Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to nemeni nic na veci, ze za 520€ mam zostavu, ktorou budem Wolfa na full hrat
    na nie PC podla trolla :)
  • tvoja vec
  • Amd se jako pc vubec neda pocitat... a uz vubec ne herni
  • "v poho bezi" je hodne individualni. Takove tvrzeni vetsinou znamena 20fps na 1366x768 a low detaily, coz je hodne daleko od "v poho".
  • narazim na ,,rozdil,, mezi i5 a i7
  • Co se týče procesorů mám pocit že někdo z vydavatelství otevře katalog od Intelu a AMD na něco ukáže prstem a to se pak objeví v požadavcích. Když pak čtu ohlasy hráčů komentující na čem všem jim to v poho běží tak se nestačím divit. *6*
  • v poho, ked tak nad tym premyslam, aj na max ide o 500€ zostavu(bez nonitora)
  • Aplikace nemusi "umet vyuzit HT". Musi umet vyuzit 4-8 jader. (v pridape 4c 8t i7)
  • Otazne je ci este vobec nejaky iD Tech 6 bude, kedze Carmack a aj velka cast prave engine developerov z iD Softu odisla do Oculusu. Tak isto naklady na vyvoj Rage/iD Tech5 boli neumerne vysoke, takze Bethesda sa bude snazit zdimat to co to da aby usetrila. Ja by som to odhadoval tak este na 2-3 hry (Doom4 a mozno dalsie dve) na iD Tech 5 a potom bud nieco zakupia alebo vyvynu nieco uplne nove co uz nebude mat moc spolocne s iDTech enginmy.
  • Na tohle se šíleně těšim! žádný zaplivaný DLC ale starej good old time dattadisk, co za ty peníze bude stát, neskutečně se těším, tenhle wolf se povedl pomalu víc než ten z devadesátých let *15*
  • Každá hra běžící na idTech 5 engine má tento problém (RAGE, wolfenstein new order, The Evil Within - ano, i tam se to semtam objeví).
    Já hlavně doufám, že tento problém idTech 6 mít nebude :D (ani mít nesmí, iD si určitě dá záležet, pokud na něm má jet DOOM) :D
  • Tak tohle na max už nerozjedu, jedině, že by to bylo dobře optimalizované a "lhali" by, neboli "přidali" do max požadavků :D

    Anyways, nehorázně se těším :D
  • Asharak
    Snížit textury nepomůže? U mě to fungovalo, mám pocit alespoň že jo :D
  • i7 ? opravdu to umi vyuzit HT ?
  • wolf new order ted hraju je to pecka jen kdyby mi tam furt nedoskakovali textury kdyz se moc rychle otočim a že se musim hodne rychle otačet jelikož to hraju na obtižnosti Uber :)
  • Wilhelm scream na konci mě potěšil *15* .
  • Jack1947
    Požadavky ok až na těch 38gb... ale tak je to Wolf no tam se to odpustí. *4*
  • Shaker
    Come to daddy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit