Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak co bude konečně recenze singleplayerové části Army ?
  • Jack1947
    Fakt ten nazev je celkem legracni, WIN ... takze vyhrál jsme ? uz v nazvu posledni kampanoveho pridavku maly spoiler - jenze to by byla zasejc nuda kdyby to bylo Fail, nebo Lose. *12* ( ale mene ocekavatelne).
    • Pete.palis
      Jack je zpátky a má s sebou sapíky *16* *1*
    • celoush
      neznáš, nevíš, nesuď....
    • Legrační jsou ty hlouposti, co sem píšeš... Názvy tří aktů jsou dobře vymyšlené, ale tys to (jako vždy) nepochopil. Nápověda: 1. přežij 2. přizpůsob se 3. vyhraj *7*
      • Jack1947
        Nojo, ale jak rikam Lose by bylo ale zajimavejsi ( jen muj nazor jako vzdy *3* ).
        • *7* *7* *7*
  • MickeyMutant
    Kdyby netroškařili a kampaň vydali ve 12 dílech místo tří, tak by mohli mít článek každej měsíc po celej rok. Bad marketing.
    • Slabší.
  • tahle hra ma 8x vetší mapu než planetside 2. proč je to tak velky človek nevi kam jit
  • Jack1947
    Zas projednou jedna Ceska hra se dockala kompletnimu dokonceni, ( mozna i duvod to zdarne dorazit v 1casti a jit na ty zbyle 2).
  • Nebyl tu tenhle článek už jednou vydaný?
    • victor
      Deja - Vu v případě Army je celkem běžné ;) . A ano minimálně dvakrát jsme už byli informováni o tom, že vychází poslední díl kampaně .... A jak jsem řekl tehdy tak i nyní ... koupím až Gold edici ;)
      • celoush
        co? To, že budou tři části (Survive, Adapt, Win) bylo řečeno snad v srpnu loňského roku... měsíc před oficiálním vydáním Arma 3. Akorát teda původní plán vydat po měsíci jednu epizodu nějak nevyšel. Nicméně o tom, že už jakože vychází poslední díl, jsem nikde nic dřív nečetl.
    • Jo právě sem chtěl něco podobnýho napsat. Sním, či bdím? Nebo jen deja vu? *4*
  • Snad se dokopu k tomu, ze to jednou dohraju. Ale to prvotni nadseni je uz nenavratne pryc.
  • celoush
    Paradoxní je, že ta kampaň mne do předposlední mise fakt bavila. Má své chyby a nedodělky, ale dobře se to hraje a od konce Adaptu postupně graduje i v nově nastartované linii... jenže pak.... schválně jaký z toho budete mít sami pocit... těším se jak se s tím Kuba Kovář popere a nezávidím mu *5*
    • Tvůj názor beru s rezervou, protože vím, že máš armu hodně rád (Pokud si opravdu ten Celoush). Takže objektivita bude lehce zkreslená. ;)
      • celoush
        Svůj subjektivní názor vůbec nepovažuji za objektivní v pohledu širší hráčské veřejnosti.... *3*
  • Super, už se těším, až si to zahraju. Až po nějakých 2 měsících hraní jsem přišel na to, že jsou v kampani side questy a patroly - doporučuji všem, kteří to nezkoušeli, je to dalších X hodin hraní navíc, akorát se musíte v kampani vrátit - pouhé restartování mise nefunguje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit