Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uzunari

    Namátkou vystřihnu dvě věty, které mě na článku dunitily se od srdce zasmát:

    "výzkumy z posledních let přitom tvrdí, že hráčky už tvoří polovinu hráčské populace. Průzkum na The Guardian dokonce uvádí, že jich je celých 52 %, statistika ovšem bere v potaz hraní na chytrých telefonech."

    Tak tady snad ani není co dodat krom faktu, jak je The Guardian odříznutý od reality a toho koho lze označit za hráče nebo hráčskou komunitu.

    "V obecném povědomí nicméně zůstává zakořeněno, že si hráči vybírají spíše postavy, se kterými se osobně snáze identifikují, mají-li na výběr."

    Čí podvědomí? Co je to za deformovanou myšlenku?

    • JakubT

      Povědomí není to samé jako podvědomí ;-)

      • Uzunari

        Moje chyba. Špatně napsané slovo, myšlenka trvá. Povědomí..

  • speciesz

    Kdyby me nevadily mikrotransakce tak asi hraju za zenskou, prijde me ze ten model vypada mnohem lip.

    • MalyZeli

      No zrovna tady je to naprosto ignorovatelny...

      • species
        jako mikrotransakce? Mozna pokud delas naprosto vse, ale to ze je to umele natazeny je evidentni.
        • Ne, není. Dohrál jsem to 4x a na obchod ani nešáhl. A dělal jsem jen hlavní questy a vedlejší questy s vykřičníkem (a to ještě ne všechny). Opravdu miluju, když věci komentují lidé, co o tom vědí kulové.

          • specieszszcz

            No a ja to dohral 12x! takze jako....


            Ne ted vazne, je to ciste muj nazor(jako vse co clovek rekne v internetove diskuzi lol), ale za moje hrani me prislo ze progresse je vic natazena nez by mohla byt. A jako prvni duvod me samozrejme napadly mikrotransakce s boostikama.


            To ze tobe to neprislo? V pohode, more power to you!

  • Většina hráčů si před hraním nedělá dlouhosáhlý průzkum toho, co je kanonické a kdo jak zní. Prostě spustí hru, postavy na výběr vidí poprvé v životě, popřípadě je předtím viděl letmo, a po 10 vteřinách přemýšlení něco vybere, protože o těch postavách v tu chvíli stejně nic neví, jelikož mu je hra nějak nepředstavila.

  • vždycky jsem rád, že je na výběr a jako zástupce mužského pohlaví volím v drtivé většině ženskou. hlavně z toho nedělat nějaké genderové závěry a hocicosi. prostě ať si člověk hraje za co chce, pokavaď to bude dávat v té hře smysl.

  • Johnny

    Já teda ve všech 3rd person hrách dávám přednost ženskejm. Sem hetero tak se mi ženský líběj, tak prece nebudu celou hru čumet na prd*l chlapa.

    • Jack1947

      No je to takovej samoopodstatněnej blábol, proč hodně heterů hraje onlajnovky za ženskou ( krom toho že prostě mají výhody) ale co se týče AC:O tak je to čistě o preferencích , třeba druhá hra za kasandru je jiná atp...

      Osobně jsem vůbec nikdy nepřemýšlel o nečem takovém. Spíše jde o to aby se zavděčily i ženám, kde se za ně dá tolik hrát ani moc ne co vím já.

      • Nemyslim, ze to je blabol...staci si vzpomenout, jake emoce od pocatku vyvolavala postava Lary napr. Taky neznam moc chlapu co by hrali napr. za trpaslici, ale spoustu, kteri hrajou za elfky.

        • booczech

          Lara je taková xena. Nadruhou stranu kdyby byl vedle Lary na výběr třeba Indiana Jones, tak těžko říct která postava by byla více preferována. Každopádně z článku je patrné, že většina konzolových a pc hráčů, kde je mužské pohlaví zastoupeno ve větší míře, než ženské, tak jsou preferovány mužské postavy ...pokud je na výběr. .....Jinak Lara se kdysi prodala kozama. :D

          • Jack1947

            Nojo, ale to jě věc z roku 1996, nebo kolik to už je hodně dáno navíc v té době+ moc rozšířené hraní MMO nebylo.

  • Jack1947

    Hmm, jo překvapilo možná to bude i tím že si zvykli.

  • Lukass

    Urcite bych hral za tu  betelno koc. 

    Jinak uplne jedno za koho kdo hraje,  akorat v multikulti genderove vyvazenym Ubisoftu to resi a sou z toho zdeseni. 

  • Ilusiveman

    koho zajímá, co máš pod sukní.

    člověk by k tomu řekl, " hm, tak jo." jdeme dál.

    Obecně o kvalitách hry to neříká z prdu nic. Ale tady se valí ted ten komouškej styl, že jsme všichno rovni, ted tu rovnoprávnost žen a máme tu článek celej o volbě pohlaví a udivených vývojářích, celých sesypaných ze židlí, potící studenej pot do koberce.

    Asi to už máte tak nějak v hlavách tu indoktrinaci. #Christmass

  • TheGGG

    a bublina praskla... takovéto vzájemné přesvědčování o tom co lidi chtějí a co hráči preferují a pak stějně většina hraje za chlapa. Prostě tichá většina ví co je dobré a co jim nezkazí imerzi... tak nic

    • No zrovna v tomhle pripade tu 'imerzi' dost kazi priserny dabing Alexia

      • TheGGG

        naopak, dabing naprosto v pohodě a hrát za tu ženskou, to si nedovedu představit...

        • Lukass

          Tak ze ses gay to uz se tady vi dlouho. 

          • TheGGG

            hrát za ženskou ve hře jen proto, abych ji mohl očumovat zadek...

            13+ letá virgin elita se ozvala :D :D

            • Jack1947

              Taky to nechápu ale at si hraje kdo chce co chce za co chce.

      • Ilusiveman

        souhlas jako, že by to byl nadprůměrnej dabér/aktér? spíš ne, než jo.





    • Thyrmael

      Příště se tato chyba již nesmí opakovat. Zůstane jen jedna možnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit