • kdybys viděl jak si vytřeli p*del s backerama na Databazi her, umí jenom z lidí tahat prachy na donate, a slibovat hory doly o tom jaká ta databáze bude, kritiky tam banují. Přisvojují si jejich práci, kterou na tom webu dělali zadarmo. Takže já mam jasno ani halíř. Jinak svůj názor jsem řekl. Čus.
  • MickeyMutant
    Můžeš být konkrétní? Jakou s nimi máš špatnou zkušenost nebo co komu provedli? Myslím ti čtyři jmenovaní (Martin Pernica, Marek Zeman, Tobiáš Kučera a Jirka Křupala). A který z nich do té "známé zlínské trojky" nepatří?
  • teda neznám je, ale díky za varování.. progoogloval jsem jejich team a našel jsem podobný spekulace a hlavně jejich nedodělaný hry.. takže ode mne na kickstarteru ani koruna... ale toto není vyjímka, stačí vzpomenou na ty bratry co dělaly Confederate Express.. fakt stačí zajímavej vizuál, dvě animačky a horu slibů.. blbců co přispějí se najde spousta..
  • Ze mě vytáhly prachy na support a toho webu a pak mi ještě dali ban, jsou to kurv* z lidí umí tahat jenom prachy
  • Z obav o svou bezpečnost jsem původní příspěvek upravil.. Můj názor znáte, ale vězte, že prsty pánů Zemana a Kučery sahají daleko... Pokuď chce někdo více info pište na mcmanaman@tiscali.cz
  • v tom případě asi neznáš vůbec indie scénu
  • Taky z toho nejsem nijak odvařenej, navíc to není nic nového pod sluncem. Jak říkám graficky to spíše kulhá.
  • Hmm vůbec nic nového pod sluncem. Celkem se mi libí jak sebe autoři kladou do pozice(nebo je recenzent) do uživatele žánru, který jinak frčí bez všimnutí x let dále :DDD. Grafika nic moc, ve svém žánru podprůměrná. *6*
  • Jack1947
    Noir = Renoir jak trefné *4*
  • Chim
    To je dost individuální, já bych těch hub snesl klidně daleko víc *3* , nicméně díky za pár typů, zas tak dobrý přehled o těchhle hrách zdá se nemám.
  • Tím především myslíš noir atmosféru . Obrysových plošinovek se totiž rodí jako hub po dešti (Deadlight (Také UE4 -překvapivě), Limbo, Contrast , Dancing With Shadows , Walk in the Dark ....atd.)
  • Puzzle platform game ..... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit