Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zahral som si diablo 3 zadara na skúšku po skeleton kinga...a..a...nejak ma to už neťahá pokračovať...niečo nebude v poriadku v štáte dánskom...kde sa vytratilo to čaro z predchádzajúcich dielov?...toť otázka!
    • schizofrenie vyvojaru (disneyovska grafika pro deti + krev a nasili pro dospely), hratelnost podrizena aukci. Tohle bylo ovšem jasný od prvnich zprav a videa.
      • Veskoslav
        Tak proč sis to kupoval, jak jsi nám šíleně tvrdil ty šášulo? A jak tam vyděláváš majlant? Lhář? Ne. Trol:)
        • ja to nekupovala omg kamoš hacknul cizi account
          • Veskoslav
            Jasně a pennis ti roste na čele, ne? Kolik ti je? 5-6?
            • reported
    • akorát už jsi starej...
      • On je mozna starej, ale ma narozdil od tebe rozum a neni blbej jako ty.
  • Nevim proc ,ale kdyz ctu prispevky Ilopy a Franty Peciny atd, mam pocit , ze to jsou typci, kteri sem pisi, jelikoz jsou placeni Blizzardem nebo nekym jinym ...

    Jejich formulace prispevku o senzacni hre jsou opravdu, tak nejak divne usmevne, az bych rekl velice hloupe.
    • Jako by tvůj pocit měl snad nějakou váhu...
    • Nechapu. Vzdyt d3 je paradni hra. Jedna z nejlepsich her vsech dob.
  • kdyz vidim ten screen D2 s vyssim rozlisenim... nemate nekdo link na mod do D2 prave na vyssi rozliseni? nepodarilo se mi zatim sehnat nejaky bez viru a funkcni.
    • Veskoslav
      No na CzTorrent je, ale bohužel teď si ho moc nenajdeš, nejede jim vyhledávání torrentů....Je tam přímo fix na rozlišení až 1680*1050.
      • a nekdo nejakej link na funkcni high res mod mate?
        • Veskoslav
          Poptám se, mmntík:)

          Osobně znám ještě toto: http://modsreloaded.com/d2-multi-res

          Zkus, třeba to půjde.
          • bohuzel nejde. mam patch 1.13
  • zdeeneek
    V jednom konkurencnim podcastu zamerenym na platformu Nintenda byl jako host L. Macura ze Cinemaxu a pry delaji na nejakym RPGcku pro Nintendo 3DS. Doufam, ze to dotahnou do konce - zahrat si na 3DSku akcni rpg jako Diablo2 by bylo fajn.
    • kovar.jakub
      Podobné tomu je Heroes of Ruin, které jsem tu dokonce i recenzoval.
      • zdeeneek
        Zkousel jsem jen demo, ktery vyslo na nintendo eshopu, ale nejak me to nechytlo jako tehdy treba prave Diablo2 na PC. Je ale pravda, ze demo bylo hodne kratky, takze podle nej si netroufam hodnotit celou hru. Divam se, ze jsi tomu dal 6tku, tzn. takovej solidni prumer, kterej neurazi ani nijak nenadchne. Az se to objevi za nejakou prijatelnou cenu kolem cca 500 Kc tak to asi prubnu ;)
  • kez by oblekly D2 do noveho kabatu a to vyje.. ba..ne. D3 zrusili kez by ale to se nikdy nestane
  • Škoda, že ten datadisk nevyšel..ten guild hall zní moc dobře. Místo toho šli dělat na te totálně "skoňené" trojce *11*
    • Veskoslav
      Zkoněná jako změna stavu;)
      • Zesloněná.
  • Inquisitor
    Tak na Game Boy bych si to dal. I když já jsem měl ten starej GB a ne color nebo advance.
  • to je v pořádku že to tak vychvalují a trapně opěvují, aspon tím dávaj najevo, že ta hra je propadák a nuda a nestojí zato. navíc 1300 nebo víc za to dát je fakt nechutné. 3 se nedá srovnat se zábavnosti 1 a zajimavého rozšíření příběhu o města ve 2. Hrál jsem obě a rád na to vzpomínám. Z 3 a těch trapných grafických efektů se mi akorát zvedá žalůdek a odpuzuje mě to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit