Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jim nikdy neodpustím to co udělali z Command & Conquer. Tato série názorně ukazuje jak se v EA měnil přístup/hospodaření/přemýšlení a tak ze hry, která svého času kralovala RTS žánru udělali naprosto nehratelnou sračku, která je všem akorát pro smích.

    Mockrát děkujeme...
  • BLADIA-AMNESIA
    Peknej clanek.
  • Pěkné a střízlivé shrnutí. Osobně mě strašně mrzí neúspěch Sabotéra a Mirror's Edge. U druhého se možná i pokračování dočkáme (je vidět že poptávka je a první hra snad jen předběhla dobu, a upřímně v obsahu i rozsahu toho chybělo dost), každopádně je smutné vidět že když se firma konečně rozhoupe a experimentuje s novými značkami, tak to lidé moc nekupují.
    • Saboteur je bezva parba ikdyz graficky zaostaval hratelnost mel skvelou za mne nejlepsi sandbox co se hratelnosti tyka
  • x_ander
    Ten průvan, který v letech 2006-2008 v EA byl (a který byl ve velké míře zapříčiněn právě JR) byl skvělý, protože přinesl řadu tehdy nových značek a s tím i kvalitních her - Mass Effect, Dead Space, Mirrors Edge, Dragon Age atd... Je škoda, že ten svěží vítr zatuchl a jelo se v dalších letech jen na jistotu a sequely.

    Pevně doufám, že teď nás čeká něco podobného, EA se otřepe, nechá chvilku spát vyčuchlé série (Dead Space) a přinese nám buď velice žádáné sequely (Mirrors Edge), tak především nové značky. Možná jsem naivní, ale co nám zbývá jiného než doufat :)

    Jinak dík za článek, četl se skvěle.
  • Gordar
    Nejsem akcionář EA, takže mě jejich interní problémy a změny vedení vůbec nezajímají. Nicméně, tenhle článek je parádní, muselo to chvíli zabrat.
  • Viktor_H
    Super článek! Díky Martine.
  • smejki
    To je panečku flákota. Díky, Martine.
  • Já jim vživotě neodpustím co udělali a NFS nejvíc mě bavila U2 a staré MW proto je i teď po tolika letech hraji znova a ty věci co přišli později hrůza ať se podívají kolik vydělávali v letech 2002-2005 a teď jdou do mínusu taky mně mrzí MoH a NHL a taky BF že tam daly kampaň a nenechali klasický 200 na 200 nej bylo BF 2 se všemi DLC hlavně to noční special forces
  • EA logo s nápisem Challenge Everything, to je klasika kterou mám spojenou už od Battlefielda 1942. Hlavně asi proto, že to nešlo přeskočit:D Proti EA nic nemám, snad jen ten hokejík na PC by mohli vydat, ale to se asi nestane. Holt exkluzivitka pro konzolky.
  • Super článek,jinak doufám že EA začne dávat svým studiím více prostoru v seberealizaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit