Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    Dan 33%? z 6k na 4k mi pridje sakra hodne.. 2k na vyrobu motivu na plakaty? slusny castky..
  • http://cs.wikipedia.org/wiki/Don%C3%A1tor
  • no asi to není jednoduché...a co když někdo prostě vytáhne z lidí peníze a pak žádnou hru nevydá? to jim ty prachy jako vrátí nebo co :) trošku mám obavy z takového většího zajíce v pytli.....a někdy třeba zůstane pytlík prázdný :) no uvidíme, jestli se všechno vyrobí tak, jak slibují ve svých kampaních tvůrci
    • smejki
      Kickstarter FAQ hovoří o tom, že vše stojí na důvěře, takže ano, je možné, aby se tam ukázal podvodník, vybral peníze a zmizel. Kickstarter holt není sámoška.
      • Neni to možné. Kickstarter je jen pro lidi z USA, takže podvodníček z Čech má smůlu.
  • Takže mmt...chápu to dobře, že oni tohle dopředu nevěděli? To jako netušili, že když nemají vlastní skladatele a grafiky, tak budou muset využít externí? To netušili, že se jen tak mimochodem platí daně? A to netušili, že když budou vyvíjet hru primárně na Apple, tak by bylo dobry mít alespoň jeden takový přístroj?! Mimochodem informace o tom, že si Kickstarter a Amazon "vzal" 3000 doláčů je spíš dobrou zprávou než špatnou, já být poskytovatel takovéto služby, tak bych bral minimálně 30% (nebo i víc, že jo Slevomate ;) ). Jinak návrh plakátu za 2000, což je polovina částky za právníka, je fakt drsná, když se vezme v úvahu, že právník jim svou práci garantuje prakticky celoživotně a s případnou automatickou náhradou škody...za to špatnej plakát je jen špatnej plakát:)
  • montatatana
    Podobne info psali i Double Fine na foru pro donatory.
    Ti po strhnuti poplatku Amazonem a nedoslych platbach ziskali finalne $3,099,660 a z toho $473,231 bylo pouzito na ceny pro donatory. Zbytek radeji psat nebudu, jeste me nekdo nabonzuje! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit